Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. To jets Dagon zdobywca gor [url]http://img53.imageshack.us/img53/3889/dgm0zl.jpg[/url] :megagrin:
  2. JAka ladna foteczka [url]http://img384.imageshack.us/img384/6193/axbagry0193oz.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Rocky chyba chcial szpagat zrobic :evil_lol: Fajnie macie w tym Sosnowcu :razz:
  3. Na dodatek pod palmami :mdrmed:
  4. Jej, ale piekne okolice i rodzinka w komplecie :loveu::loveu: Straszie jestescie do siebie podobne [url]http://img57.imageshack.us/img57/2366/dscf6665a8un.jpg[/url] :shiny:
  5. No no, tyle atrakcji dla Mikiego, ja mu sie nie dziwnei ze padl :diabloti: Czy wycieczka rowerowa byla na dzialce?:lol::lol:
  6. No ba! Jak mozesz to juz dzis powklejaj troszke :multi:
  7. Przeca pisalam ze mam dziewiatego ;) Cola, nooooooooo nooo :bigcool: :bigcool::bigcool: Pomalutku sie rozkrecamy 8)
  8. anetta

    karma Brit

    Tufi, mowisz ze tluste? Te moje wogole nie sa tluste, az milo je sie bierze do reki :lol: Wlasnie, mnie wkurzylo to ze nie ma nigdzie podane ile trzeba dawkowac :mad: wiec sypie tak na oko, tak jak to robilam z poprzednia karma :razz: Kaji zasmakowalo (ale co jej nie smakuje, zje wszystko co znajdzie w misce :eviltong:) i raczej zamowie 15 kg :lol: Sylrwia hahaha :drinking:
  9. widze foteczki!! :bigcool: Hhahaa cudowny ma balaganik na glowce :lol: Sliiiczna Ida z kwiatkami :iloveyou:
  10. [quote]Haniu Haniu - TRZY KOMPY!!!! toż to trzy galerie możesz mieć ptwarte na raz[/quote] I jaka oszczednosci czasu :p Piekne obloczki!
  11. ahhhhhhhhh, konwalijki, no tak! :PROXY5:
  12. Dziala, dziala, dziala :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Juz myslalam ze jej nie wlacza... Za angola :drinking::drinking:
  13. Cola to wsiakla w ta przeprowadzke :evil_lol:
  14. Hehehe fajne :grins:
  15. Sota :lol: wiemy ze Ci sie baaaaaaaardzo podobaja banerki, ale dwa w podpisie to za duzo :lol::lol::megagrin:
  16. Firanka? hahahaha niech bedzie i firanka :megagrin:
  17. [quote]anetta na TyniPIck czy cos takiego[/quote] ze co, co to za dziadostwo, wroc do Imageshacka :modla: lub fotosika, wszystko jedno :cool3:
  18. :loveu::loveu::loveu: ale sloodkaaaa :loveu: Taki plusz normalnie :lol: Zatkalo mnie jak zobaczylam te zoo na lozku :lol:
  19. Wlachne, wlachne :megagrin: Jak sie czuje Halka? I czy ona pracowala z gornikami?:errrr:
  20. Pika, co Ty robisz z tymi fotami ze mi sie nie pokazuja..? Gdzie je wstawiasz?
  21. [quote]Yyyy...jak to nie widzisz?[/quote] No nie :( Sylwi fotki widze, a Twoich niet.
  22. Korona w kalendarzu dzis tez widnieje, a wiec :drink1::drinking: zdrooowkooo :drinking:[img]http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/standart/drinks.gif[/img] [img]http://www.animac.ru/smiles/fool/dan.gif[/img] Fota z ofiara jest rewelacyjna :bigcool:
  23. [quote]hahahaha nie doczekała się na księcia i uwolniła się sama[/quote] aaaahhahah waszka :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Cudowny zamek, poczulam sie jak w bajce :razz::razz::razz:
  24. anetta

    Galeria Daisy

    Babelek kochany :loveu: sliczna dziewczynka
×
×
  • Create New...