Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kochani, ja jestem przeciwnikiem wydawania psów za granicę bo nie mogę dalej pilotować osobiście ich losu - dlatego psy przebywające BEZPOŚREDNIO pod moją opieką nie są oddawane poza granice PL (zdarzył sie jeden przypadek dobka - domek się bardzo napracował, by Nikiego od nas dostać ale trud się opłacał). Nie uważam, by Ruda nie była psem adopcyjnym w PL, więc spokojnie mozemy jej szukać dalej domu. Ponadto dostaliśmy odpowiedź od ambasady i jest ona dla nas ważna. Zadecydowała o tym, że żaden pies z ramienia fundacji AST będący amstaffem nie pojedzie do tego kraju. Nie rozumiem z czego mamy się tłumaczyć. Scoobie mnie zawsze dziwi, czemu ktos nie adoptuje psa od siebie z kraju. W Holandii nie ma ani jednego bezdomnego psa? EOT
  2. Sunia w Koninie wymagająca opieki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9445898#post9445898[/URL]
  3. Ciotki, pomyślcie czy macie jak pomóc tej asteczce: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9445898#post9445898[/URL] :placz::placz::placz::placz:
  4. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tom siem uśmiała :lol::lol::lol::lol: A teraz ide se popłakać za tą sunie z Konina :placz::placz::placz:
  5. Napisałam do niej pw. Ale na info o Waszych amstaffach o suni i o psie też czekam :eviltong: Łatwo nie zapominam :lol:
  6. Dzięki. Już się z nią kontaktuje.
  7. Pamiętaj, że ona jest mądrzejsza o jedną książkę ;) Swoją drogą jakby ją wystawić na bazarek to ciekawe jaką cenę by osiągnęła...
  8. Nie, Twój Cię tylko zdradzał z Beatą Dorobczyńską przez net ;)
  9. Piszę sobie do siebie a dwa domki na niego są chętne.... :roll:
  10. No lepiej, żeby TZ sobie nowej nażeczonej nie znalazł jak wyjadziesz na to SPA :eviltong:
  11. Dreamer dziekujemy.
  12. Uzi teraz wygląda jak na amstaffa przystało ;) Schudła a tłuszcz zamieniła na mięśnie.
  13. Nadal proszę o lepsze zdjęcia i info o bullowatych ;)
  14. Może idź po dotacje unijne najpierw :eviltong: Poszukaj jakiś gorących źródeł patykowych...
  15. Właśnie o tym mówię :cool3: Tyż mi się podoba...
  16. A więc tak. Na koncie naszej fundacji jest coś koło 100zł z tego co pamiętam po odjęciu tego co dziś wysyłam Abi czyli 165zl. Na AFN poprosiłam o przelanie Dozi Laki czyli coś ponad 300zl.
  17. Dobrze, że Stefka już u Ciebie nie mieszka :evil_lol:
  18. Bazarek BARDZO DOBRZE, że zrobiony! Ciotka musze Ci przelew zrobić bo zapomniałam. Ehhh ciotka, Poznań i Chrycynno by się przydało opróżnić... Musimy o nich pamietać później.
  19. [B]Ruda szuka domu nadal. Wyjazd do Holandii nie wchodzi w grę. [/B] Bardzo proszę o pomoc finansową na opłacenie hoteliku a także o szukanie domu laleczce. Ogłoszenia w necie mile widziane :loveu:
  20. Miały być zdjęcia :cool3: a w zamian widzem bazarek... :crazyeye: Ciotka ze Szczecina nikt nie dzwonił. :eviltong:
  21. Natalia nuty ironii w Twoim poście wyczuwam :eviltong: Dobrze się stało jak się stało. Bubu, Pola ma domek, na Margo mam mały plan a na Uzi na razie nie mum :lol: tzn. mam ze ja sterylizujemy w następnym tygodniu ale wizji na dom nie mam.
  22. I stało się :loveu: Pola kilka dni temu wyprowadziła się od Izy do jej przyjaciół i tam już zamieszkała na stałe. Dziękuje wszystkim za pomoc przy Poli!
  23. Plakacik Focusika zrobiony przez ciocie Inę. :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Focus.jpg"][COLOR=#0000ff]http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Focus.jpg[/COLOR][/URL]
  24. [URL="http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Blutek.jpg"][COLOR=#0000ff]http://www.coffeeshop.com.pl/AST_plakat_Blutek.jpg[/COLOR][/URL]
×
×
  • Create New...