Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9011/bullit1go5.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4153/bullit2ju1.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1677/bullit3ok8.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2615/bullit4uq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1929/bullit5mv4.jpg[/IMG]
  2. [quote]ale nie sądze żeby stał się cud i właścicielowi się odwidziało pozbycia psa w taki sposób...[/quote] A w jaki inny sposob mialby sie "pozbyc" tego psa? Moim zdaniem, jesli pies wykazuje agresje do ludzi, wlasciciel podjal sluszna decyzje. To, ze nie podjal wczesniejszych dzialan - do tego mozemy sie czepiac. Ale ze podjal decyzje o uspieniu agresywnego psa a nie oddawaniu go komus, jest odpowiedzialne.
  3. Dałam Axela na stronę Fundacji ale potrzebny mi jakiś nr kontaktowy do osoby, ktora będzie zajmować sie jego adopcją. Czy Axel jest nadal w hotelu, czy w schronisku?
  4. Juz mi sie imiona poplataly ale to u mnie normalne :) Tak, to zdjecie robila Kasia. Od Ciebie w mailu na razie nic nie mam.
  5. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3332/astcd7.jpg[/IMG]
  6. [email][email protected][/email] Moge wstawic zdjecia :eviltong:
  7. Ile można jod wdychać? :diabloti: Wracajcie już, bo zostanie mądralami normalnie :eviltong:
  8. Cioteczki kloteczki... My tu sobie gadu, gadu a mamy coraz więcej psów do uśpienia na forum... Obecnie na pilną pomoc czekają 5 letni Banjo z Pabianic - wyrok do przyszłego weekendu - bo w schronisku nie mają możliwości go leczyć z grzyba. Drugi pies 6 letni - w AR w Lublinie - oddany przez właścicielke bo nie ma czasu. Kobietki, ponieważ chcemy pomóc jak największej ilości psów musimy coś wymyślić na zbieranie kasy dla tych "morderców". Zbieram fanty na licytacje. Mam kilka pierdołek. Może ktoś z Was ma jakieś znajomości w firmach by firmy nam dały cokolwiek albo kase w zamian za reklame na stronie? W przyszłym tyg obiecuje ruszyć ze stroną - nową stroną Fundacji. Potrzebne nam dobry pi ar na reklamę. Potrzebna nam pomoc! Każda pomoc - choćby w ogłaszaniu naszych psów! Myślę, że jak my zabierzemy Banjo, to będziemy zbierac na naszą Fundację a nie na AFN. W poniedziałek podejmiemy ostateczną decyzję. Na razie decyzja jest na 99%. Musimy po prostu potwierdzić, czy mamy miejsce by go leczyć.
  9. Zgłosiła się do nas studentka z tej uczelni. Jest w stanie wyprowadzać psa. Dałam jej Twój tel. Karmę oczywiście zasponsorujemy. Dowiedz się o koszty proszę. Jak będą zdjęcia i opis zachowania zaczniemy pełną parą szukać dla niego domu. Dowiedz się także o imię psa i czy ma ewentualnie tatuaż. I tak sobie myślę, że może jeszcze byśmy kastracje zrobili, skoro jest w Klinice... :diabloti: Dowiedz się niufa proszę o koszty tj. czy musimy płacić za pobyt psa i ile kosztowałaby kastracja. A także czy pies ma szczepienia i chip?
  10. Potrzebne są zdjęcia psiaka i jak najwięcej informacji o nim. Może jakaś zbiórka na hotel wstępnie? Może zrobić taką akcję jak na Tufi, czyli dogomaniacy deklarują ile miesięcznie mogą na hotel wpłacać. Niufa jest u Was jakiś hotel? Jaki jest koszt za dobę takiego hotelu? U nas na razie nie ma wolnych miejsc i do czasu aż nasze psy nie znajdą domów nie jesteśmy w stanie zabierac nowych psów.
  11. Paris z nową mamą: [img]http://www.meritum.republika.pl/paris/paris_1537.jpg[/img]
  12. Drogie ciotki klotki, skoro nie chciałyście pomóc w imionach to sama wymyśliłam :eviltong: I tak: Sunia bez ciętych uszu nazywa się SHIRA Płowa z ciętymi - UZI Samiec - MARGO
  13. [quote]Doddy - znowu się czegoś od Ciebie nauczyłam i bardzo za to dziękuję.[/quote] Czy dziś coś wisi w powietrzu? Jakieś feromony czy co? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Wszyscy mi za coś dziękują :B-fly: JA DZIŚ NIE MAM URODZIN! :shithappens: A tak z ciekawości to czego Ty się ode mnie nauczyłaś? Bo ja to bardzo ciekawa jestem... :PROXY5: Może jutro ja się od Ciebie czegoś nauczę :boom:
  14. Musze jakoś nazwać Wasze amstaffy. Macie jakieś pomysły?
  15. Pytanie tylko, czy pies nadaje się do adopcji?
  16. Paros dziękuję za pomoc. Była jedna wizja dla Nicolasa, ale raczej nie wypaliła... Nicolas nadal szuka domu. Co do ogłoszeń, to bardzo proszę aby jako tel kontaktowy podawać: 0 501 797 018 Dziękuję Wam za pomoc w imieniu Nicolasa.
  17. Napisała do mnie osoba zainteresowana Chica. Podałam nr tel do Ani.
  18. Co by nie było, że nie pisze i się radością nie dzielę to... Z Hanią jesteśmy w stałym kontakcie mniej więcej gadamy ze sobą godzinne dziennie przez telefon bo się nagadać nie możemy! Pariska w domu zrobiła kupkę tylko 1 raz i to w chwili gdy przyjechała. Siku kilka razy jej zdarzyło, ale... mamy podejrzenie, że ruda podłapała zapalenie pęcherza. Dziś siku jeszcze nie ma. Paris chodzi na spacerki co godzinę mniej więcej :eviltong: Hani to nie przeszkadza, bo jest zaparta w bojach spacerowania z psami po swoich poprzednich psach. Wczoraj Pariska była u Pani wet. Dostała tabletki na sikanie i na odrobaczenie, bo juz czas. Wyniki badania moczu będą dziś. Pariska w domu ok. Już nie wskakuje na meble. Hani się słucha od razu. Wujka tak, prawie od razu... To na tyle w skrócie, bo z Hanią rozmawiamy po prostu o wszystkim, łacznie z tym co wujek właśnie zjada i czemu Pariska siedzi obok niego :diabloti:
  19. Spoko, ja mogę z Bertoliną spać :eviltong: W końcu gościnne łóżko masz większe jak swoje :evil_lol:
  20. Camaro podaj mi na pw swój prywatny nr konta. Wpłace Ci na konto byś nie musiala później skrobać faktur.
  21. [quote]Tojest skandal, to jest obrzydliwe , zeby pies spał w łóżku[/quote] Skandalem to jest to, że u Ciebie jak się nocuje to rano budzi się z włochatym piesiem :eviltong: Ale duże łóżko masz, więc miejsca z Hejką miałyśmy duużo. Beata a nie próbowałaś spać ze wszystkimi 3 sukami swoimi? :razz: To dopiero wyzwanie... A dla wyjaśnienia Beaty pieski to same duuuuże pieski :diabloti:
  22. Ogłosiłam znów Wasze amstaffy. Domek w Katowicach dopiero będziemy sprawdzać.
  23. [B]Ponawiam pytanie:[/B] Mam pytanie, czy te dwa samce, przypominające bullowate są nadal w schronisku? Czy w schronisku są jeszcze jakieś inne psy bullowate? Dzwoniła do nas jakaś kobieta, że są tam jeszcze amstaffy, a jednen z amstaffów został ostatnio zagryziony - był na łańcuchu, a zagryzły go psy biegające luzem
×
×
  • Create New...