-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jasne, że się nie pogniewam. ;) -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jeny19, dzięki Ci wielkie :loveu::loveu::loveu: -
Ok. Będę pamiętać o Jastrzębiu. Piszcie mi o każdym amstaffie bo ja nie śledzę dogomanii. Nefera nie mogę wziąć bo to samiec. Mogę przyjąć na dziś sunię amstaffkę do 2-3 lat na chwilę obecną bo tylko na taką mam miejsce w DT. Wakacje są i muszę dać odetchnąć naszym DT i dać im jechać na wakacje. Po wakacjach myślę, że przyjmiemy ze 4-5 nowych psów bo miejsca są.
-
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna, że niebawem los i do Luxa się uśmiechnie. -
Łódź Ast Rufus,UNIKNął PSYCHOPATY,w końcu ma dom!!!!
doddy replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
A jest szansa na zdjęcia? -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
doddy replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Romeo bez problemów znajdzie nowy dom. Przede wszystkim bo to szczylek. Drugie zdjęcie jest super. -
PITBULL RED NOSE TAJEK nasz Cukiereczek ma super dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No już Michał jest pod Gorzowem ;) Kopiuje: Właśnie wróciłam z pracy i czekam razem z Tajgą na swoich podróżników. O 14-tej Michał mówił mi,że są przed Gorzowem Wielkopolskim także za godzinę będa tutaj na miejscu. Michał stwierdził,że w porównaniu do naszej Tajgi to prawdiwy Anioł w samochodzie (a my myśleliśmy,że nasza Tajga ładnie jeździ autem :/). Podobno Tyron puszcza straszne bąki ale ja po wczorajszym zagazownaniu mojej sypialni przez Tajusię nie powinnam być bardziej zdziwniona. Szykuję koszyk z żarciem i jedziemy nad jeziorko także pieski będa miały trochę czasu do poznania się bliżej. Umówiłam się jednak ze swoim chłopakiem na polach niedaleko naszego domu w celu zapoznania. Oj...Sama już jestem ciekawa jak to będzie,bo to trochę tak jakby adoptowało się nowego członka rodziny,który ma zostać z nami na zawsze a nasza Tajusia zyska psiego kumpla. Ciekawa jestem czy zobaczę znowu obrazek sprzed lat,kiedy miałam dwa jamniki,które spały razem na jednym posłaniu przytulone... Ok... Lece na pole,bo Tajga trąca nosem dzwonki przy drzwiach a to znak,że chce iść na spacer... Odezwę się wieczorem... Pozdarwiam... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ci ludzie na Lolę zgłosili się przez allegro na innego psiaka więc polecilismy im Loleczkę. Ja już sama nie wiem skąd Ci ludzie dzwonią bo dajemy i do pracy i do netu ogłoszenia. O Kasi pamiętamy ;) Na szczęście u Was źle nie ma, więc o nią śpie spokojnie. -
Tengusiu, oczywiście nikt o psie nie zapomina ;) Ale ja jak nie mam nic mądrego do napisania to nie piszę. :lol: Które schroniska na południu PL wymagają aby lepiej zabierać od nich bullowate? Wy się pewnie bardziej orientujecie. Takie schroniska w których coś grozi bullowatym - wydawania w byle jakie ręce, usypianie, brak kastracji. I najlepiej podawajcie mi miejscowość i wolontariusza który udzieli sprawdzonych informacji a nie histeryka, który mi będzie chciał wcisnąć pieska.
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
BUDRYSEK, na niebieskim forum TERMINATOR1, który/która ma sprawdzić dom w Gliwicach ma do Ciebie zapytania. Może się zarejestruj na forum i odpowiedz bądź zdzwoń się z tą osobą. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł. Jeżeli ktoś ma chwilę wolnego i może pomóc w ogłoszeniach będziemy wdzięczni. Ja Focusa ogłosiłam w 20 miejscach ale niestety na razie cisza a dzwoniących brak. Szukamy także osoby, ktora dała by Focusowi DT w mieszkaniu. Chcielibyśmy bowiem go sprawdzić w warunkach domowych. -
Amstaff PAKO z padaczką, odszedł za TM :(
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro powtórne badanie Pako w kierunku poziomu Luminalu. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jutro Zusa będzie sprawdzać małżeństwo z Krakowa chętne na Loleczkę. Są to ludzie którzy już byli na pogawędzce u Agaty ale na wszelki wypadek Agata pojedzie do nich do domu by tradycji stało się dość. Jak wszystko będzie ok to pojadę z Lolą w weekend do Krakowa. -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak ktoś ma chwilę wolnego i sprawnego kompa to oczywiście prosimy o pomoc w ogłaszaniu ;) Tosia nie ma jeszcze swego amatora więc jej ogłoszenia potrzebne. -
PITBULL RED NOSE TAJEK nasz Cukiereczek ma super dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I nasz cukiereczek pojechał do domu do Szczecina do Natalii i Michała. Właśnie jest w drodze z Michałem. Trzymajcie kciuki by się dogadał z sunią. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kobitki dające ogłoszenia - wielkie dzięki Wam za pomoc!!! Codziennie dzwoni ktoś o psy! Od razu chce się działać. Dziś do nowego domu pojechał Tyron - do Szczecina. LUKANN, dzięki za sprawdzenie domku. Teraz trzymajcie kciuki, by dogadał się z sunią. Wierzymy jednak w niego bo już przecież z dziewczynką mieszkał. Jutro sprawdzamy domek dla Loli w Krakowie i jak wypali, to w weekend w nim zamieszka. Uff... COŚ SIĘ W KOŃCU RUSZYŁO!!! Teraz damy Dariiopole jechać na wakacje ale później będzie kojec wolny i coś zabierzemy. Na miejsce Loli też coś pozyskamy. -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Ania, nikt o Ninkę nie dzwoni? Sunia jest bardzo fotogeniczna. Do tego domowa, łagodna do zwierząt więc powinno być spore zainteresowanie. Do nas często dzwonią ludzie, którzy chcą 2 psa, ale my nie mamy łagodnych potforków do psów z reguły. -
Ksenka1, umowa mi ptrzebna ;) Male, a co lekarz zdiagnozował? Od czego to zapalenie? Wymiziaj Luka.
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
GB, oczywiście na tymczas. Posypało się szczeniaków jak grzybów po deszczu... W Łodzi, w ok. Łodzi, w Brodnicy... -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
doddy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
GameBoy, czy nie wzięłabyś/wziąłbyś astki szczeniaka z ok. Łodzi na DT? Suni dopiero wyzynają się zeby a siedzi w schronisku.