masz Ozi z kwiatow sniegu ? jak tak to ja mam jej braciszka.. ;))
jesli chodzi o siersc to moje czesze jak sie lenia, poza tym to od okazji do okazji...
kapanie [jak juz bylo pisane wyzej] zbyt czesto nie jest zbyt zdrowe.. najlepiej jak sie pies wykapie w sniegu albo rzeczce..
szczotki - ja uzywam takich drucianych, 'najzwyklejszych' i przed wystawa takiej szczotki podobnej jak ta ludzka.. i jest dobrze..
jak porzadnie psa karmisz to siersc tez bedzie ladna.. ;))