-
Posts
411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by SzOlka
-
Bardzo pieknie prosze :modla: o stawke terrierow szkockich + sedziego
-
No to ja tez bardzo, bardzo prosze :modla: o stawke terrierow szkockich + sedziego
-
Raczej na pewno TAK, nr tatu Rxxx ma oddzial w Walbrzychu, najlepiej zadzwonic lub napisac do nich [email][email protected][/email] oddzial pracuje w poniedzialek 16-19, i w piatek 11-14 i 16-19, tel 074 842399
-
a mi sie wydaje, ze tak bardzo o kase nie chodzi, tatuaz kosztuje 10-15 zl, a ja zachipowalam moje maluchy za 30 zl, jak sie poszuka to sie znajdzie taniej, bardziej chodzi o to, ze tatuaz w kazdej chwili mozesz poprawic (zmienic), jak okaze sie, ze piesek nie wyrosl na takiego jakiego by sie chcialo. To nie jest tylko moja opinia, slyszalam wiele uwag na ten temat, na zachodzie w kazdej porzadnej hodowli sa czytniki i wiesz, ze kupujesz akurat tego pieska ktorego sobie wybralas i pozniej nie ma mozliwosci zamienic psiaka. Mimo tego, ze moje maluchy sa zachipowane, to musialam dodatkowo zrobic tatuaz, ktory okazal sie malo czytelny i musze jeszcze raz tatulowac maluchy, czy to normalne??? Niestety dowiedzialam, sie, ze ZG dlugo jeszcze nie bedzie chcial chipow (ponoc straszne koszty hehehehe - czytnik od 1tys mozna kupic)
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
SzOlka replied to Murak's topic in Terier szkocki
:laola: brawo Furka, brawo Murak, ale teraz sie bedzie dzialo, hehehe :multi: Kurdupelka ale bedzie miala dobrze, taka "rodzynka"juz wspolczuje przyszlym wlascicielom, tak rozpuszczonego psiaka jedynaka -
W tej chwili nie ma obowiazku zglaszac(rejestrowac?) w FCI, ale po 2006 roku taki obowiazek bedzie, tzn,automatycznie zglaszajac przydomek do ZG bedzie on przesylany do FCI i tam zatwierdzany, wiec lepiej od razu, jak sie zglasza przydomek do ZG wyslac do FCI i pozniej nie bedzie problemu Ja teraz mam taki problem, ze podobnie brzmiacy przydomek jak moj jest zarestrowany w Danii Hodowla ponoc juz nie istnieje, ale przydomek pozostal(a ja musze dumac nad nowym)
-
Flaire ten szkot wygral III grupe CWC CACIB BOB I BOG RAMIREZ Euri Escot wł.Michala Stetinova Pokonal swojego tatusia :D tu link do tego naprawde pieknego szkocika [url]http://www.euri-escot.com/Scotties/Ramirez.html[/url] :lol:
-
Mała, malutka, tycia tyciutka :modla: prośba o stawke DOBERMANOW, ponoc nasz tam był :D
-
Fuka :beerchug: fotaski zajefajne, cud miod - szkot, kerak i soft mniam,mniam :angel: Dawaj Makarona mistrza :multi:
-
Fuka dzieki :multi: , no i jeszcze raz ogromne gratulacja, dla przepieknego tyłeczka Makaronowego, cudne cudo :multi: , zaczela sie extra passa i oby tak trzymać, jak co ładne to wreszcie dostrzegą te nasze ślepoty Teraz trzymam kciuki za wsód :thumbs:
-
Kingula wielkie cmokacy i buziaki :multi: i dla reszty dogomaniackich i nietylko championow Fuka chwal sie tu szybko co i jak I mala prosba :modla: o stawke terierow szkockich, cosk mi sie wydaje, ze za duzo ich nie bylo
-
ja tez podaje Pyrantelum w pierwszych tygodniach (ale 3 i 5) pozniej Pratel a co do surowicy to slyszalam i wiem(ale u duzych ras), ze podaja maluchom jako szczepienia ochronne, ponoc duzo taniej wychodzi, ale po co?
-
dog de bordo i chora skóra. bardzo poważne!!!!jak mu pomóc
SzOlka replied to snelasabrina's topic in Dog de Bordeaux
Snelasabrina, a nie bylas czasem u dr.Hanusz?, ma rewelacyjna maszynke do badan alergicznych, drogie toto jak jasna ch***ra, ale daje prawie 100% pewnosc na uczulenia, byc moze Twoj psiak uczulony na zarelko albo cos innego, szkoda tak psiura gnebic antybiotykami 1konsul sprezaj sie i przypomnij sobie co to za specyfik byl, swego czasu mialam szkotke nie alergiczke, (zeskrobiny tez nic nie wykazaly), a dalej drapiaca sie strasznie i po TACTIKU (2 kapiele przeszlo jak reka odjal), ale teraz znowusz zaczyna mi sie inna drapac, ale nie moge TacTika nigdzie dostac, moze to Twoje cus zdziala cuda snelasabrina czekamy na dalsze info dot.Twojego bidulka -
Ale mi wstyd :oops: ogromne caluski dla Miski, kobietka musi przypomniec sobie jak to fajnie gwiazdą byc, NSwR nie jest zle :P (9 suków) Jeszcze raz ogromne całuski dla Miśki (i pewnie pucharek tez ma) Wirtualny p.Radek hehehhe fajne, ale tak czasami robia, ze jak Radek jest na innych - swoich zawodach- to kolega go zastępuje
-
Nie to nie byl p. Radek, ale namieszlo mi sie z tymi wszystkimi nazwami ,przydomkami itp, oczywiscie to byl Pittu (czyli Upside-Down Du Moulin De Mac Gregor) , a mi sie wszystko pomerdalo, bo wiekszosc z tych szkociorow zgloszonych to "pszeniczne" i zastanowilo mnie to, mialam nadzieje, ze to moja Pegusia, ktora ponoc byla zgloszona i jest wlasnie w tej hodowlii (o ja glupia)
-
Dzieki, dzieki :modla: :modla: Ale mam prosbe, mozna sprawdzic jeszcze, czy w aneksie nie ma dopisanych jakis szkotow, bo ni jak mi nie pasuje wystawiajacy-ten na Twoim foto- ze stawka :question: Moze byly jescze jakies inne szkociory No i z tego co wiem powinien byc jeszcze w otwartej(pies) BETHOVEN Arabella Bardzo, prosze, zobacz w aneksie,moze cos tam jeszcze jest
-
Gidget :modla: :modla: stawke terierow szkockich Widzialam na Twoim foto, ze BOG wygral szkot i III na BIS-ie :multi: Bardzo, bardzo prosze o stawke
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
SzOlka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Wojtek, mowisz, masz, ale na PW i Murak tez :D -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
SzOlka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A pani Dżordżowa dostala na urodzinki Miss Beazley :D [img]http://img128.exs.cx/img128/8129/missbeazley6em.jpg[/img] :multi: -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SzOlka replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
Marcino :wink: wiesz doskonale o co mi chodzi, te wszystkie "typy europejskie" sa bardzo do siebie zblizone, mi chodzi o koncowy efekt, o tzw "wyżezbienie"fryzury, to samo co u CTR-ow, sa piekne , ale nie kazdy potrafi te piekno pokazac.To samo u softow,ja preferuje fryzure wypieszczona, oczywiscie chodzi mi o wystawe, a nie na co dzien, przeciez to sa TERRIERY i musza poszalec i sie poczochrac poszalec i pokudlacic(to ostatnie to chyba nie po polskiemu jest) -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SzOlka replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
Ja tam Farida nie dotykalam, ale widzialam i na oko :wink: ma rewelacyjnie piekna jedwabista siersc, ale chodzi mi o 'wykonczenie",bo mi bardziej podobaja sie takie "wyżezbione", takie miniam ,mniam do popatrzenia, jaki piekny piesek (oczywiscie na wystawie) a tu moje ukochane do poogladania wheatany http://www.geocities.com/doenjaswheatens/ http://www.wheaten-adventurer.de/ http://home.wanadoo.nl/wheatens/framesetindex%20dogside.html Oczywiscie chodzi mi o wyglad, czyz nie sa piekne?? Bo te czeskie to mi sie naprawde niepodobaja (ze wzgledu na fryzure :evilbat: ) -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SzOlka replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
upssssssss http://www.sabine-rescuedog-wheaten.privat.t-online.de/der_wheaten1.htm -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SzOlka replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
kurcze MARZE oczywiscie i tu ten lin ktory zapomnialam wkleic http://img103.exs.cx/img103/3103/calvinklein7ge. :roll: -
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SzOlka replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
A mi sie podoba "typ angielski", bo tak oceniono Calvina Kleina :lol: a tu wkleje linka bo nie potrafie przekierowac zdjec,trzy typy wheatanow na samym dole, no i co jaki wlos i jaki kolor?? chyba to wzsystko zalezy od zdjecia, niestety nie mialam mozliwosci sprawdzic siersci tych trzech typow :wink: Ale Calvin Klein i tak dla mnie jest najpiekniejszy i maze o wlasnie takim wheatanie (w tym typie)