Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. no ba.. sama natura.. co by nie bylo ;pp
  2. ja z moimi staram sie dogadac pokojowo, wiekszosc sie daje czesac bez wiekszych klotni, Axel zawsze robi problemy jak mu sie boki czesze.. to wtedy jest: 'aaa.. ugryze cie.. baw sie ze mna!!'.. ehh ;pp
  3. wiosna

    KRAKÓW

    eh.. to na next zlocik bedziesz juz musial przyjechac.. chociaz pewnie to tez bedzie niedaleko katowic.. moze u mnie ?? ale to jak juz treningi beda.. przyjedziecie zobaczyc moje szczeniaki ;)))
  4. nieee.. prosze.. ;pp moj przez okno wyleci i bedzie blokowal schody przed domem ;pp
  5. pewnie taj.. bo zywe haszczaki maja ogromne serducha :))
  6. dzis sie chyba komputerki umowily ze sie psuja.. ;// :)
  7. pewnie tak.. ale i tak pies podrosnie i da mu w kosc ;pp
  8. wiosna

    Śniadanko

    no ja tez narazie nic nowego.. ale juz niedlugo.. :) [mam nadzieje ;pp]
  9. wiosna

    KRAKÓW

    to ja bede mkiala zielony pasek od plecaka na prawym ramieniu.. moze byc ?? ;pp
  10. wazne jest i to co w domu i poza :)) ale u rava by mial spoko :))
  11. to malutkie masz to serduszko.. ;pp
  12. ehh.. to ja uwazam ze jedno i drugie to przesada.. husky to nie pudelek ktorego sie kapie co chwile, ale przed wystawa psiaka wypada wykapac.. poza tym husky jest przeciez stworzony do biegania nie do wystawiania i to powinno byc na 1 miejscu.. niektorzy wlasciciele i hodowcy niestety nie wiedza do czego te psy zostaly stworzone..
  13. to ja tez poszukam.. jak znajde to dam znac. :))
  14. to ja tez poszukam.. jak znajde to dam znac. :))
  15. polane i popite ;pp
  16. kielbaski lepsze.. ;p))
  17. nom mam duzo psow ;)) ale bede miec jeszcze wiecej :)) i bedzie fajnie.. a swira tez mam duzego.. caly wolny [i nie tylko] czas jest przeznaczony dla psow. i prawie cala kasa tez.. ;pp
  18. lubie lubie.. ogniska tez sa the best :)) ale tak na codzien to miesko blee ;pp
  19. ja musze sanki kupic.. i przyczepke zrobic.. i kasy mi malo.. ;ppp
  20. wiosna

    KRAKÓW

    ale ja nie mam melonika.. ani rozowej parasolki.. cos innego trzeba wymyslec ;pp ja mam zielony plecak ;pp
  21. ja bym sie bala raczej ze Paco cos zrobi kotu niedlugo...
  22. masz Ozi z kwiatow sniegu ? jak tak to ja mam jej braciszka.. ;)) jesli chodzi o siersc to moje czesze jak sie lenia, poza tym to od okazji do okazji... kapanie [jak juz bylo pisane wyzej] zbyt czesto nie jest zbyt zdrowe.. najlepiej jak sie pies wykapie w sniegu albo rzeczce.. szczotki - ja uzywam takich drucianych, 'najzwyklejszych' i przed wystawa takiej szczotki podobnej jak ta ludzka.. i jest dobrze.. jak porzadnie psa karmisz to siersc tez bedzie ladna.. ;))
  23. wiosna

    KRAKÓW

    to trzebaby sie jakos dogadac.. moze na dworcu albo cus.. nie wiem. ;pp zebysmy sie tam all spotkali :)
×
×
  • Create New...