Jump to content
Dogomania

Katerinas

Members
  • Posts

    2067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Katerinas

  1. [quote name='malawaszka']a szelki to "taksówki" - jak wszystko od taks - porządne :) mają już sporo lat i taśma odblaskowa trochę się strzępi, ale reszta jest bez zarzutu nadal; smycz to flexi taśma więc nic nadzwyczajnego, ale przy Fidze pomocna bo na krótkiej smyczy ona się stresuje, jakbym długą taśmę miała luźną to tez by ją płoszyło bo by się za nią ciągnęła, więc flexi wyszła nam jako najmniejsze zło[/QUOTE] taks? (pomocy... któż to? :oops:) A smycz... no właśnie. Muszę zakupić taką flexi. A ponieważ nigdy takiej nie mieliśmy (nie było potrzeby), to się nie znam ni grama... :oops: A widzę, że ta Twoja ma tą część wciąganą taką szeroką. Muszę takiej poszukać. Wyjeżdżam na ferie do Sopotu, a tam zdaje się nadal miejscami trzeba psa mieć na smyczy. Więc myślę nad kupnem takiego cuda.
  2. Lazy - jak też prawie osiwiałam, tyle że w przedszkolu. Ciągle na zwolnieniach. :roll: Później było coraz łatwiej. Zobaczysz, że będzie dobrze. :) A przystojniaka masz, że hej! [url]http://img443.imageshack.us/img443/8481/015tf.jpg[/url] :mdrmed: [url]http://img580.imageshack.us/img580/2540/p1070934.jpg[/url] :loveu: :loveu: Częściej zaglądaj i dawaj fotki. :) hehe.. Mój Michał też bardzo chciał, aby któryś z psów go ciągnął. :) Swego czasu zdarzyło się to Sabie.
  3. [quote name='malawaszka'] i znowu :( [url]http://img90.imageshack.us/img90/3427/dsc0132wc.jpg[/url][/QUOTE] kurcze... :(
  4. [URL]http://img836.imageshack.us/img836/782/dsc0045bo.jpg[/URL] [URL]http://img441.imageshack.us/img441/8049/dsc0046khs.jpg[/URL] Zaloty Zgredka - rewelacja :lol: I czemuż ten romans taki krótki? :lol: [url]http://img507.imageshack.us/img507/2703/dsc0116aq.jpg[/url] Malawaszka - powiedz mi proszę co to jest za smycz i szelki? Smycz widzę mega długa. Ale widzę solidna. A szelki jakieś specjalne? Dzięki
  5. [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/397438_593450614014654_840197732_n.jpg[/url] drobna kłótnia? :lol: ;) [url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/6377_593455537347495_444134088_n.jpg[/url] boskie!! :loveu: :loveu: [url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379310_593299244029791_1481806736_n.jpg[/url] Ależ słodziaki :loveu:
  6. [quote name='Vectra']Jutro to naprawie , póki co po 30 minutowym pełzaniu w śniegu , Urszula wyładowała zestaw akumulatorów :evil_lol: [/QUOTE] :lol: [quote name='Vectra']a ubierając ją w to , to ja byłam zlana potem :shake:[/QUOTE] buahaha ... pomyśl ile spaliłaś kalorii ;)
  7. :lol: Rzeczywiście... różowej kokardki brakuje ;)
  8. [url]http://imageshack.us/a/img651/2031/24635515.jpg[/url] Śliczne zdjęcie :) [url]http://imageshack.us/a/img39/9991/63538472.JPG[/url] Szczęśliwa mordka :) :loveu:
  9. [quote name='Vectra']w filmie bierze udział 5 babć murzynów :diabloti: [/QUOTE] Super filmik! :)
  10. [quote name='LAZY']Hej, Jesteśmy i żyjemy. Olek niestety jako żłobkowicz troszke mi choruje ale mam nadzieje, że pierwszy tok żłobka szybko minie i później będzie lepiej:) Pozdrawiamy wszystkich![/QUOTE] Ale jak przejdzie żłobek chorobowo, to jest szansa, że się uodporni i w przedszkolu będziesz miała spokój :)
  11. Zgredek całkiem fajnie sobie radzi :) [quote name='malawaszka']Figa się zawiesza, ale już częściej sama po pewnym czasie rusza dalej, albo wystarczy, że podejdę, "wstanę ją na łapy" i leci dalej :roll:[/QUOTE] Ciekawe z czego to wynika? :puppydog:
  12. [quote name='Unbelievable']pieczywo w lidlu jest pyszne[/QUOTE] ooo tak! :) ... Pies sikający do kibelka - czad! :lol:
  13. [URL]http://img15.imageshack.us/img15/6489/dsc1235hh.jpg[/URL] Ależ słodziutko :loveu: :loveu:
  14. [quote name='Vectra']A ze złych nowin , bo w sumie to poryczałam się jak bóbr :( mój ukochany piesek , z którym wiązałam plany ogromne ... z racji że jest nie tylko umaszczeniem , ale charakterem i pochodzeniem - łudząco podobny do mojego Frania ... niestety miał tragiczny wypadek , wpadł pod samochód :( i w wieku niespełna 2 lat , poszedł za tęczowy most. Strasznie mi smutno cały czas jak o tym pomyślę.[/QUOTE] :( :( PS. Piankę kupię :) Zapach mnie nie przeraża... ważne, żeby domyła. ;)
  15. [quote name='Vectra']to [URL]http://allegro.pl/angielska-silna-pianka-do-czyszczenia-piekarnikow-i2902125219.html[/URL] genialne !!![/QUOTE] Jak to cudo wyczyści mi piekarnik to normalnie padnę trupem. Nie chcesz wiedzieć jak mój piekarnik wygląda. A głównie płyta na której sie piecze... :roll:
  16. [quote name='Vectra']Ja tu zamawiam [URL]http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=110572&us_id=13998236[/URL] polecam produkty firmy Astonish :cool3: są kosmicznie rewelacyjne i te produkty w piankach. Szczególnie do piekarników. Szoruje najgorszą przypaleniznę , bez udziału człowieka :diabloti:[/QUOTE] jeza... jest coś co domywa spaleniznę w piekarniku?? bo ja swój piekarnik straszliwie zapuściłam :roll: :oops:
  17. Też lubię Lidla :) I głównie tam kupujemy. Sporadycznie po jakieś rzeczy zdarza mi się jechać do innego sklepu (Leclerc czy inny)... ale tylko dlatego, że tych produktów nie ma w Lidlu [quote name='Vectra'][B] Siedzi babcia przed tv i oglada wiadomości i słyszy: -zatrzymano 16-letniego chłopca za posiadanie 10gram tak zwanego "koksu"... nagle babcia sie zrywa z fotela i mówi: -O kur**! ja mam 2 tony w piwnicy...[/B][/QUOTE] buahaha :lol: :lol: oplułam monitor :lol:
  18. [quote name='Alicja']http://www.mojewypieki.com/app/webroot/upload/images/przepisy/metrowiec/metrowiec_1.jpg [/QUOTE] Ależ smakowicie wygląda :sabber:
  19. [quote name='Vectra']Najważniejsze i najbardziej radosne :B-fly::B-fly::B-fly: Rafałowi udało się naprawić obiektyw :loveu: :multi:[/QUOTE] Super!! :multi: [URL]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304974_591239610902421_219172607_n.jpg[/URL] [quote name='Vectra']Karpatka ręcznej roboty - pyszna !!! cudowny krem. [/QUOTE]... jeza... dostałam ślinotoku ;) [quote name='Alicja']ja dziś muffinki zrobiłam ale strasznie szybko zostały zjedzone :([/QUOTE] U nas to standard. Czasami zrobię na wieczór i do rana nie ma ;)
  20. [quote name='malawaszka']Obcięłam własnie nożyczkami Figusię... kurcze ale masakrę przy pupie miała... owszem widziałam już gorsze, ale biedna odparzoną pupinkę ma, obmyję jej to jeszcze po ostatnim wyjściu, no i w ogóle to odkryłam sporą bliznę taką niepokrytą sierścią (coś jak ma Drops na pupsku po wyżartej dziurze) w okolicy barku...boże co ta psina przeszła :( bardzo cierpliwa i grzeczna przy obcinaniu, ciekawe czy przy maszynce też tak będzie, oczywiście uszy zasyfiałe i zarośnięte straszliwie...[/QUOTE] ojej... :( [quote name='malawaszka']Wpuśćcie mnie, wpuśćcie mnie :evil_lol: [url]http://img203.imageshack.us/img203/703/dsc0002pz.jpg[/url][/QUOTE] Ale czad! :lol: Właśnie miałam się zapytać, czy on wisi na czymś? Ale już wyjaśniłaś... [quote name='malawaszka']Dziki dzik - podskakuje i wali łapami o szybę :D [/QUOTE] Normalnie niesamowite :lol: [url]http://img5.imageshack.us/img5/661/dsc0054zz.jpg[/url] Śliczne :loveu:
  21. [quote name='Luzia'] Widać że Podkarpacie to zadupie i psy dupami szczekają, u nas pianę ubija się trzepaczką o taką: [URL]http://www.img.chh.pl/large_size/58329a436c84564c1b095478cbeb146b.jpg[/URL] :grins:[/QUOTE] tiiaaaa... jam leniuch. Mam takową w szafce, ale ubijam mikserem ;)
  22. [quote name='Alicja']Mój ulubiony aktor to Sean Connery :)[/QUOTE] Im starszy, tym coraz lepszy. Jak dobre wino. ;)
  23. No to standard... Zdrówka!
  24. [quote name='Alicja']jak w geterkach ;) [URL]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora485.jpg[/URL] [/QUOTE] Noo :) A jakie ma zgrabne nogi ;) [quote name='Alicja']zawsze możesz zrobić na drutach ;)[/QUOTE] kurcze ... nie umiem :roll: :oops:
×
×
  • Create New...