[quote name='Beata&Poświata']Tamto pierwsze "THERMO..coś tam" jest dobre przy wysiłku i treningach w pomieszczeniach, albo w lato np.[/quote]
Troszku on nie ma racji, jako że ja w ogóle się nie ruszałam (jedynie przy przeprowadzce), a schudłam w 5 tygodni 6 kilasów :lol:
Ale zapewne przy ćwiczeniach poszłoby szybciej albo więcej, ale mi wystarczyło :lol: