Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. Yukus kochany jest ;)))
  2. hehe.dzieki.. ;)) jej trzeba wybaczyc.. ona jest goomisiem ;pp a tak poza tym to dobrze sie ma i wogole.. wszyscy zdrowi i normalni jestesmy ;pp
  3. no ba :)) moze byc i za PWP ;pp :drinking: zdrowko !!
  4. ee.. no fakt.. co ja wogole mowie. ;pp
  5. ehh.. scan stoi sobie jakies 2m od kompa, na glosniku, ogolnie w pokoju wyglada jakby sie tu psa zostawilo samego na pare godzin.. ;pp
  6. ale wetowi sie podobal :))) powiedzial ze takich jest 1:1000 ;)))))))) hiii :))
  7. mmmm.. jak pierwszy raz ziobaczylam Axelka to oczy mial jak szklane.. przezroczyste.. ;) cudnie wygladal ;)) i mi do dzis zostalo.. ;pp
  8. wiosna

    Śniadanko

    no tak ;)) tylko jeszcze sie tak usmiechac nie umie.. ;pp
  9. ehh.. mi go szkoda nie przez to.. ;// znaczy nie tylko.. ehh.. szkoda gadac ;(
  10. wiosna

    hod HUSCHUKCHU

    szukam tej wlasnie hodowli - huschukchu. z tamtad jest Akika.. a ja sie z tym wszesniej nie spotkalam.. jak cos wiecie bede wdzieczna za info ;))
  11. i moje 17 ;ppp
  12. ale moje to madre bestie i wracaja zawsze.. ;) [znaczy jak narazie przynajmniej].. a jakby chcialy to kojce rozwala w 15 min..
  13. karmi siostrze ;pp [moja je lubi.. przynajmniej kiedys lubila ;pp]
  14. wiosna

    Śniadanko

    i tak 'snow dogs' bylo najlepsze ;)) a moj Sven jest podobny do 'demona' ;pp do lidera oczywiscie.. ;)))
  15. a ja mam takie fajne obrazki hasiokow nad biurkiem :))) hiii.. podobaja mi sie :)) i na kurtce jest Yokus na plecach i na rekawie.. ;pp mialam wene tworcza.. ;)
  16. wez nie mow nawet.. szkoda mi psiaka.. i nie bede tu pisac nic wiecej.. ;//
  17. to juz chociaz pijmy za cos.. nie wiem.. ze dzis slonce swieci.. ;pp :drinking:
  18. hehe ;)) :drinking:
  19. :) ja trzymam te psy bo je kocham. a kocham je chyba dlatego ze sa w kazdym calu indywidualistami. kazdy jest inny. i to jest cudowne. i dziwia mnie np opisy rasy na stronkach mowiace ze 'kazdy husky musi przebiec dzoennie 20 km' - gdzies sie z takim spotkalam. nie jest to prawda. jeden z moich przebiegnie 39 i za godzine znowu jest zywy i chce biegac, skakac i sie bawic, a inny wyjdzie na spacerek naokolo bloku, i jak przychodzi to kladzie sie spac i spi caly dzien do popoludnia zeby znowu wyjsc tyklo na siku i do domu.. chyba ze mamy trening.. to sie na troche budzi, a jak wroci do domu to znowu spi.. ;))
  20. w co drugim temacie pijemy.. ehh.. zle z nami.. ;pp
  21. widzialam takiego dobermanka.. ladnie to wyglada, ale faktem jest ze niebieskie oczy sa troche mniej odporne w naszym klimacie.. w lecie lzawia, ropieja.. z tego co widze u psosw moich i znajomych brazowe oczka mniej.. w zimie niebieskie sprawuja sie bardzo dobrze :)) i jak to wyglada.. mmmm ;))
  22. a historie pisac ?? ooohoho.. to moze sobie kiedys usiadziemy przy ognisku i poopowiadamy.. bo pisania duzo :))
  23. moja siostra tez puszcza psa i jedzie autem, tyle ze ona ma cane corso.. ja uwazam ze jesli pies nie ucieka, a my jedziemy powoli to wychodzi mniej wiecej na to samo jakbysmy sie przeszli po polach. zdazalo mi sie tak tobic jak puszczalam mojego z psem kumpeli - biegal;y sobie wszedzie naokolo, pozniej sie je wrzucalo do auta i do domu.. ale uwazam ze husky mimo wszystko powinien ciagnac. a na spacerkach biegac to ew. poza tym.. ogolnie to nawet dobra rzecz jest. ;) ale chodzi mi o to, ze w pierwszych postach w tym temacie bylo cos mniej wiecerj o wyszkoleniu czxy ulozeniu haskacza zeby sie sluchal... i to mi sie nie podoba... husky to pies wyjatkowo nie lubiacy zadnego szkolenia czy tresury. kazdy haskacz ma swoj charakterek, jest taki a nie inny, to cale uciekanie, zabawa, gonienie, polowania i wszystko inne jest cecha tej rasy i cecha tego jednego psa.. i kazde szkolenie tego psa zmienia.. w koncu staje on sie maszynka do wykonywania polecen.. i kupujac husky powinienes wiedziec, ze nie jest to owczarek czy doberman ktorego nalezy nauczyc reagowania na okreslone slowa czy czyny w taki a nie inny sposob.. ja tak to przynajmniej widze.. ze huskie to psy w pewnym sensie dzikie - pierwotne, i trzeba je takie zostawic bo cudowne jest w nich to ze sa "inne" od tych wszystkich "psow bez duszy"... [nie chce tu powiedziec ze tylko huskie maja dusze, ale one maja w sobie to 'cos'.. i wiem ze nie zgoddza sie ze mna wielbiciele innych ras..]
  24. :drinking: :drinking: :)))
  25. a moje olewaja jedzonko.. ;pp
×
×
  • Create New...