-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ale ekstra [url]http://img154.imageshack.us/img154/2426/borys10vf.jpg[/url] :multi: Majka, gdziesz Ty?
-
Ojjj, a ja bym uwarzyla na tego kolege, to ze bedzie siedziec w drugim pokoju nie oznacza ze sie nie wydostanie :evil_lol: Co ona ma na boku? [url]http://img511.imageshack.us/img511/2610/img32594jz.jpg[/url]
-
Dzis dostalam wydrukowane dwa obrazki ktore zrobila Hania :bigcool: Teraz tylko kupic jakas rameczke i na sciane :bigcool::bigcool: Wczoraj Rfusek pojechal do domku...tak cicho bez niego :krolik: [quote]a kto to Rufus?[/quote] To prosieczek, bardzo towarzyski facecik a jaki gadatliwy...:lol: Justynia, on na szczescie nie gryzie uffffff Jakby gryzl to nie wiem co bym mu zrobila :diabloti: Chcialabym miec przynajmniej jeszcze jeden talerzyk. Ale on jest taki wybredny, kiedys rzucilam mu inny, taki twardszy, to owszem polecial, ale jak zobczyl ze to nie TEN to sobie odpuscil...:mad::shake:
-
http://img398.imageshack.us/img398/5514/ot646614hn.jpg :mdrmed::mdrmed::mdrmed: Wspaniale psy, kiedy swidzialam takiego jednego, byl na spacerku z rodzinka, z daleka wygladal jak szczotka :lol::lol: Masz fajna prace ze mozesz z psami chodzic :) A tak sie zastanawialam, czy one sie same filcuja czy trzeba im pomagac?
-
Piekne [url]http://img463.imageshack.us/img463/2797/20060507img99992670ul.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: Hhahahahahahah [url]http://img148.imageshack.us/img148/9144/20060507img9999770cr.jpg[/url]
-
No, no, Taysonek na pudle sie znalazl :jumpie: Wczoraj widzialam w Teleexpresie urywki z pokazu agility i tanca z psem :siara:
-
http://img258.imageshack.us/img258/6159/schowek011up.jpg :mdleje::mdleje: Takiego GIGANTA to jeszcze w zyciu nie wdzialam :mdleje: Cudne makro.
-
Najpierw za babcie :cool2::chlup: 90 lat, super :chlup: Wszystkiego najlepszego dla babci! :laola: NAwet Prezydent Rybnika przyszedl, fiu, fiu :) A teraz na stronke, u was jest 300 a u mnie 100 :laola: :chlup::drinking::drinking::cunao::cunao:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ojj, bidna Zmrka...szybko wracaj do zdrowka :glaszcze: Cale szczescie ze jest troszke lepiej...:) -
Wieeelkie gratulacje!!!:klacz::klacz: Brawo :smilecol: Sliczne foty!! Ten bassecik jest wspanialy :lol:
-
Rewelacyjne foty!!! Otwarta paszczeka wymiata :biggrina: A jaki ona ma dlugi jezyk, jak ten...no...gekon jakis :errrr:
-
To powinno byc zagadka [url]http://img205.imageshack.us/img205/3079/obraz0142ao.jpg[/url] hahahaah pt. "Co to jest?" Wlasnie! Ona powinna nazywac sie Sklejka :grin: Filmu nie obejrze...:( Za kazdy razem jak otwieram film z tej stronki to wyskakuje blad i wszystkie okna mi sie zamykaja :shake:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Pisz, pisz!!!:nerwy: -
Brawo!! Gratuluje!! A Marzena to sie sklonowala?:razz:
-
Eeee to fajnie, jamnik w akcji jest najlepszy :cool3: Pozwolisz..? :cool3: [url]http://img54.imageshack.us/img54/1632/p10100851lb.jpg[/url] [url]http://img54.imageshack.us/img54/2818/p10100868qi.jpg[/url] :lol::razz:
-
Ojoj, mam nadziej eze szybko sie uporacie z problemami jakie was borykaja... Glaski dla Tameczki, powiedz jej ze to dla jej dobra te kropelki :)
-
[quote]s. wczoraj rodzina skonsumowała po kuleczce, czy dwóch, a ja dzielnie czoła stawiłam i odmówiłam poczęstunku[/quote] No to brawa!!!:klacz::klacz::klacz:
-
Ocho, szefowa przyszla [url]http://images1.fotosik.pl/62/2pr8al0zu495s9od.jpg[/url] :evil_lol: Piekna okolica, a nie boicie sie tych bagien? Ja bym swojej za chiny tak nie poscila w obawie ze mi sie zapadnie :oops::oops: A woda jaka czysta :crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moj komp tez znajduje sie gdzie indziej niz TV :no-no-no::placz: A moglo byc tak fajnie.... [img]http://www.humor.mocny.com/zdjecia/31.jpg[/img] Tylko TV i lodowki brak...:lol: Te foty moglabym caly czas ogladac :biggrina:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beria, taaak, samoobsluga :lol: Justynia, a nie wiem co tam kucharz wrzucil :errrr: ale wydaje mi sie ze to budyn...?:hmmmm: Kaja leniu****e i wygrzewa swoje stare kosteczki na sloneczku na dzialeczce :-P Juz nie ma takiej pasji przekopywania grzadkow...juz nie te latka...:cry: Talerzyka nie mam od nowosci, gdy go dostalam byl juz troszke zdezelowany :evil_lol::evil_lol: ale JESZCZE sie trzyma :evil_lol: A w dniu kiedy byly robione foty to Kaja byla w domu, przekrecala sie na drugi bok w lozeczku :megagrin: Ochy i achy naleza sie Coli :loveu::bigcool:
-
Fajne imie! Dobrze ze masz to juz za soba :evil_lol: Gagatka...hahahahaa Super banerek :multi: [quote]Bestia posprzatala swiezo uzyta kuwete od kotow, a potem przyleciala mi chuchnac... na szczescie w pore WYCZULAM co sie swieci i nie zdazyla dac mi buzi[/quote] :crazyeye::lol::lol:
-
Uwielbiam takie fotki [url]http://img256.imageshack.us/img256/1615/1005543kopia4he.jpg[/url] :loveu: wlasnie, jak sunia wyglada?
-
Alus [img]http://redmachine.pl/files/images_backup/zack/zack_40232_t.jpg[/img] wytrzyj sie :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jaki on czysty jest na tych fotach :evil_lol: Od obrozy troszke ma brudny kolniez, na szczescie az tak bardzo tego nie widac :lol::evil_lol: