[quote name='Małgośka z Boksą']Chyba przesadziłam z wielkością zdjęcia- [B]moderatorze[/B] wybacz- ale muszę znowu sie wprawić[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B] Kochana według obecnego regulaminu zdjęcia mogą być max 640 x 640. Więc spokojnie jest w granicach[/B][/COLOR]
Piękne ogrodowe róże.
[img]http://img135.imageshack.us/img135/301/lucy27102007001ex6.jpg[/img]
[COLOR=DarkGreen][B]A ja przeziębiona. Wczoraj poszłam do lekarza bo miałam dość silny nerwoból w klatce piersiowej i w plechach. Podejrzewałam już nawet półpaśca. Dwie nocy mało co spałam:mad: Na szczęście wszystko jest ok. To tylko przemęczenie i przepracowanie. Trzeba odpocząć.[/B][/COLOR]
[quote name='LAZY']Czuje się inwigilowana i to od środka! Pysia czyta mi w myślach...To straszne!!!:crazyeye:[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]
A widzisz co się porobiło kochana.:cool3:[/B][/COLOR]
[url]http://images32.fotosik.pl/11/1005aecfe95c7f53.jpg[/url]
[COLOR=DarkGreen][B]Najlepiej zwalić wszystko na kochanego pieseczka:mad::diabloti:[/B][/COLOR]
[B][COLOR="DarkGreen"]Widzę, że zegar zaszalał.
No to kiedy i gdzie spacerek.[/COLOR]
majorka [COLOR="DarkGreen"]a dokładnie w jakiej dzielnicy Opola mieszkasz. Mój TZ byłby zachwycony gdyby mógł Twego psiaka zobaczyć:loveu: Wiesz on zakochany w tej rasie:diabloti:[/B][/COLOR]
[B][COLOR="DarkGreen"]Bigos foty rewelacjne. Aż miło popatrzeć:cool3:[/COLOR]
[COLOR="Red"]Tylko przypominam max 640 x 640[/COLOR]. [COLOR="DarkGreen"]Ciut za duże;[/COLOR])[/B]
[quote name='Hippies']Jak to nie masz psa ??? :mad::mad::mad: A mój Makuś ??? :cool3:
No kochana - Maks powiedział że masz po premii w całusach :diabloti:[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]NO tak masz racje. Twój Maks:diabloti:[/B][/COLOR]
Sarenko mogę odetchnąć nic poważnego mi nie jest. Muszę tylko zwolnić i będzie dobrze.
Hippies one nad nami czuwają :)
Monia bo te sny zostają z nami na zawsze.
126058 Moój TZ
Na razie nie wolno dzieci i starszych ludzi. I oby nie można było.
Ale to co zrobił jest okropne.
clockwork tak jak piszesz nie tylko psiaki są tak maltretowane, katowana i poniżane.
125931. Aga Opole
Normalnie nie wiem co powiedzieć. Jak tylko będziecie mieli tekst podpisuje się pod nim. I za kogo ten człowiek się uważa. Kiedyś przywiąże do łańcucha dziecko, starszą osobę i powie, że to sztuka???????:shake:
Saruś wiesz dziś mi się śniłaś. To był znowu taki realny sen. Czułam TWOJE ciepło, jak zawsze napadłaś mnie z lizaniem:cool3:Leżałyśmy obie na łóżku. Ah ta TWOJA morducha:loveu:To chyba przez to wczorajsze oglądanie zdjęć.