Jump to content
Dogomania

Katerinas

Members
  • Posts

    2067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Katerinas

  1. Zapomniałam dopisać, że po wczorajszym spacerku było OK. :)
  2. Dzięki dziewczyny :) Justa - czyli jeszcze roczek i będziesz już przyjmować pacjentów :) Musisz mi wtedy napisać gdzie będziesz przyjmować ;) Z syropem racja - można strzykawą. Choć Dora ma wtedy cierpiętniczą minę. ;) Muszę zapytać się Vectry.
  3. Dzięki za podpowiedzi. Dorka na szczęście jest niejadkiem, więc utrzymanie jej w szczupłości nie jest problemem. Tyle, że na zimę ma zawsze masę sierści więc wygląda puszyściej = grubiej. Na wiosnę jak straci sierść to wygląda jak młody szczeniak-szczuplak. :) Dziś na razie OK. Byliśmy na spacerkach i nawet biegała (nie za piłką, ale tak sobie luzem). Wróciliśmy niedawno. Teraz śpi. Zobaczymy jak się obudzi i jak będzie funkcjonować. Jeśli kulenie powtórzy się zapewne pójdziemy do lekarza. Ale swoją drogą muszę zakupić jeden z tych preparatów. Zawsze może wspomoże te stawy. Arthoflex kosztuje widzę ok 159 zł; za 500 ml. Kiedyś był tylko w płynie. Teraz też tak jest? Wolę chyba tabletki. Bo nie mogę liczyć na to, że poleję karmę i Dora zje. :roll: ArthroHA, 90 tabletek ok. 60 zł. Jutro muszę podjechać do jakiegoś sklepu. Justa - A Ty gdzieś pracujesz w jakiejś lecznicy w Warszawie?
  4. No wiem, że ze zwyrodnieniem kości nie wygra się. :( My walczymy z tym od jakichś 4 lat. Wtedy Dora kulała na obie przednie łapy, ledwo szła. Prześwietlenie wykazało zmiany zwyrodnieniowe w przednich nadgarstkach. Od tamtej pory Dora je karmy dla chorych na stawy. Najpierw był to Royal naprzemiennie z Hill'sem. Teraz kupuję jej Trovet. Wtedy dostawała też arthoflex. Też prawie zrezygnowałam z rzucania jej lubioną zabaweczką (dzwoneczek). Sporadycznie rzucę, max 3 razy... bo mi jej żal, jak tak przychodzi i przynosi, i upomina się: "rzuć mi"... A wczorajszy spacer, to szła i biegała sama. I najwyraźniej za bardzo sama się nadwyrężyła. :( Ale żeby tego uniknąć, musiałabym ją prowadzić cały czas na smyczy. :( Wczoraj i dziś dałam jej traumeel. Wczoraj do późnego wieczora jeszcze kulała. Najgorsze było dla niej wstanie po dłuższym leżeniu. Jak rozruszała, było lepiej. Dziś na szczęście na razie jest OK. A który preparat polecacie, z tych zawierających chondroitynę i kwas hialuronowy?
  5. [quote name='Alicja']może do jutro nie zjedzą :lol:[/QUOTE] ... wątpie :lol: [quote name='Vectra']No jak można nie umieć gotować ? :diabloti: ,[/QUOTE] Ano można :diabloti: :eviltong: Wszystkie ciasta mi opadają :pissed: [quote name='Vectra']Ja korzystam teraz z przepisów , Anielskiej kuchni , siostry Anieli , [B]z TV Religia[/B] :cool3:,[/QUOTE] eee.,.. z Religii TV? Przepis z kazaniem ;)
  6. [quote name='Vectra'] Sąsiedzi , do porannej kawki , mają taki program do oglądania ... staffiątka , las i piłeczki :diabloti: [/QUOTE] hehe ... zacznij pobierać abonament za oglądanie ;) [quote name='Alicja']Myślisz , że dosłuchają :lol:[/QUOTE] :lol: [quote name='Vectra']Ciężko .. ja mam alergie na jej głos ... jak byłam srajdkiem , to po dobranocce była taka lista przebojów. Więcznie ten rozdarty babsztyl nadawał i Shakin Stevens - masakra :evil_lol:[/QUOTE] hehe... Traumatyczne wspomnienia masz :lol:
  7. [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora480.jpg[/IMG] [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora481.jpg[/IMG] [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora482.jpg[/IMG] Najpierw się nabiegała... i teraz kuleje na przednią łapę. :-( Ale nijak nie mogę jej przetłumaczyć, że ma swoje lata i że nie może wariować na śniegu jak nastolatka ...
  8. Z dziejszego dnia :) [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal-2013/michal001_1.jpg[/IMG] To moment, który zawsze chciałam uchwycić... i udało mi się. Ukazuje ogrom Michałowego uczucia do Dory :) [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal-2013/michal004_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal-2013/michal003_1.jpg[/IMG]
  9. No to fajny ten Twój Kuba. Szkoda, że nie jestem młodsza ;) ;) Tyle, że ja wolę autem. Jest się niezależnym od godzin wyjazdów, przyjazdów, spóźnień komunikacji miejskiej... ;)
  10. no fajnie, że zajrzałaś, ale foty mogłabyś wkleić :razz: ;)
  11. [quote name='Alicja'],Kuba miał kilka bliższych koleżanek ale póki co wolny strzelec , żadna nie była zła ale też zadna aż tak bardzo nie przepadała za psami :lol: ... ale decyzje Kuba podejmuje sam ;)[/QUOTE] hehe... dlatego wolny strzelec, bo na razie nie trafił na taką co kocha psy ;) Ale wiadomo. :) Michał też będzie sam podejmował decyzję. :)
  12. [quote name='Alicja']no na bank nic z tamtych czasów nie ma bo wszystko powywalane i wątki spacerowe , i agresywny dog niemiecki itp a na wątku o znikających PW zostałam okrzyknięta zem obdarta z przyzwoitości i brak mi kultury :roflt: odpisawszy bom się wqrdwiła i nikt mi nie będzie przekręcał moich słów , widać cierpko komuś zaczął sie nowy rok i kpiny nie potrafi odczytać no chyba ze pała sympatią do admina i uraziłam jestestwo :roll: :diabloti: a kultury mi nie brak :diabloti: ksiązki czytam :evil_lol: do kina chodzę , na koncertach bywam wszelkiego rodzaju , z ludźmi normalnymi rozmawiać potrafia , więc problem jednak nie tkwi we mnie :diabloti:[/QUOTE] hehe kochana... widzisz - tu na dgm możesz się dowiedzieć, że Ci kultury brak :razz: :lol: A starych wątków szkoda... Ale pyszności tu wklejacie. :) Szkoda, że ze mnie kucharka jak z koziej dupy trąba. To bym i może spróbowała tych przepisów... Ale to szkoda pracy... bo mi wszystko opada i się przypala i po prostu nie wychodzi. :roll:
  13. [quote name='Vectra']Jeszcze szkodnik ... [/QUOTE] A nie wygląda na takiego ;) [url]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392991_586393574720358_708157987_n.jpg[/url] Normalnie aniołeczek ;)
  14. [quote name='Alicja']czyli chatka ocieka sexem ;)[/QUOTE] :lol: :lol: Fajowe zdjęcia!
  15. [URL]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/72801_585213104838405_669351494_n.jpg[/URL] Super zdjęcie :loveu:
  16. [quote name='Alicja']za jakiś czas trzeba by znowu w tym samym miejscu fotę strzelić ;)[/QUOTE] hehe :) fakt :) [quote name='anetta']Nie obejrzymy się a Michał będzie dziewczyny do domu sprowadzać :razz: [/QUOTE] no... warunek - muszą lubić psy ;)
  17. [B]anetta[/B] - dostałam zdjęcia :) Czad! Ale wspomnienia :) [quote name='anetta']I naleweczka Pawła (jeśli dobrze imię pamiętam), mmmm, pychota. To był taki świąteczno noworoczny czas, Paweł grał na gitarce, śpiewanko,[/QUOTE] Tak, tak - naleweczka była pychotna :) Mopsik chyba wszystkich uraczył wówczas sierścią :lol: [quote name='anetta']Zastanawiam się jaki to musiał być model telefonu skoro miał już aparat :evil_lol: Co prawda jakość tych zdjęć pozostawia wieeele do życzenia ale zawsze to jakaś pamiątka pozostała :)))))))))[/QUOTE] hehe :lol: Zdjęcia jakościowo dno totalne. Wszystko prawie rozmazane. Nie pamiętam jaki to był aparat telefoniczny. Na pewno nie miał lampy błyskowej :lol: Zdjęcia ze spacerów mokotowskich, też pamiętam, że były wstawiane na DGM. Ale patrząc na to co robi admin... jest szansa, że ich już nie ma / znaczy się wątku nie ma. :roll: Choć może... Ktoś z Was szukał? [quote name='bira']Ja tam byłam jakoś cztery lata. W 2007 dostałyśmy grupowego bana za sprzeciwienie się adminowi i za brak poprawności politycznej jaką było wówczas wyrażenie głośno swoich poglądów, nie głaskanie po głowach ludzi, którzy bez sensu produkowali kolejne partie nowych lokatorów schronisk itp. Od początku kiedy tam byłam (od 2003) zawsze miałyśmy takie samo niezmienne zdanie, którego sie trzymałyśmy, ale przyszedł sponsor i nasze poglądy nagle przestały się adminowi podobać... Ale jakoś nie żałuję, że tak się stało. Mam kontakt z wartościowymi, niesprzedajnymi ludźmi, reszty mi nie potrzeba :-)[/QUOTE] jeny [B]bira[/B] - ale macie wspomnienia z molosów :roll: Byłam przez moment na molosach... ale nie wiedziałam, że tam tak jest :roll: [quote name='Alicja']ano .... ja dostałam nieraz na molosach PW że mam się nie odzywać [/QUOTE] :crazyeye:
  18. Fajne zimowe zdjęcia :) Ja tam też wole trochę śnieżku w zimę. :) Ale tak trochę... ;)
  19. [quote name='Alicja']z collie to nie była Diana :hmmmm: Matylka to całe 3200 /51 :loveu:[/QUOTE] Tak! Diana :) Matylka? A nie Matylda? A wagowo - duża dziewuszka :) Najważniejsze, że zdrowa, i że wszystko ok. :)
  20. ooo ... i ja Lazy pamiętam z Pól Mokotowskich. I jakąś dogomaniaczkę z collie (ma/miała hodowlę). Nie pamiętam nicka. boszzz... chętnie obejrzałabym te foty :) Gratulację dla Dbsst! :multi::multi::multi:
  21. jeza [B]anetta[/B] - ale poruszyłaś lata :) No oczywiście, że pamiętam te spotkania u Gosi od rottków i shib. I Ty, Pika, Korona. Napalone w kominku i my z batalią psów kręcącą się między nogami. :) Ja z mopsem na kolanach. I spotkania na Polach Mokotowskich. :) Ale czasy! Masz zdjęcia? Że niby ode mnie? A ja nie mam. Ślij mi na emaila. [email][email protected][/email] plizzz... niech i ja powspominam :multi: I oczywiście pamiętam jak byłam u Korony i maluszki; i jej kochane dogi, które chciały siadać mi na kolanach :lol:
  22. a bo różnie w życiu się układa; czasu brak... czekamy więc cierpliwie na wieści o szczeniorku :)
  23. [quote name='Alicja']Przy tej stopce to mały ;) [URL]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/zdjecia/michal929.jpg[/URL][/QUOTE] hehe :lol: no stópka malusia ;)
×
×
  • Create New...