Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. lepiej go przez okno.. [kompa, nie karmi.. ;)]
  2. ee.. cos sie wynajdzie :))
  3. a teraz moj ma zapalenie skory.. ma na dupie lysy wstretny placek i paskudnie to wyglada.. dostal dzis 2 zastrzyki i mam mu robic je jeszcze jutro i pojutrze.. a pozniej tabletki.. ehh.. nie wiem z czego to mu sie zrobilo bo nie lazil po zadnym syfie ani sie nigdzie nie kapal.. ;//
  4. hehe :)) ja tam jade jakos pod koniec tygodnia, moze z kumplem.. teraz jeszcze musze jechac po karme do czech i pozalatwiiac pare rzeczy w gliwicach.. tyle ze nie wiem jak to wyglada 'prawnie' - bo z tego co wiem jest zakaz trozbijania sie w lesie.. wiec trzebaby sie gdzies tam schowac.. ;))
  5. teraz mam nie podlaczony bo sister robila w pokoju wojne [czyt. przemeblowanie] ... jak bedziwe to ci podesle ;))
  6. od gliwic jedziesz 15 km w styrone kedzierzyna a pozniej do tworogu malego, tam sie konczy swiat i droga tez i wjezdzasz do lasu ;)) jest go cos 30 km dookola, pozniej pola i znowu las i tak az dop raciborza i rybnika.. ;))
  7. a ja wczoraj mialam wene tworcza i zrobilam w koncu na kurtce zaprzeg ;))) tyle ze oczywiscie sie troszke [tiiiit] rozmazal.. ;)
  8. ehh. tak to z nami jest.. wszedzie znajdujemy okazje do picia.. ;pp ale w koncu jest PWP wiec jestesmy usprawiedliwieni ;))
  9. nie powiedzial albo nie wiedzial.. ;)
  10. ja tez mialam takie straszne stresy jak puszczalam malego Axelka.. co spacerek dostawalam zawalu.. ;pp ale puszczalam go dalej.. teraz juz bym tego nie zrobila chyba.. chociaz pewnie pobiegalby, popolowal, i o ile nikt by go nie zlapal ani w lesie nie ustrzelil to wrocilby do donmu... ;)) wierze w moje psiaki.. ;pp
  11. a ja biore namiocik, spiworek i jade do pieskow, moze nawet jak sie bede wczesnie budzic to cos pobiegamy.. nie wyjade nigdzie bo nie mam jak wziazc psiakow a przeciez ich nie zostawie.. ;)) chyba ze mi odbije, zapne psy, pojade do lasu, tam sie rozbije i za pare dni wroce.. ;pp ehh,.. nie.. psy mi sie zeskwarkuja.. ;pp
  12. ja ostatnio tez dostalam na wystawie ochrzan ze moj pies [Yoki] jest za bardzo podobny do malamuta, ale pani sedzina dala nam dosk chociaz bardzo niechetnie, ale powiedziala ze ma troche lepsza glowe od psiaka obok.. ;)) bo ogolnie rzecz biorac Yoki jest kluska... ;))
  13. to jak nalezy psa traktowac ?? nie okazywac mu zadnych uczuc??!! pies musi wiedziec ze czlowiek go kocha, musi byc kontakt miedzy nimi.. inaczej to sie robi nieciekawe - pies ktory nie ma kontaktu z czlowiekiem.. szkoda gadac - ja mam na codzien do czynienia z takimi psami i dzien w dzien przeklinam ze maja tak spieprzona psychike.. jakby od malego byly glaskane, pieszczone, mialy normalny kontakt z czlowiekiem to teraz bylyby normalne.. byloby dobrze. ja uwazam ze pies jest stworzony zeby zyc razem z czlowiekiem - zwlaszcza husky, ktory po prostu kocha wszystkich ludzi.. a to 'razem' nie moze dzialac bez pieszczenia i glaskania. psu odbija jak tego nie ma. ehh.. sie rozpisalam, namieszalam.. ;pp
  14. wiosna

    Śniadanko

    ja mam pozyczona jakas kasete o haskaczach, i w sumie nic sie z niej nowego nie dowiedzialam.. pare fajnych zdiec bylo i jeden psiak podobny bardzo do nmojego Bosska.. ale tak ogolnie to nic specjalnego. ;)) mam jeszcze jakas kasete z wystaw.. tez w sumie nie moja i dosyc ciulatej jakosci ;)
  15. hehe.. ja tez kiedys malowalam po scianach.. ale zaden ze mnie graficiarz ;pp kiedys mi sie uda zrobic zaprzeg na scianie ;pp
  16. to ja proponuje wczesniejsza bibe.. z okazji urodzin moich maluchow, maja byc za niecaly miesaic. ;)))
  17. wiosna

    KRAKÓW

    na jakie pytanie > ;pp czy jade ciufa czy autem ? ciufcia. nie wiem tylko o ktorej i jak.. pozniej loosne na stronke i cos wymysle ;))) a znak rozpoznawczy ?? hmm.. ja bede pewnie w szerokich spodniach, jakiejs bluzie.. na plecaku mam narysowany psi zaprzeg ;pp
  18. a mi jie huskue podobaja odkad pamietam, kiedys jak widzialam huska na ulicy to mnie skrecalo... ale kupilam pieska tez przypadkiem - znalaznam go na targu, tydzxien pozzniej przywiozlam do domu.. nie wiedzialam wtedy na czym polegaja psie papiery, co z nich czytac i jak.. nie lapalam sie po hodowlach zadnich juz o bieganiu nie mowiac.. alr jak kupilam Axelka to jezdzilam z nim do lasu i biegal na koniach ze mna, poznalam kumpele ktora mi dala tel do goscia ktory biegal, i tak sie zaczely treningi :))) [ wypijmy za to ;pp ]
  19. taaki strasznie stary temat wynalazlam.. ;pp aler wy tu marudzicie ze psy wam przyspieszaja. ja moim na treningach specjalnie krzycze 'kot!' albo cos w tym rodzaju zeby poszly jaknajszybciej moga.. przeciez o to chodzi zeby prawie leciec, nie jechac ;p [no... to powiedzialam co mysle ;pp ]
  20. wiosna

    KRAKÓW

    do raciborza mozna bylo. kosztowalo to 20 zl wiecej. wiem na pewno bo znajoma tak zrobila i wystawila psa.... ;)
  21. wiosna

    KRAKÓW

    wiem ze na kiektore wystawy [te mniejsze chyba] mozna zglaszac psa w dniu wystawy, ale na wszystkie mozna zglosic wczesniej a zaplacic w dniu wyst. po prostu wysylasz samo zgloszenie poczta albo faxem a placisz na miejscu.. ;))
  22. szkoda piwa... ;pp
  23. a tam.. bedziemy bogaci i bedzie gut ;pp oczywiscie ten hotel bedzie w naszej huskiej wsi :))
  24. ja chce zrobic na kurtce zaprzeg.. tylko musze farbke kupic :))))
  25. a moje zwierzaczki typu krolik nie przezyly.. ehh ;pp
×
×
  • Create New...