Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    LEONBERGERY ADY

    A Arima zrobiła dzisiaj zakupy to pewnie teraz obiad pichci. Co dzisiaj jemy?
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    Toż wyraźnie napisałam, że Kyane z Dzinią biegają po Dębowym Parku. Teraz niby Kyane z Buddah wymieniają sobie uprzejmości, że niby osobiście się nie znają. I że niby spotkają się pierwszy raz na wystawie kundelków.
  3. Ja wiem, że silny. Generalnie to ten proch zapewne powoduje otępienie, coś na kształt "wszystko mi jedno'. A w ogóle to chyba raczej wet powinien się na ten temat wypowiedzieć. Może coś innego? A może to wycie przejdzie i wcale nie trzeba będzie psinki faszerować chemią?
  4. Miałam do czynienie z kilkunastoma ON-ami (na szkoleniu) i słowo daję, wydawało mi się, że one prawie nigdy nie przestają szczekać.
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    Sorry, Dzinia biega po parku....
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    Już wiem, pewnie z Kyane biega po Dębowym Parku. Ale się przyczaiła...
  7. adda

    LEONBERGERY ADY

    Podziwiam tą zaciętość i upór w dążeniu do ustalenia drzewa genealogicznego Dziuni.
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    Nic Ci nie powiem :shake: Wydaje mi się, że w Polsce nie ma hodowli tej rasy.
  9. adda

    LEONBERGERY ADY

    W hodowli napisałam Ci link. A może już znalazłeś go? Nie martw się, taka pazerna nie jestem, wystarczy mi to co mam.
  10. Anafranil to lek stosowany u ludzi przy silnej depresji. Ja nie dałabym swojemu psu takiego czegoś. Lek jest silny. A zwierzątko jeszcze małe.
  11. adda

    LEONBERGERY ADY

    Buddah, nie bądź taki wrażliwy, na żartach się nie znasz???
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    Oj dziewuchy, przepędzicie rodzynka.
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    Kyane, kup leosia to od razu będziesz w łaskach Buddah.
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    Kyane, cholernico, moją jedyną, prawdziwą miłością są moje leosie. Nie sugerujcie mi tutaj...
  15. adda

    LEONBERGERY ADY

    To macie znowu moje gamonie.
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    Arima, na zdjęciu to pewnie Lenka. Ależ one podobne. Nie bronię, tylko ma anatolijskiego, a one są na liście agresywnych psów, to się podlizuję, żeby nie poszczuł...
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    Lenka to od Irydka grubsza jest. A to Irydzio z zaprzyjaźnioną przesympatyczną amstafką Bubą.
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    O Dziuni oczywiście. Patrz Arima, to nie Alex?
  19. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ale zołzy jesteście :D , przecież Buddah chce dobrze dla swojej dziewczynki.
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ja to dwie noce w ogóle nie spałam przez Iryda. W końcu dostał od weta środki na uspokojenie i po prostu nogi się pod nim uginały, padał i zasypiał. Aż żal było patrzeć. No ale to było w mieszkaniu, może w domu będzie łatwiej?
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    A w nocy też jest w ogrodzie? I nie dobija się do drzwi??? Bo ja to horror przeżyłam.
  22. Właśnie, moja sunia 2,5 roku zupełnie niedawno zaczęła tak porpić pościel, zanim się uwali na łóżku.
  23. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ja zabierałam Lenkę, żeby jej Irydek nie dorwał. A propos, Arima, już dawno miałam się zapytać, jak Ty sobie radzisz w takiej sytuacji? A Emi jest wysterylizowana?
  24. adda

    LEONBERGERY ADY

    To fajną masz pracę Buddah. Ja niby wożę ze sobą Lenkę jak ma cieczkę, ale taki jeden w pracy jest uczulony na wszystko i miny stroi.
  25. adda

    LEONBERGERY ADY

    Mnie zmobilizowało.
×
×
  • Create New...