[quote name='apple']Agga czy juz udało ci się urobic rodziców na innego pieska. Może to troche by pomogło, mały piesio który potrzebuje duuuużo milości :loveu: ja wiem że nie zastąpi Sarci ale tobie bedzie raźniej
[FONT=Comic Sans MS]
Nie nie urobiłam rodziców. Już jakiś czas temu zaprzestałam. Chcę sobie zaoszczędzić smutku. Za chwilkę i tak zamieszkam z moim TZ, wtedy to już sami wiecie faflun murowany:loveu: SARUŚ DAM RADE!!!
Marta one tam szczęśliwe i zdrowe, patrzą na nas swoimi wielkimi oczkami i na pewno chcą aby te święta były dla nas szczęśliwe.
[/FONT]