Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='panienkabubu']Nazywa się ANETA :evil_lol: Na razie nie otwieram, bo się boję :evil_lol: Otworzę, jak Franka skończy swój worek, a dopiero go zaczęła :cool3: Chyba ich krajowa jakaś, bo jeszcze o niej nie słyszałam :hmmmm:[/quote] Lepiej sprawdz sklad zanim zaczniesz nią karmić;)bo apetycznie juz z samego opakowania nie wygląda:evil_lol:
  2. Co to za karma co wygraliście?;)Jakaś ich krajowa?
  3. Tym razem musimy jechać w regulaminowej ilości osób w samochodzie:evil_lol:a już nas jest 5tka wiec sie nie zmieści
  4. Jest sporo czasu do zlotu wiec napewno uda Ci sie ją nauczyć nie szczeka na ludzi,psy bez powodu;)
  5. A umiesz ją uciszyć? W tamtym roku mieliśmy paru szczekaczy,że aż to się stawało denerwujące że 7 godzina psy ujadają bo słyszą jakiś szelest:roll:I spać było trudno, no i ośrodku tez za bardzo tego nie tolerowali;)
  6. KaRa_

    kliker

    My wyklilakismy własnie podawanie łapy;)na poczatku strasznie dynamicznie to robił,że reke mi podrapał lecz zrozumiał,że ma to powoli i z gracją robić
  7. KaRa_

    kliker

    Najlepszym przykładem by pies pojął co to kliker to target. Czyli bierzesz np. lyzke, patyk, dlugopis ruszasz nim by pies dotknal nosem i szybko klik i smakolyk i tak pare razy i skapuje o co chodzi. Mój to skapował bo dość długim czasie:lol:
  8. Paula masz może aussie?:cool3:
  9. Ja tu po cichu oglądam galerie;)aż postanowiłam się ujawnić:evil_lol: Że bardzo ładnie Frania prezentuje się;) A ile w ogóle Halszka dzieciaków urodziła bo pokazujesz Franie bo u Ciebie no i Piratke;)
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]Ewelina przyćmiłaś moją fotkę :placz:[/B][/I][/quote] Każdy ma prawo przyklejac fotki:evil_lol: Komar,Rose, Ja [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pozyj3-1.jpg[/IMG]
  11. Risa [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol1kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol3kopia.jpg[/IMG] Moje ulubione zdjęcie:loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pol4kopia.jpg[/IMG]
  12. [quote name='goldenka245']Swoją drogą.... To mi się śnił zlot:grin: (Ostatnio mi się różne dziwne rzeczy śnią:evil_lol:) No i śniło mi się, że Kara miała po mnie z Poznania przyjechać:cool1::grin: Ale dobra koniec OT:evil_lol:[/quote] Ciekawie czym bym przyjechała:evil_lol: Widocznie dużo o mnie myślałaś,że się Ci sniłam :D :D
  13. [quote name='Rauni'] Moim zdaniem artykuł, jak na niewielką objętość naprawdę sensowny.[/quote] Też mówię,że sensowy bo dla lajków naprawdę dużo informacji jest zawartych o charakterze, pochodzeniu ;) No i pisałaś to Ty i Ula:cool3:
  14. KaRa_

    Galeria Daisy

    Hej;) Pytałam się jeszcze raz wczoraj o te piłki dystrybutora ale nie bardzo uda sie je załatwić, bo nie mieliśmy je na sklepie czyli nie uda mi sie ich wziąć na paragon w malej ilości:-(
  15. [quote name='Mysia_']kto nie jedzie niech żałuje :eviltong:[/quote] dokładnie ;)
  16. [quote name='Kincia']No to mnie narazie wypiszcie.....[/quote] Ale prosimy o powód
  17. KaRa_

    York i Pinczer

    [quote name='Kincia']Wiem.... Wszystko sie pochrzanilo....[/quote] To poprosimy wyjanienia na wtaku, bo to co robisz jest nidopowiedzialne,ze nas unikasz.
  18. A psy łagodne w stosunku od ludzi i psów??i jakie to psy
  19. [quote name='Mada:)']To znaczy, że nie spóźniliśmy się i mamy szansę jechac? :cool3:[/quote] Oczywiście,że macie szanse jechać jesli tylko chcecie;) Zaliczka jest od osoby 50zł i osoby towarzyszace tez ta zaliczke placa (domek), mozliwe sa dostawki do domku. Koszt domku za caly pobyt to 180zl
  20. [quote name='Mada:)']Witajcie, ja tutaj pierwszy raz, tzn. na tym wątku. Tyska ekipa dogomaniaków również chciałaby się wybrać na ten zlot. O zlocie wiemy dopiero kilka dni. Mamy troszku pytań odnośnie rezerwacji, wpłacania, itp. Do kiedy należy rezerwować miejsca i kiedy mija termin wpłacania zaliczki? Oto spis chętnych z Tychów: Dianeczka + jeden pies Mada:) + jeden pies + osoba towarzysząca grazyna9915 + kilka psów (nieznana ilość) Dawix Arlene + jeden pies / Czekamy na potwierdzenie od Arlene Zastanawiamy się nad jednym domkiem + namiot. Czy można tak zarezerwowac miejsca? Potrzebowalibyśmy jeden domek 4-osobowy + dwie osoby nocowałyby w namiocie. Czy takie rozwiązanie wchodzi w grę? Mamy nadzieję, że się nie spóźniliśmy? :razz:[/quote] Zaliczki wpłacamy do końca stycznia. Wydaje mi się,że da rade byście miały cały domek;) Tylko najlepiej,że osoby co wymieniłaś tutaj się wpisały same plus opis pieska. Psy moją jechać tylko łagodne;)
  21. KaRa_

    frisbee

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=NntMgc8CuiA[/url] Z drugiej sesji;)
  22. Anecioreczek zdeklarowałaś się,że jedziesz na zlot to proszę przesłać zaliczkę. My nie możemy wykładać, za mnóstwo ludzi co po prostu zapisują się i dalej cisza.
  23. KaRa_

    York i Pinczer

    Kincia potwierdziłaś wyjazd na zlot to prosimy o zapłacenie w poniedziałek zaliczki, a ignorowanie nas mimo pisania PW, na gg, na różnych wątkach. Bo to co robisz, jest troche nieodpowiedzialne, prosimy na kontakt w temacie o zlocie. [B]PILNE[/B]
  24. [quote name='Evni']SETER IRLANDZKI JUICY FRUIT Diervilla - dosk.I, CWC, NDSwR :multi: [/quote] No,no to się ciesze bo znam jej siostre i cudna sunia;)Pewnie cały miot taki śliczny wyszedł
  25. Vigo ślicznie się prezentuje w moim psie:lol:i opis rasy fantastyczny:multi:
×
×
  • Create New...