[quote name='ajka']Co zaś się tyczy rozmnażania psów nierasowych, czy bez uprawnień, cóż, edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja
No właśnie! Jednym z ich argumentów było to, że ja jeszcze trzy lata temu nie miałam pojęcia o rodowodach, rozmnażaniu, i wszystkim co się zwie kynologią. A teraz nagle wymądrzam się, gadam głupoty,
a z moim zaangażowaniem to powinnam prezesem ZK zostać (to znowu taki głupi żart).
I odpowiedziałam, że tak, nie miałam pojęcia o kynologii, ale nauczyłam się, zdobyłam wiedzę, jestem z tego dumna! Człowiek całe życie się uczy przecież.
I to był jeden jedyny moment, że nie mieli nic do powiedzenia :D