Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    LEONBERGERY ADY

    O, a tutaj Lence cosik w łapkę się stało, kulała, to ją pocieszałam. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/520PanipocieszaLenke.jpg
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ciekawe, jak reklamowała te psy??????? I ciekawa jestem skąd wytrzasnęła taką cenę? Jak bez papierów to połowa? Może będzie je sprzedawała jako groźne, stróżujące, kaukazopodobne? Szkoda mi tych maluszków. Arima, a może to nie są tak do końca leosie. Bo niby dlaczego bez papierów? Tak, to ja na zdjęciu. A to stary z Bunią. To była profesjonalna sesja... http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/351MichaliBinia.jpg
  3. adda

    LEONBERGERY ADY

    Arima, Emi już nie jest biedna. I tak byłaś grzeczna, mimo że ja pyskata nie jestem, to jeśli chodzi o psy, na pewno powiedziałabym jej co myślę o jej wyczynach. Jak mam w ręku jakies czasopismo, gdzie są ogłoszenia o sprzedaży psów, zawsze szukam leonów. I ani razu nie zdarzyło się, żeby były bez papierów.
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    Tak, mordka jej siwieje. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/359BuniaiAda.jpg Posłuchaj, jak to ma leonbergery bez papierów??????????????????? I sprzedaje po 1000 zł????????????????????????????????????? A może to wcale nie są leonbergery? O matko, żeby tylko nie zaczęło się jak z innymi rasami popularnymi, że będą jakieś bezpapierowce. Słowo daję, wydawało mi się, że nie ma w Polsce leosi bez papierów. Oglądałam w necie leosie z Finlandii. Są za........... Po prostu cudne. Ale wydaje mi się, że to na tyle cywilizowany kraj, że nie ma tam takich przekrętów.
  5. Jeśli badanie wykaże, że psu nic nie jest i jest zdrowy, należy się cieszyć. Przecież kariera wystawowa to tylko kariera wystawowa. Ja bym nie demonizowała.
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    A koleżanka chciała, żeby kotek w dobre ręce poszedł. W niedzielę mi go przywiozła. Podobno jest przyzwyczajony do czesania, próbowałam, nie ma problemu. Arima, to nie Lenka. Czekałam na Ciebie tyle czasu, żeby Ci te zdjęcia pokazać!!!!!! To siostra naszych Chotomowców, Bunia, co jest w rodzinie. Byliśmy tam na jakiejś rocznicy i zrobiłam sesję zdjęciową suni. Nawet nie wszyscy się dziwili, że ludzi omijam swoim obiektywem. Oto ona: http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/365Bunia.jpg http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/345Bunia.jpg http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/342Bunia.jpg http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/349Bunia.jpg http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/340Bunia.jpg
  7. adda

    LEONBERGERY ADY

    Kotka dostałam. To chyba norweski leśny. Lenka jest ok. Natomiast Iryska na razie muszę izolować troszkę, bo on mało delikatny jest. Arima, a obejrzałaś zdjęcie tam, gdzie napisałam: Arima, oglądaj?
  8. adda

    Dzini

    I jak tam Buddah czy masz już rodowód Dzini?
  9. Jeśli ktoś intensywnie wystawia psa, golenie może być rzeczywiście problemem. Jeśli pies ma pobieraną krew z powodu jakiejś choroby, to golenie powinno być najmniejszym zmartwieniem. Zresztą z chorym psem i tak się na wystawę nie idzie. Reasumując - tak trochę dowcipnie - sierść nie trawa, w zimie też rośnie. :lol:
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    Gratulacje. To Lary był jedyny piesio? A oto mój nowy nabytek. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/504Truskaweknaparapecie.jpg http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/513Truskawekblogospi.jpg
  11. adda

    WYPADEK

    Ucałuj ją i trzymam kciuki za jej zdrowie.
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    Arima, oglądaj http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/357Bunia.jpg
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    WITAJ, WITAJ Załóż kochana dla Larusia swojego topika. Ja ma jego zdjęcia, to też będę Ci wklejała.
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    Mam nadzieję, że nie zciemnieje. Ona dosyć równa jest jeśli chodzi o maść. Prawie w ogóle jej się kolor nie zmienia od maleńkości. Bo Bunia to cały czas się zmienia,
  15. adda

    LEONBERGERY ADY

    Chyba tylko ciemny nalot Alexa ich różni. No i wzrost.
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    Wieczorkiem http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/105LenaiIrydnadzia322ce.jpg
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    O, a tu Lary, Lena i Iryd.
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    No i obaj są na zdjeciach z egzaminu Irydka.
  19. adda

    LEONBERGERY ADY

    Coś Ty... Jestem z nimi na przyjacielskiej stopie. Jeden, młodszy, robert to mi Irydka wybrał, zna się na tym. To znaczy obaj się znają, ale akurat Robert był na miejscu. Nie mówiąc o tym, że obaj prawie o głowę ode mnie są niżsi. Hi, hi... Zresztą Zenek jest na zdjęciu z Irydkiem na wystawie.
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    Nie, nie gdzie indziej. Lubię tam jeździć. Lenka odbyła tam dwa szkolenia a Irydek na razie jedno. Nawet treserzy mówią, że jak mnie nie ma z którymś psem na szkoleniu to im jakoś dziwnie jest...
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    Kyane pisałam gdzie szkoliłam, na Kępie Potockiej. To prywatne szkolenie, chociaż egzamin jest państwowy.
  22. adda

    LEONBERGERY ADY

    Oj Buddah, przecież Arima już Cię zaprosiła.
  23. adda

    LEONBERGERY ADY

    Egzamin był pod koniec czerwca. Oczywiście, że w Warszawie, wg. mnie u najlepszych treserów. Na Kępie Potockiej, między stadniną koni a nowo wybudowanym obiektem sportowym.
  24. adda

    LEONBERGERY ADY

    Oto, jak Irydek zdawał egzamin na PT1: IDZIEMY NA EGZAMIN. http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/58E.jpg PRZEWODNICZKA ... Z PSEM ... ZGŁASZA SIĘ ... BADANIE BIEG NA CHORĄGIEWKACH KOMENDA - DO MNIE KOMENDA - SIAD, ZOSTAŃ, WYTRZYMANIE W POZYCJI CZEKAMY AŻ PARA SKOŃCZY IRYDEK ODBIERA DYPLOM Z OCENĄ DOSKONAŁĄ. DYPLOM WRĘCZA TRESER, Z PRAWEJ STRONY STOI SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY, AUTOR KSIĄŻEK O SZKOLENIACH PAN ANTONII BRZEZICHA. NO I ZDJĘCIE ZBIOROWE. OBOK IRYDKA - LENKA, JAKO BARDZIEJ DOŚWIADCZONA SUNIA, KTÓRA UKOŃCZYŁA PT1 I PT2.
  25. adda

    LEONBERGERY ADY

    Zaraz zrobię całą historię.
×
×
  • Create New...