Piszę plan sędziowania na KLUBIE:
P.K.Fiszdon-baby,szczenięta, mlodzież
p.N.Stralkova-pośrednia,otwarta.użytkowa,championy,weteran.
p.Johan van der Biest-Belgia-baucerony i jak czas pozwoli to briady klasa championów.
Klubówka w tym roku jest jubileuszowa X.
Odbędzie się 18.09.2005 w Łodzi.
Sędziowie:Johan van dre Biest-Belgia
Nadia Stralkova-Czechy
Katarzyna Fiszdon-Pl
Ja wiem jak narazie tylko tyle.
Napewno będę ze swoimi dziewczynkami :lol:
Madzia trymer nie jest dla briardów tylko dla sznaucerów,terierów,goldenów,wyżłów.
briardowi nie musisz usówać podszerstka i wzmacniać okrywowego włosa.
Wystarczy by był wyczesany tylko tak pożądnie pod paszkami też.
Magda taka szczotka też moze być byleby nie miała kulek na końcach igieł.
Ja moje dziewczenki czeszę szczotkami firmy KW,
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3535.jpg[/img]
mam jeszcze szczotkę firmy Mason Pearson taką z podwójnymi kolcami
[img]http://www.masonpearson.com/main_pic.jpg[/img]
a grzebyki to najlepiej z obrotowymi zębami
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_645.jpeg[/img]
A ja się pochwale troszeczkę: Moja mała Nastka sreberko-dosk,Arven-pies z mojej hodowli pierwszy raz wystawiany też sreberko-dosk.
Moja Vicia Zw.Rasy i 3 na GRUPIE :BIG:
Gratulacje dla zwycięzców i wystawców 8)
Nie wiem jak tam wasze mopy ale moja Vicia ma wielki problem w deszcz się załatwić, bo trawa mokra,miejsca znaleźć nie można, zapaszki też nie takie :lol:
A pańcia stoi jak ta sierota i moknie 8)
Do chlapania to my już przyzwyczajeni jesteśmy ale to wycieranie pysia o spodnie pańci 8) To jest poprostu horror :wink: Albo napije się wody i z lejącym pysiem przybiega pokazać go pańci.
Wypije, po wytarciu mordki idzie jeszcze raz zajżyć do miski i znowu kapie z brody. :lol:
Poprostu ZŁÓŚLIWCE
Ja mam nadzieję że na światówkę otworzą wszystkie hale, ale i tak mi się wydaje że będzie ciasnawo. No i faktycznie mało miejsca na wyprowadzanie psów. Na europejskiej były po rogach poustawiane takie duże kuwety z trocinami. Wtedy nie były wszystkie hale otwarte. Hala ze stoiskami była malutka i było bardzo ciasno. Ale nie ma co narzekać, pożyjemy zobaczymy. :o