Pewnie że i z Ironkiem :D Ale chłopak trochę się izolował :lol:
Zamiast szaleć z psami, patrzył w dal :D
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01556.jpg[/img]
Ta, będziesz mogła ją zsocjalizować na maksa. Tłok był większy niż na Marszałkowskiej albo innym dworcu centralnym.
Od czwartku ma padać deszcz :evilbat:
Proszę, jak w niedzielę tłoczno na Polach Mokotowskich było:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01537.jpg[/img]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01545.jpg[/img]
[quote name='Manu']Ależ tak drastyczne zmiany :wink: wprowadzę dopiero, jak inni będa chcieli też 8)[/quote]
To może zrób tak: na razie niech się wszyscy oswajają z nowym tematem, a jak już dobrze w pamięć tudzież podświadomość wryje się kociomania, to usuniesz resztę :D
[quote name='Manu']Tak mi chodzi po głowie, żeby w ogóle zostawić tylko: [color=blue][b]kociomania.pl[/b][/color] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][/quote]
No ładne kwiatki :wink:
Jak sobie życzysz Manu :D
[quote name='Patka']
Adda nie powiem :oops: wstydze sie[/quote]
Mów, mów... :lol:
[quote]słyszałam o koteczce, ktra ze zlosci zalał pańci swoje wszystkie ukochane kwiatki [/quote]
:roll: A u mnie ostatnio dwa wielgachne kwiaty padły... hmmm...
[quote name='Beata&Poświata']A Dymek chyba nie lubi czystej kuwetki, bo ile razy mu ją wyczyszczę, to on idzie i musi choc trochę narobić :o . Gupi czy co?[/quote]
Moje też tak robią, ale myślałam że to z radości, że czysto :roll:
[quote name='Patka']Adda ja nie powiem gdzie zdarzyła się moim kotom upomniec mnie, że kuweta jest nieczysta :oops: :wink:[/quote]
Powiedz, powiedz, ogromniem ciekawa :D
[quote name='sabina1'] a Pani Beata & Poświata [/quote]
Hi hi, sabina1, nie czytałam dokładnie regulaminu, ale chyba cosik tam jest, że mówimy sobie na Ty :D
I nie bądź taka nieśmiała :wink:
[quote name='Patka']Kot, nie pozwoli by z jego kuwety smierdziąło uwierz potrafi jasno i dobitnie pokazać, że jest brudno :wink: :lol:
[/quote]
Moje jak mają kuwetę, hmm... [size=1]przepełnioną[/size] to robią obok :oops:
To zdjęcie bardzo mi się podoba. Ironek.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01556.jpg[/img]
Irydek.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01558.jpg[/img]
Półsiostra Lenki - Wera :D
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01559.jpg[/img]
Z powodu swoich zapędów Irydek został na krótko przypięty do smyczy :D
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01545.jpg[/img]
Pieseczki.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01551.jpg[/img]
Ludzie (ja i Lara).
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01542.jpg[/img]
Lenka.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01555.jpg[/img]