-
Posts
3333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosna
-
ale to chyba faktycznie jest roznie.. bo ja znam duzo psow ktore mialy cale zycie do zarcia takie mieszanki i mialy sie dobrze [niektore nadal maja sie dobrze].. moze i to costam wytraca, nie wiem.. ale przeciez huskie to twardziele.. ;pp
-
:)))
-
wysylajcie mi tez jak macie cos faknego.. ;)
-
ehh.. to huskie zycie.. moje na szczescie [odpukac] nmie maja problemow ze skora, tylko z oczkow troche im cieknie.. ale martwie sie o Svena bo cos mu sie zrobilo na lapach.. podejrzewam ze to z braku cynku, bo na obydwuch tylnich ma jakies takie jakby strupki.. blee.. ale zachowuje sie normalnie, bawi sie, jakby nic mu sie bylo.. w sumie to teraz wyglada jak szkapa bo jest straasznie chudy, i jeszcze sie wylenil i jest lysy.. wszyscy mi mowia ze glodze psa.. ;pp
-
ehh.. ja kiedys [jak nie jadlam miesa wogole, bo teraz od okazji do okazji jem] nie jadlam niczego, co moglody mi spojrzec w oczy.. wiec ryb tez nie.. teraz nie moglabym zjesc kurczaka bo sie napatrzylam jak wygloda cala 'ceremonia' przygotowania wspanialych kurczaczych udek.. ehh... i juz mnie nie ciagnie do tego.. zreszta pewnie inne miesa przed dowiezieniem do sklepu maja sie podobnie.. blee.. paskudztwo.. ale grill jest gut..
-
oczywiscie psiaki beda mialy do dyspozycji psie towarzystwo, wspaniale jedzonko, kojce z klimatyzacja [;pp] staw do plywania [taki z blotkiem i taki czysty] i wogole bedzie fajnie.. tylko sponsora trzeba znalezc.. ;pp
-
blee... mi tam mapka nie pomoze.. ja mam 'talent' do gubienia sie wszedzie gdzie sie tylko da.. i w sumie nawet tam gdzie teoretycznie sie nie da to tez.. ;pp ;)))
-
Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)
wiosna replied to Agnieszka_'s topic in Siberian Husky
to ja porobie lapki... tylko beda zamazane bo one przeciez szybko biegna.. ;pp bede miala latwiej ;) -
ale ja i tak bym tam psow nie puscila.. bo by uciekly ;pp
-
Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)
wiosna replied to Agnieszka_'s topic in Siberian Husky
a ja czekam az mi sie wydrukuje naklejka z glowa Yokusia.. :)) hii.. bedzie fajnie :)) -
bo to jest takie 'machniom' jednostronne ;pp
-
no to ja szczescie mam... bo moje tak 'niechcacy' dostaja albo karme, albo miesa, albo rybki.. :))
-
u nas rakow nie ma chyba wogole,.. zzreszta psa bym chyba nie puscila wiedzac ze raki sa.. jeszcze by sobie krzywde nazwajem zrobily i nastepny do leczenia by byl...
-
znaczy nie budujmy pola tylko je ogrodzmy ;pp
-
to ja mam lepszy pomysl.. co sie beda psaiki meczyc w kantarkach.. co to konie sa czy jak ?? wybudujmy im jakies duze pole, ogrodzmy to i niech sobie biegaja.. nasze rece beda cale i psy szczesliwe ;pp
-
to co ty myslisz ze sie dama bedzie brudzic jak pada ??!! ;ppp
-
ehh.. urozmaicac nie znaczy jesc mieso.. ale ja i tak nie jestem tak sztywno wegetarianka - zdaza mi sie jesc mieso.. tyle ze wiekszosci po prostu nie lubie. [kielbasek z ogniska nie prrzepuszcze]
-
ja chyba tez sprawie moim psom [tym ktore sa w domu i musze z nimi chodzic na spacerki] taki wynalazek, chociaz w sumie niby je utrzymam ale jak zobacza kotka... a w zimie to juz wogole.. co chwile leze.. ;pp
-
nom w sumie.. paprania sie z tym wszystkim pelno jest.. ale ja w sumie i tak jem jak akurat nie mam nic lepszego do roboty, czyli raz jem cos co zdaze akurat zlapac jak sie spiesze, a jak mam czas to wpieprzm jak slon ;pp wiec jak juz mam czas to moge pokombinowac.. ;))
-
hmm.. to ja kiedys otworze taki hotel dla huskych.. bedzie bieganie, polowania, hmmm.. zabawa, spanie w brudnych lapach na lozku [koniecznie z czysta posciala] i.. nie wiem co jeszcze,.. cos sie wymysli ;pp
-
moze jest po prostu zmeczona.. ? piszesz ze wczoraj wrociliscia z gor.. jest cieplo.. one maja czasem tez takie 'leniwe dni'...
-
heh.. ja nie jadlam miesa z troche mniej przekonujacych powodow.. poklocilam sie z ojcem [byl kiedys wspolwlascicielem masarni i zawsze mieso bylo w domu bo je przynosil] i robilam mu na zlosc.. pozniej tak zostalo.. jeszcze pozniej smak miesa mnie przyprawial o blee ;pp a wegetarianizm wcale nie wymaga duzo pieniedzy.. po prostu zamiast kupiowac mieso kupujersz jarzyny.. i nie polega to na tym ze kiedy czlowiek jedzacy mieo ma na obiad kolteta schabowego, ziemniaki i salate to ty jesz ziemniaki z salata.. tak to faktycznie szybko mozna sie wykonczyc... ja jem bez miesa i wcale mnie to wiecej nie kosztuje niz jedzenie z miesem.. a kotleciki sojowe to swoja droga sa paskudne ;pp ;))
-
ja tez slyszalanm zle opinie o boshu.. znaczy na pewno lepiej niz chappi albo pedigree ale nie najlepiej tez.. ;)
-
ja kupuje moim worek 15kg i wychodzi jakies 130zl, [zalezy jak stoi korona], na 7 psow schodza mi srednia 2 -3 worki na miesiac. do tego daje glowy z lososi [w tesco jako odpady - kolo 50gr/kg] i loj wogoly [tesco - 23gr/kg] wiec wyzywienie psow wycvhodzi mi stosunkowo tanio...
-
hehe.. moje tez.. takie wieczne szczeniaki.. ostatnio mi Axel w rece wydrapal 3 krechy.. bo sie bardzo subtelnie wital ze mna.. ;pp