Platfus obecnie przebywa w Klinice.
Ma anemie, ale ponadto w wynikach krwi nic nie wyszlo.
Obecnie Platfus jest leczony na swierzba. Dzis mial perwsza kapiel.
Ponadto ma silna krzywice i zapalenia w lapach ale to jest jeszcze dokladniej diagnozowane.
Ogolnie pod wzgledem zachowania Platfusik jest super. Lagodny, lekko bojazliwy, ale chetnie szukajacy kontaktu.
Dobrze dogaduje sie z psami.
Tu Platfusik w schronisku:
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/553/pict3213sb2.jpg[/IMG]
Tu juz w Klinice:
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2951/pict3291td7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4623/pict3297ge8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/202/pict3295iv2.jpg[/IMG]