Ja wczoraj po poludniu dostalam potwierdzenie, ale niestety nie mam go przy sobie w pracy. Nie ma w nim mapki dojazdowej, ale od kolezanki z Bydgoszczy dowiedzialam sie, ze jest to wylotowa ulica na Gdansk, wiec wjezdzajac od strony Warszawy trzeba sie kierowac na Gdansk. Zamierzam nabyc mape Bydgoszczy (za ok. 7 PLN zeby nie bladzic). Parking na terenie wystawy - 10PLN.
Z tego co pamietam, przyjmowanie psow od 7:30, a dl awystawcow bez numerka rekomendowane przybycie co najmniej godzine przed ocena.