[quote name='Poświata'][b]Adda[/b] jeśli tylko Patka się wprowadzi, będę musiała akwarium z rybkami i wyspami bezludnymi w Centrum przełożyć na następny sezon.[/quote] [b]Poświata[/b], to chyba [b]my[/b] decydujemy (jak Cię nie ma na dogo), co i kiedy masz na balkonie :wink: :lol: :lol: :lol:
[quote] :P A może to będzie basen w ogródku :P :roll: .[/quote] Jak tylko sobie życzysz, to ja Ci też życzę 8)