Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [SIZE=4][I]...... domy tymczasowe, hotele.............. [/I][/SIZE][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180206-Stary-Onek-Fokus-w-bardzo-zA-ym-stanie-Zbieramy-na-hotelik-WrzeA-nia-Wlkp"]Stary Onek Fokus w bardzo złym stanie !! - Zbieramy na hotelik - Września/Wlkp[/URL] [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173866-Samsung-w-hotelu-i-co-dalej-Simens-juA-u-siebie"]Samsung w hotelu i co dalej?? - Simens już u siebie.[/URL][/B]
  2. [SIZE=4][COLOR=black]....[I]wrzesińska skarpeta - rozliczenia.........[/I][/COLOR][/SIZE] :cool3: tanitka - 100zł na transport :Rose: - wykorzystane w całości na transport dla terierkowatego psiaka
  3. [I][SIZE=4].....................Linki i ogłoszenia.....................[/SIZE][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/za-lagodny-rottweiler-wrzesnia-140677/"] [/URL]
  4. [SIZE=4]......[I]tematy wrzesińsko-dogomaniackie................[/I][/SIZE] [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180069-Koty-koteczki-kociAE-ta-schronisko-WrzeA-nia"]Koty, koteczki, kocięta - schronisko Września[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/129821-Psy-z-wrzeA-ni-foty-aktualizowane-od-1-sztrony?p=11646092"]Psy z wrześni, foty aktualizowane od 1 sztrony[/URL][/B] [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/129248-Benki-WrzeA-nia"]Benki-Września[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/134222-WrzeA-nia-zwierzaki-w-nowym-domu-ciAE-gle-nowe"]Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/134273-WrzeA-nia-zwierzaki-ktore-odeszA-y"]Września - zwierzaki, ktore odeszły....[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/146695-Schronisko-we-WrzeA-ni-prosi-o-wszelkAE-moA-liwAE-pomoc"]Schronisko we Wrześni prosi o wszelką możliwą pomoc !![/URL][/B]
  5. ........................................[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f78/wrzesnia-zwierzaki-ktore-odeszly-134273/#post12021652"][/URL]
  6. Tak wyglądało wejście do schroniska w 2003r, tak wygląda i teraz.....cała reszta, to totalna zmiana...... [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5458/starykomp2450wrzesnia.jpg[/IMG] W tej chwili w schronisku przebywa 140 psow. Opiekę nad psami sprawuje 1 pracownik, do ktorego obowiązków należy minn: karmienie, sprzatanie, jeżdzenie do zgłoszeń, naprawa kojcow........ W grudniu zeszłego roku, dzieki dogomaniaczce Magda222 z Tych do schroniska zostalo zakupionych 10 ocieplanych bud (firma z Iławy) za ktore w imieniu psiaków jeszcze raz dziękuje.... :-) W tym roku natomiast dzięki pani Basi od kotków z Poznania (ktora dala na mnie namiary) schronisko otrzymało od prywatnej osoby z Poznania 19 dużych ocieplanych bud, za które również ogromnie dziękujemy..... :-) Jakiś czas póżniej schronisko otrzymało od tej samej Pani kolejne 11 bud. To nie koniec.... w pażdzierniku tego roku, psiaki dostały w prezencie od tej samej Sponsorki 20 ocieplanych bud...... [COLOR=Red][B]JEST PANI WIELKA, OGROMNIE DZIEKUJEMY !!![/B] [/COLOR] Od początku roku zostało wysterylizowanych duzo suczek, zaczęto kastrowac psy......... Brakuje jednak pomieszczenia, w którym zwierzęta po zabiegach mogłyby bezpiecznie do siebie dochodzić..... [I][SIZE=3][COLOR=Black]Wznowione zostały kastracje i sterylizacje !! [/COLOR][/SIZE][/I] Nareszcie powstała stronka internetowa....[SIZE=4] [B][COLOR=seagreen][URL="http://wirtualny-opiekun.pl/"]Wirtualny-Opiekun.pl - O naszym schronisku[/URL][/COLOR][/B][/SIZE] strona byłaby dobra, gdyby obecna opiekunka (MyszkaMiki ) ją systematycznie aktualizowała (chodzi o zdjęcia psiaków) niestety tak nie jest, wiec z przykrością stwierdzam można sobie ja ....... Nareszcie powstał [B][I][COLOR=#2e8b57]WOLONTARIAT[/COLOR][/I][/B]......., niestety nie ma chętnych do działania..... [I]MyszkaMiki - Agnieszka[/I] -[I]kom. gg:12915121[/I] --------- [I]Sunshine - Martyna - kom.725271426 gg:11302334[/I] [I]ata------- Aneta ---- kom.661693606 gg:9289726 -- [/I]działa -- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  7. Tak sobie głosno mysle, ze nalezałoby zamknac ten watek a przynajmniej w nim nie pisac i otworzyc nowy:roll: .....stary podlinkowac i dac na 1 strone........ tak tez uczynie:eviltong:
  8. dodałam nowe zdjecia Mikołaja:razz: (pieska nr 10)
  9. tak, tak dostałam cynk ze schroniska, ze to Bulterier i to na dodatek stary tak ok 10 letni....:evil_lol: gdybym wiedziala, ze to buldog to mały nie musialby koczowac tak dlugo w schronisku......juz bys go nie miala :eviltong: tak, ze dobrze sie stalo, jak sie stalo :multi: ale z Niego Miodzio:painting: widac, ze lubi aktywny tryb zycia :evil_lol:
  10. Szami - dziekuje za Toske :Rose: (jak bedziesz miala troszke czasu, to prosilabym o zdjecia juz z Nowego domku, abym mogla oko nacieszyc;)) Ja osobiscie nie martwie sie o te psiaki, ze z glodu poumieraja (bo sa pod "Twoja opieka") tylko o to aby do jakis rozmnazaczy nie trafily lub ogolnie w złe rece....:shake: a ta sunia z guzami nadal tam mieszka?? tak myslalam, ze ten transport nie wypali, Ci ktorzy wystawiaja swoje psy boja sie aby ich pupilki niczego nie zalapaly (juz to kiedys przerabialam:shake::shake:)... czy to znaczy , ze ja jestem w tym wypadku nieodpowiedzialna, bo zeszlego lata razem z moimi 2 psiakami przez poltora miesiaca mieszkalam w schronisku w Ruscu....... ręce opadają.................................
  11. [quote name='wellington']Czy to do mnie moze skierowane......:cool3: ?[/quote] tak, tak szpiczyca do Ciebie , czekoladowa do Pixie:cool3::eviltong:
  12. Bidulka to tylko z wygladu jest jak bidulka, psychicznie to ona ogromnie odzyla :cool3: [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/6513/21marzec2009r051bidulka.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/1416/21marzec2009r052bidulkaq.jpg[/IMG]
  13. och.. sunieczko.........
  14. ale ciałko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Pixie napisała 1/ w stone Poznania szykuje sie transport dla Maxia, o ile szami znajdzie kogos, kto zabierze go z katowic do Poznania w najblizsza sobote lub niedziele / w katowicach wystawa swiatowa wiec jest szansa/ czy cos wiadomo ?????????
  16. podrzucam chlopaka:multi:
  17. pozwolilam sobie na wklejenie :diabloti: [URL="http://img16.imageshack.us/img16/3223/p1010009i.jpg"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3223/p1010009i.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][/LEFT] [LEFT]W schronisku stwierdzili, ze to BULTERIER :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/LEFT]
  18. cholibka a :roll:......sama juz nie wiem......moze "Krakow" moglby pomoc....:roll: kiedy ten transport leci do Poznania.....moze by zachaczyl o mniejsza miescine, blisko Wrzesni i przywiozl mi Toske i ta pinczerkowata z guzami (jezeli nie agresywna) przeciez ta operacje powinna miec jak najszybciej(jezeli oczywiscie nie bedzie przeciwskazan) Otworzcie jakas skarpete dla tych psiakow i jazda.....:cool3:
  19. w Polsce nie miały szans....w Niemczech owszem;) wyemigrowały.... pies, Karolek nr 3 sunia nr 4 pies nr 5 wyjechała rowniez Cegiełka (to ta ruda sunia, jej kolega z boksu nadal sidzi) maly czarny Uszaty, niestety nie widze przy nich rumerkow, ani imion.... [URL]http://img25.imageshack.us/img25/2914/08luty2009165uwandy.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/322/bacd4e8e2a257d90med.jpg[/URL] chcialam jeszcze dodac, ze Labek tez wyjechal:loveu: wiadomosc z ostatniej chwili.........mały czarny Uszaty zaraz po kwarantannie idzie do nowego domku (umowa przedadopcyjna juz spisana):multi::multi::multi:
  20. nikogo tu jeszcze nie było:crazyeye: Halo Halo psiak w potrzebie !!!
  21. tutaj na watku malo sie dzieje.....mam nadzieje ze w rzeczywistosci jest inaczej:roll: Poker - przykra sprawa..:shake:..ale (tak na odleglosc) zgadzam sie z Arka moze jak psiaki zaczna ginac, to cos sie bardziej ruszy (wiem wiem ciezarna juz przepadla) szkoda, ze to tak daleko .................
  22. fajnie, ze psiaki mogly sobie pobiegac ...zaczerpnac swierzego powietra :diabloti::evil_lol: czy ta szpicowata sunia o ktorej piszesz to, ta z lewej strony schroniska, przy scianie po prawej, pojedynczy boks (sunia ma krzywa nuzke)????:huh:
  23. Prosze o przeniesienie watku My nie mamy tutaj juz nic do roboty:eviltong:....:roll:moze jedynie wstawiac zdjecia i dawac informacje z nowego domu:loveu::loveu::loveu:
  24. Labek to cudowny psiak, Prawdziwy z niego Labrador:loveu: Jeszcze w schronisku, tuż przed wyjazdem:cool3: [img]http://img72.imageshack.us/img72/9004/21marzec2009r084labek.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/1319/21marzec2009r086labek.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/9462/21marzec2009r087labek.jpg[/img]
×
×
  • Create New...