Tufi, mowisz ze tluste? Te moje wogole nie sa tluste, az milo je sie bierze do reki :lol:
Wlasnie, mnie wkurzylo to ze nie ma nigdzie podane ile trzeba dawkowac :mad: wiec sypie tak na oko, tak jak to robilam z poprzednia karma :razz:
Kaji zasmakowalo (ale co jej nie smakuje, zje wszystko co znajdzie w misce :eviltong:) i raczej zamowie 15 kg :lol:
Sylrwia hahaha :drinking: