[quote name='dorota w-l']Sunia piękna , może dać ją na forum molosów , tam ludzie bardziej zainteresowani wielkopsami . Swoją drogą nie ma się co dziwić , że takie cudeńka trafiają do schronu - we Wrześni jest przecież rozmnażalnia benków .[/quote]
dokladnie rozmnazalnia na ogromna skale.......
mozna ja pooglaszac:cool3: