-
Posts
3333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosna
-
hmm.. ja wystawiam tylko na tyle, zeby miec licencje hodowlana. nie wiem czy mam racje, aler z moich obserwacji wynika, ze psiak albo naprawde dobrze biega, albo naprawde dobrze sie prezentuje na ringu.. znaczy sie nie znam po prosu psa, ktory jezdzac co chwile na wystawy dalej bylby taki "haszczaty" - troche dziki, niesforny.. wiecie chyba o co mi chodzi.. ;) a 2 powod, ze rzadko mnie na wystawach widac - to niestety kasa. jakby bylo jej wiecej moze bym chociaz Svenka troszke czesciej wystawiala.. bo w sumie brzydki to on nie jest.. ;))
-
ja nawet nie to, ze sie boje ze moje psiaki odejda, ale boje sie ze nie bede mogla sie nimi zajmowac do konca ich zycia.. bo w koncu 4 nie sa moje.. i nie wiem czy nie nadejdzie taki dzien ze uslysze 'dzieki, fajnie bylo, ale poradzimy sobie juz bez ciebie.." :((( prze** kochac czyjes psy.. ;/
-
jakis temat tez byl o maszerach.. maszer to po 1 wlasnie tak jak napisala tajraga - przewodnik psiego zaprzegu, powiedzmy "kierowca" ;p ale prawdziwy maszer to ten, kto rozumie swoje psy, dobrze sie nimi zajmuje, dba o nie, kocha je.. nie wiem jak to okreslic slowami.. ale jest cos takiego jak pseudo - maszer i prawdziwy maszer.. ten drugi to ten, co sie dla pieskow potrafgi poswiecic... hmm.. slow nmi brakuje.. powiedzmy ten co stajac na saniach lub wozku 'odrywa sie od ziemii..." to jest takie prawie magiczne... ;))) i nie umiem opisac, trzeba to poczuc :) polecam ;pp
-
wiem ze szelki szyje Wojtek Kozik - ale to w zorach. wejdz na www.husky.com.pl - tam jest sklepik - hodowla Sivudelek. :))
-
jakby tak ja tym wilczkiem.. mmm ;pp
-
husky - rasista ;pp
-
hehe moj kumpel chcial taka rejestracje, i strasznie przeklinal jak sie dowiedzial ze ktos juz ma HUSKY ;pp ehh zycie zycie ;))
-
moje 2 wogole nie biegaja.. jedna suczka sie cieszy jak wylazi z kojca - ale lubi tylko chodzic na spacerki.. jak widzi szelki to ma to gleboko w powazaniu - uwszem, cieszy sie jak ja ubieram - bo to znaczy ze wyjdzie, ale ciagnac to za nic.. zdarzao sie ze cala reszta ja ciagnela i ona miaa poprzecierane lapy.. teraz tylko ja biore jak ide biegac, ale wtredy tez mnie nie ciagnie, tak sobie biegnie.. ;)
-
hmm sh - da sie taniej ;)) ale to juz jest minimalna roznica.. ;)) [znaczy przy 7 psach juz nie taka minimalna.. ;pp] to co piisze pod nazwa uzytkownika zalezy od ilosci napisanych przez niego postow. :)) jak bedziesz duzo pisal, to niedlugo nie bedziesz juz amatorem.. ;))
-
hmm.. moze cos w tym jest, nie wiem.. ja z moimi raczej nie podchodze do innych psow. zreszta wszystkie prawie mieszkaja w kojcach, i tam nie maja kontaktu z innymi, chyba ze akurat pod plortem przebiegnie jskid wiejski burek/... ;) ale wiem ze Axel bardzo nie lubi pudli... ;pp
-
no ;)) mi pozostaloby tylko sie modlic :modla: a pieski i tak uciekna :Dog_run:.. a nie daj Boze zobacza :kociak: to zrobia sobie z niego sniadanie... :eating: :))
-
moje na poczatku sie zarly strasznie.. kiedys to byo ciezko.. teraz sie gryza w zasadzie ty;lko jak suczki maja cieczke.. jakis rok temu co chwile ktorys byl dziorawy, czasem nawet dosc powaznie.. jak na dzisiejszy dzien malo ktory pies ma wszystkie zeby cale - kazdy gdzies przywali i ja sie pozniej zorientuje przy opkazji 'o pies nie ma pol zeba'.. ;pp najgorzej ma Yoki, bo Sven mu [nie wiem jak] ale wyrwal kla.. [wyrwal, nie zamal. mam tego zabka i jest6 duzy strasznie.. ;pp] a teraz juz sie wszystkie dogadaly i tyle. poza tym dla moich zarcie nie jest najwazniejsze, one na 1. miejscu maja bieganie, i kazdy jak mu dasz miske i szelki to bedzie sie cieszyl i skakal zeby isc biegac, a miske oleje. i niektore olalyby nawet suczke, i pobiegly przed siebie.. ;))
-
ja bym chciala swoje tak puscic.. ale wtedy to bym juz nie miala stadka.. moze ze 2 by zxe mna zostaly.. ;pp tajraga imiona tak prawie Ci sie udaly - Sven jest przez 'v' a Yoki przez 'o' a nie 'ou' :)) ale wiem po ktore Ci chodzi.. :)))
-
jasne ze lepiej :)) sh - czym karmisz swoje ?? :))
-
fosforan wapnie dostaniesz u kazdego weta, w kazdym zoologicznim i wiekszosci supermarketow... moze on byc z witamina np d3 abo z magnezem.. teraz robia takie fajne proszki, i one ladnie pachna i psiaki je lubia.. ;)
-
powiedz, powiedz... my tu jedna wielka rodzina.. ;)) ale jakikolwiek wiek by tyo nie byl - wszystkiego najepszego :)))) :drinking: :drinking: :drinking:
-
ehh.. tam jest jakos tak glupioo ze adres jest ten sam.. ;p zobacz sobie suczke Duschka czy jakos tak.. ;)) ma sliczna mordke.. :))
-
http://www.husky.prv.pl/ ;)) mi sie podoba :))
-
mmoje moze nie do roku, ale jak byly male dostawaly fosforan wapnia i witaminy A i D3. i nie mialy zasdnych problemow ;)
-
moje naleza do gangu "Łatka".. wszystkie maja latke na karku.. [wszystkie - czyt. Adas i Boss] ;pp
-
ja ja widzialam na zywi, nie jest gruba :)
-
hmm.. no.. to gratulacje :))) :laola:
-
aha.. nie skapowalam tego o srednim wieku, dlatego pisalam '???' ae juz wiem,.. poczyatalam se wczesniej.. ;))
-
smutna milke wpisalam co do konika.. za szkola to nie tesknie.. ;pp jakos mi jej nie brakije.. szkoda tylko ze wakacje sa w lecie a nie w zimie.. ;pp
-
???