-
Posts
8243 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agga
-
Tłusty czwartek juz był ale co tam [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3082/2301012mj8.jpg[/IMG] A dziś nareszcie mamy : [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2913/piontekxr6.jpg[/IMG] Odpoczynek między zajęciami: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/558/1101057ir7.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen][B]Pozbyłam się długaśnych włosów:diabloti:[/B][/COLOR]
-
Simba Przekroczyła Tęczowy Most A Mi Serce Pękło :-((
Agga replied to BeataSabra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochana wiem jak Ci cięzko. 17.lutego minie u nas dwa lata. Nadal jest tak samo. Nie jest łatwiej:shake: -
[quote name='mrowa23']22.02 to idealny dzien zeby sie spotkac bulwy juz nie bedzie ale bedzie kasia i fi i norbii ja no i konik zolty:D[/quote] [COLOR=DarkGreen][B]Ooo czyli cała zgraja:multi: Pozwolisz, że 22 to ja się nacieszę "mężusiem" a póżniej wami:loveu:[/B][/COLOR]
-
Nelsonku [`] Fila wiem co czujesz:-(
-
[COLOR=DarkGreen][B]Mrówa ty już masz niezłe stadko:loveu: Koniki juz masz. Brakuje ci małpek:eviltong: Ahhhh kobito 22.02 jestem w Poznaniu. Musze CI zrobić przegląd w inwentarzu:p[/B][/COLOR]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Agga replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img238.imageshack.us/img238/9590/dsc0355aq4.jpg[/url] [COLOR=DarkGreen][B]Temu w środku chyba dobrze:evil_lol:[/B][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[COLOR=DarkGreen][B]Napisałam do Margo. Naprawdę nie wiem co się stało z tematem.:shake: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkGreen][B]A to ja już wiem czemu deszczyk pada:loveu:[/B][/COLOR]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Agga replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']a mi tam obojetne czy ktos pije czy nie:P byle bym nie musial zanosić zwłok do namiotow/domkow:D:D[/quote] [COLOR=DarkGreen][B] Komar ja wiem, że to było traumatyczne przeżycie, ale mimo iż koleżanka upierał się aby zostawić ją w lesie nie można było tego zrobić:eviltong:[/B][/COLOR] -
[quote name='Radek']Wczoraj byliśmy u mamy. Położyłem plecak w przedpokoju i zapomniałem o tym. Podczas przechodzenia z dużego pokoju do kuchni kątem oka zobaczyłem ciemny kształt na podłodze i aż coś mnie w środku "złapało" :shake:. Norcia często leżała właśnie w tym miejscu, obok małego pokoju. Radku ja się często łapie na takich rzeczach. Jak nie koc na kanapie to poduszka. Raz t z płaczem poszłam do mamy bo katem oka zobaczyłam Sarcie na łóżku. A to był brązowy koc.
-
[B]Elżbieta Góralczyk-Kodrnja [/B]W wieku 57 lat zmarła Elżbieta Góralczyk, aktorka, którą widzowie pamiętać mogą przede wszystkim jako Anulę z serialu "Wojna domowa".
-
[COLOR=DarkGreen][B]Polecam tematy:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=698[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38919[/url]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkgreen]mati powiem ci super foty!:diabloti:[/COLOR][/B] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Agga replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[QUOTE]To był najlepszy zlot ze wszystkich. :multi: Najfajniejsi ludzie na nim byli. Oczywiście pomijając właściciela sex namiotu :grin:[/QUOTE] [COLOR=DarkGreen][B]Pagaj sex namiotu nie zapomnę:diabloti: Ale to juz było i nie wróci więcej.... [/B][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Agga replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']no to kiedyś tam pisałem o stworzeniu dłuższego filmiku ze zlotu:-) padło na zlot nr 2 bo... bo tak:-) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=tzvVYSOZQ5o[/URL] :-) [/quote] [COLOR=DarkGreen][B]Komar filmik rewelacyjny:diabloti: Stare dobre czasy:multi: Fajny był ten zlocik :evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkGreen][B]Sarcia odpoczywa sobie za TM. [/B][/COLOR]
-
Dziękuje hanyg;)
-
I ja: [url]http://nasza-klasa.pl/profile/515180[/url]
-
[quote name='anetta']Hhahaha dobre, dobre, u Waszki było podobnie :evil_lol: Jasiowi się nie udało odebrać pilota :evil_lol: Sarcia, śpij spokojnie.[/quote] [COLOR=DarkGreen][B] Wiesz jak walczyli o pilota do czołgu:lol: Sarcia :loveu: [/B][/COLOR]
-
Zamykam na prośbę użytkownika.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]A szkoda mati szkoda:eviltong:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img168.imageshack.us/img168/3995/dsc0015ea3.jpg[/url] [COLOR=DarkGreen][B]Mati ale ty tak nie umiesz ząbka pokazać.:eviltong:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkGreen][B]mati wiem wiem Mój tato i Jasiu. Nie wiem któremu bardziej ta zabawka się podobała.[/B][/COLOR] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8129/1101019nn5.jpg[/IMG]
-
[COLOR=DarkGreen][B]Ciesze się kochana, że pamięć o Sarci jest:loveu: Wieczorkiem postaram się dać jakieś zdjęcia.[/B][/COLOR]