Jejku, naprawdę Arnolda już nie ma? W Łodzi nic pani Osuch nie mówiła (była z Kaiserem). Straszna szkoda. :cry:
Wydaje mi się, że Alex nie jest niższy, po prostu jest chudszy i mniej ma futra. Twój TZ ma rację.
Iryd to żaden wysokościowy olbrzym. Wg. moich pomiarów ma w kłębie 77 cm.
Znam jednego pana sympatycznego z Płocka, ma leosia z tej hodowli co Iryd i mówił mi, że jego Elvis właśnie teraz nabrał solidnego, pięknego futra, a właśnie ma 3 lata. Kochana, wszystko przed nami :wink: