Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. ale to chyba faktycznie jest roznie.. bo ja znam duzo psow ktore mialy cale zycie do zarcia takie mieszanki i mialy sie dobrze [niektore nadal maja sie dobrze].. moze i to costam wytraca, nie wiem.. ale przeciez huskie to twardziele.. ;pp
  2. wiosna

    Śniadanko

    wysylajcie mi tez jak macie cos faknego.. ;)
  3. ehh.. to huskie zycie.. moje na szczescie [odpukac] nmie maja problemow ze skora, tylko z oczkow troche im cieknie.. ale martwie sie o Svena bo cos mu sie zrobilo na lapach.. podejrzewam ze to z braku cynku, bo na obydwuch tylnich ma jakies takie jakby strupki.. blee.. ale zachowuje sie normalnie, bawi sie, jakby nic mu sie bylo.. w sumie to teraz wyglada jak szkapa bo jest straasznie chudy, i jeszcze sie wylenil i jest lysy.. wszyscy mi mowia ze glodze psa.. ;pp
  4. ehh.. ja kiedys [jak nie jadlam miesa wogole, bo teraz od okazji do okazji jem] nie jadlam niczego, co moglody mi spojrzec w oczy.. wiec ryb tez nie.. teraz nie moglabym zjesc kurczaka bo sie napatrzylam jak wygloda cala 'ceremonia' przygotowania wspanialych kurczaczych udek.. ehh... i juz mnie nie ciagnie do tego.. zreszta pewnie inne miesa przed dowiezieniem do sklepu maja sie podobnie.. blee.. paskudztwo.. ale grill jest gut..
  5. oczywiscie psiaki beda mialy do dyspozycji psie towarzystwo, wspaniale jedzonko, kojce z klimatyzacja [;pp] staw do plywania [taki z blotkiem i taki czysty] i wogole bedzie fajnie.. tylko sponsora trzeba znalezc.. ;pp
  6. wiosna

    KRAKÓW

    blee... mi tam mapka nie pomoze.. ja mam 'talent' do gubienia sie wszedzie gdzie sie tylko da.. i w sumie nawet tam gdzie teoretycznie sie nie da to tez.. ;pp ;)))
  7. to ja porobie lapki... tylko beda zamazane bo one przeciez szybko biegna.. ;pp bede miala latwiej ;)
  8. ale ja i tak bym tam psow nie puscila.. bo by uciekly ;pp
  9. a ja czekam az mi sie wydrukuje naklejka z glowa Yokusia.. :)) hii.. bedzie fajnie :))
  10. wiosna

    Śniadanko

    bo to jest takie 'machniom' jednostronne ;pp
  11. no to ja szczescie mam... bo moje tak 'niechcacy' dostaja albo karme, albo miesa, albo rybki.. :))
  12. u nas rakow nie ma chyba wogole,.. zzreszta psa bym chyba nie puscila wiedzac ze raki sa.. jeszcze by sobie krzywde nazwajem zrobily i nastepny do leczenia by byl...
  13. wiosna

    Kantarek

    znaczy nie budujmy pola tylko je ogrodzmy ;pp
  14. wiosna

    Kantarek

    to ja mam lepszy pomysl.. co sie beda psaiki meczyc w kantarkach.. co to konie sa czy jak ?? wybudujmy im jakies duze pole, ogrodzmy to i niech sobie biegaja.. nasze rece beda cale i psy szczesliwe ;pp
  15. to co ty myslisz ze sie dama bedzie brudzic jak pada ??!! ;ppp
  16. ehh.. urozmaicac nie znaczy jesc mieso.. ale ja i tak nie jestem tak sztywno wegetarianka - zdaza mi sie jesc mieso.. tyle ze wiekszosci po prostu nie lubie. [kielbasek z ogniska nie prrzepuszcze]
  17. wiosna

    Kantarek

    ja chyba tez sprawie moim psom [tym ktore sa w domu i musze z nimi chodzic na spacerki] taki wynalazek, chociaz w sumie niby je utrzymam ale jak zobacza kotka... a w zimie to juz wogole.. co chwile leze.. ;pp
  18. nom w sumie.. paprania sie z tym wszystkim pelno jest.. ale ja w sumie i tak jem jak akurat nie mam nic lepszego do roboty, czyli raz jem cos co zdaze akurat zlapac jak sie spiesze, a jak mam czas to wpieprzm jak slon ;pp wiec jak juz mam czas to moge pokombinowac.. ;))
  19. hmm.. to ja kiedys otworze taki hotel dla huskych.. bedzie bieganie, polowania, hmmm.. zabawa, spanie w brudnych lapach na lozku [koniecznie z czysta posciala] i.. nie wiem co jeszcze,.. cos sie wymysli ;pp
  20. moze jest po prostu zmeczona.. ? piszesz ze wczoraj wrociliscia z gor.. jest cieplo.. one maja czasem tez takie 'leniwe dni'...
  21. heh.. ja nie jadlam miesa z troche mniej przekonujacych powodow.. poklocilam sie z ojcem [byl kiedys wspolwlascicielem masarni i zawsze mieso bylo w domu bo je przynosil] i robilam mu na zlosc.. pozniej tak zostalo.. jeszcze pozniej smak miesa mnie przyprawial o blee ;pp a wegetarianizm wcale nie wymaga duzo pieniedzy.. po prostu zamiast kupiowac mieso kupujersz jarzyny.. i nie polega to na tym ze kiedy czlowiek jedzacy mieo ma na obiad kolteta schabowego, ziemniaki i salate to ty jesz ziemniaki z salata.. tak to faktycznie szybko mozna sie wykonczyc... ja jem bez miesa i wcale mnie to wiecej nie kosztuje niz jedzenie z miesem.. a kotleciki sojowe to swoja droga sa paskudne ;pp ;))
  22. ja tez slyszalanm zle opinie o boshu.. znaczy na pewno lepiej niz chappi albo pedigree ale nie najlepiej tez.. ;)
  23. ja kupuje moim worek 15kg i wychodzi jakies 130zl, [zalezy jak stoi korona], na 7 psow schodza mi srednia 2 -3 worki na miesiac. do tego daje glowy z lososi [w tesco jako odpady - kolo 50gr/kg] i loj wogoly [tesco - 23gr/kg] wiec wyzywienie psow wycvhodzi mi stosunkowo tanio...
  24. hehe.. moje tez.. takie wieczne szczeniaki.. ostatnio mi Axel w rece wydrapal 3 krechy.. bo sie bardzo subtelnie wital ze mna.. ;pp
×
×
  • Create New...