Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [quote name='MyszkaMiki']Jutro w schronisku będzie radio :)) Są zainteresowani stałymi audycjami o naszym schronisku. Chętnych wolontariuszy zapraszamy jutro o 12.00, im więcej będzie tym lepiej :)[/QUOTE] Myszka jak już wiesz mnie również nie bedzie :shake: Trzymam kciuki:multi::multi:
  2. Ja również z chęcią zobaczę Zabcię:loveu:
  3. Na pierwszym zdjęciu wygląda jak jakiś karzełek :evil_lol: Sliczna sunia i najważniejsze, że Kochana:p
  4. Klaneri tylko spokojnie:evil_lol:, daj mu te 2 tygodnie czasu na oswojenie się ze spacerkami i innymi nowymi rzeczami. Od półtora roku mam w domu byłą dzikuskę, do tej pory w lewo pójdzi, bo w tą stronę chodzimy na spacery w prawo za chole.. więc albo ją ciągnę albo biorę na ręce:evil_lol: i nie przesadzaj na początek z tymi czułościami, daj chłopakowi troszkę swobody :)
  5. No nareszcie:multi: My tu sobie w ciepełku siedzimy a przed dziewczynami zapewne jeszcze kawał drogi.... Kociaka miej na oku;) Jeżeli się nudzisz, to wrzuć jakieś zdjęcia Hamerka, jak dziewczyny wrócą na pewno się ucieszą:cool3: Pozdrawiam i do miłego:evil_lol:
  6. W razie czego w Gnieżnie mamy dobrego weta (Kaczor) który dysponuje w swoim zakładzie dobrym sprzętem. Oczywiście to Tylko człowiek więc jak każdemu, im więcej robi zdarzają sie wpadki:cool3: Cały czas pada...... Hamerek na tych długich łapkach nawet nie zauważy kałuży :thumbs:
  7. MonikaP - cyt:'' [B]Jakie działania podejmujecie, aby zwiększyć liczbę adopcji i zachęcić poznaniaków (i nie tylko ich) do zainteresowania się schroniskiem - nie tylko do adopcji, ale także do bezpośredniej i pośredniej pomocy? [/B]Również prosiłabym o odpowiedz, ponieważ pomagam w innym schronisku, może mogłabym coś od Was podpatrzyć:cool3: Z góry dziękuję za odpowiedz.
  8. Super wiadomość:multi: A kiedy Hamerek zostanie gnieżnianinem :lol:
  9. Myszka - ja jutro nie dam rady jechac do schronu, na pewno bede we wtorek, od 12tej, moze wczesniej..... Co do budowy schroniska.... to jestem bardzo ciekawa:cool3:
  10. Opiekun i jego nowy podopieczny :multi: Prawda, że do siebie pasują:cool3: Pan wydaje się bardzo miły, zaprasza do siebie na wizyty. Domek znajduje się koło lasu.... [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2717/1920padziernik2009056wr.jpg[/IMG]
  11. Tak wygląda Wasza sunia [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4325/tuwidajejrozwaloneucho.jpg[/IMG] jak już Wasza sunia dojdzie do siebie to zapewne będzie wyglądała TAK mojej suni nie mogłam nawet sfotografować w kojcu, ponieważ siedziała tylko za budą (jak sie póżniej okazało, przeszło rok) [img]http://img32.imageshack.us/img32/2140/13marzec2009133liszka.jpg[/img]
  12. Bardzo mi przykro..... [*] taka śliczna sunia.....
  13. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5511/23082009r047wrzesnia.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/144917-posakowiec-wychudzony-pilne-WrzeA-nia-juz-w-nowym-domu-proszAE-o-przeniesienie"]posakowiec, wychudzony, pilne - Września- juz w nowym domu , proszę o przeniesienie:)[/URL][/B]
  14. [quote name='sunshine']Tak się cieszę że mała łobuzica w domku:loveu: [/quote] ja równiez:multi:
  15. Wczoraj trafiła do adopcji. Miejmy nadzieję, że domek okaze sie własciwy..;) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6162/0508200929.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5655/0508200927.jpg[/IMG]
  16. Myszka - a mnie to wcale nie przeraża, tak już jest z ludzmi, że zbyt szybko wnioski wydają :roll: może gdyby ta pani częściej była w schronisku widziałaby jaką ogromną prace wykonuje pracownik. A to, że śmierdzi... Przy takim przepełnieniu trudno aby pachniało..... To schronisko daleko odbiega od ideału, mam nadzieje, że zmiana miejsca bedzie dla psiaków jakimś wybawieniem.... Pieskom marzą się wybiegi, spacery....
  17. [quote name='Klaneri']Witajcie w dniu dzisiejszym:) Cioteczko ata - czekam na kontakt;)[/quote] Kontakt był i to bez zapowiedzi:cool3: Jak dla mnie ok.;) a reszta wyjdzie w praniu :diabloti: Dziewczyny szykujcie transport.... mam nadzieje, że test na kota wypadł pomyślnie:modla:
  18. mam nadzieję, że takie "rasowe" pieski będą wydawane za odpowiednią opłatą i po kastracji:cool3:
  19. jaka śliczna mordka:loveu::loveu:
  20. [quote name='ambird']Jestem Koordynatorem adopcji na loabradory.info nick ten sam. Pisałam, że nowa jestem :razz:[/quote] Trzeba było tak od razu .... dzięki ;)
  21. Ambrid - może napiszesz coś o sobie , może mogłaby któraś z cioteczek starszych dogomaniaczek poręczyć za Ciebie - sorki , że tak pisze ale duzo oszustwa ostatnimi czasy się tu działo, więc;)
  22. [quote name='MyszkaMiki']Ata czy Ty będziesz w sobotę?? Bo już kurde skończyły mi się zdjęcia do ogłoszeń:([/quote] a czy jesteś w stanie do mnie, tutaj podskoczyć?:loveu:
  23. Pozwoliłam sobie przekopiować z innego tematu Myszka cyt: Dobrze by było. Z drugiej strony mój całe lato i wiosnę jest na dworze i jest szczęśliwy. Tylko w zimne noce jest w domu. Niektóre psiaki źle się czują w domu, mój zdecydowanie się do nich zalicza. Sterczy przy drzwiach żeby go tylko wypuścić na dwór __________________ Ale ten piesek całymi dniami siedzi smutny w budzie, do krat w ogóle nie podchodzi....... jak się wejdzie do niego do kojca to od razu chce być przy człowieku, poza tym on pięknie chodzi na smyczy dlatego podejrzewam, że mieszkał wcześniej w domu . Tak ,że będę wojowała dla tego pieska aby znalazł się blisko człowieka :cool3:
×
×
  • Create New...