Dzwonilam teraz do Kowna, ale wlaczyl sie faks. Wpadlam wiec na nastepujacy pomysl: wydrukuje sobie nasze standardowe zgloszenie ZK na wystawe, wypelnie i wysle faksem (tak zrobilam zglaszajac psa do Ostravy) .
Wtedy bede miala mniej wiecej pewnosc, ze zgloszenie dotrze i sporo czasu, zeby dozwonic sie i potwierdzic.
A co do obsady sedziowskiej.... powiem tak: do Wilna na podwojna wystawe zglaszalam sie do jednych sedziow, a na wystawie juz okazalo sie, ze sedziuja zupelnie inni. Dlatego decyzji co do wystaw na Litwie nie uzalezniam od sedziow ;)