Hej, hej :p
Pusto bo nie mam zadnych zdjec a o dupie maryni gadac mi sie nie chce :eviltong: Zreszta co tu mowic, Kaja po jednym spacerze wokol bloku pada na pysk i sie prawie ze nie rusza przez wiekszosc dnia...;)
Ale fajnie ze ktos o nas pamieta :haha:
Luthien, a gdzie widzialas? w tv, tak?
Paula, bylam, bylam :cool3: do konca. W sobote bylam tak padnieta ze nie mialam juz sily pisac na dogo :lol: To samo w ndz. ;)
Fajnie ze psiaki Ci sie podobaja :grins:
Co do zawodow, [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18604]TU[/url] masz wszystko napisane ze szczegolami :razz:
Jak widac we wrzeniu dopiero beda, ale wczesniej moze beda jakie pokazy, kto wie...;)