Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jeny19, dzięki Ci wielkie :loveu::loveu::loveu:
  2. Ok. Będę pamiętać o Jastrzębiu. Piszcie mi o każdym amstaffie bo ja nie śledzę dogomanii. Nefera nie mogę wziąć bo to samiec. Mogę przyjąć na dziś sunię amstaffkę do 2-3 lat na chwilę obecną bo tylko na taką mam miejsce w DT. Wakacje są i muszę dać odetchnąć naszym DT i dać im jechać na wakacje. Po wakacjach myślę, że przyjmiemy ze 4-5 nowych psów bo miejsca są.
  3. Prośba z hotelu by jak najszybciej zabrać Nukę bo zaczyna się sezon urlopowy i Nuka atakuje nowe nabytki. Na początku przyszłego tygodnia jest prośba by ja zabrać. Tylko gdzie?
  4. Jestem pewna, że niebawem los i do Luxa się uśmiechnie.
  5. Myślę, że Romeo bez problemów znajdzie nowy dom. Przede wszystkim bo to szczylek. Drugie zdjęcie jest super.
  6. No już Michał jest pod Gorzowem ;) Kopiuje: Właśnie wróciłam z pracy i czekam razem z Tajgą na swoich podróżników. O 14-tej Michał mówił mi,że są przed Gorzowem Wielkopolskim także za godzinę będa tutaj na miejscu. Michał stwierdził,że w porównaniu do naszej Tajgi to prawdiwy Anioł w samochodzie (a my myśleliśmy,że nasza Tajga ładnie jeździ autem :/). Podobno Tyron puszcza straszne bąki ale ja po wczorajszym zagazownaniu mojej sypialni przez Tajusię nie powinnam być bardziej zdziwniona. Szykuję koszyk z żarciem i jedziemy nad jeziorko także pieski będa miały trochę czasu do poznania się bliżej. Umówiłam się jednak ze swoim chłopakiem na polach niedaleko naszego domu w celu zapoznania. Oj...Sama już jestem ciekawa jak to będzie,bo to trochę tak jakby adoptowało się nowego członka rodziny,który ma zostać z nami na zawsze a nasza Tajusia zyska psiego kumpla. Ciekawa jestem czy zobaczę znowu obrazek sprzed lat,kiedy miałam dwa jamniki,które spały razem na jednym posłaniu przytulone... Ok... Lece na pole,bo Tajga trąca nosem dzwonki przy drzwiach a to znak,że chce iść na spacer... Odezwę się wieczorem... Pozdarwiam...
  7. Ci ludzie na Lolę zgłosili się przez allegro na innego psiaka więc polecilismy im Loleczkę. Ja już sama nie wiem skąd Ci ludzie dzwonią bo dajemy i do pracy i do netu ogłoszenia. O Kasi pamiętamy ;) Na szczęście u Was źle nie ma, więc o nią śpie spokojnie.
  8. Tengusiu, oczywiście nikt o psie nie zapomina ;) Ale ja jak nie mam nic mądrego do napisania to nie piszę. :lol: Które schroniska na południu PL wymagają aby lepiej zabierać od nich bullowate? Wy się pewnie bardziej orientujecie. Takie schroniska w których coś grozi bullowatym - wydawania w byle jakie ręce, usypianie, brak kastracji. I najlepiej podawajcie mi miejscowość i wolontariusza który udzieli sprawdzonych informacji a nie histeryka, który mi będzie chciał wcisnąć pieska.
  9. BUDRYSEK, na niebieskim forum TERMINATOR1, który/która ma sprawdzić dom w Gliwicach ma do Ciebie zapytania. Może się zarejestruj na forum i odpowiedz bądź zdzwoń się z tą osobą.
  10. Zmieniłam tytuł. Jeżeli ktoś ma chwilę wolnego i może pomóc w ogłoszeniach będziemy wdzięczni. Ja Focusa ogłosiłam w 20 miejscach ale niestety na razie cisza a dzwoniących brak. Szukamy także osoby, ktora dała by Focusowi DT w mieszkaniu. Chcielibyśmy bowiem go sprawdzić w warunkach domowych.
  11. Jutro powtórne badanie Pako w kierunku poziomu Luminalu.
  12. Jutro Zusa będzie sprawdzać małżeństwo z Krakowa chętne na Loleczkę. Są to ludzie którzy już byli na pogawędzce u Agaty ale na wszelki wypadek Agata pojedzie do nich do domu by tradycji stało się dość. Jak wszystko będzie ok to pojadę z Lolą w weekend do Krakowa.
  13. Jak ktoś ma chwilę wolnego i sprawnego kompa to oczywiście prosimy o pomoc w ogłaszaniu ;) Tosia nie ma jeszcze swego amatora więc jej ogłoszenia potrzebne.
  14. I nasz cukiereczek pojechał do domu do Szczecina do Natalii i Michała. Właśnie jest w drodze z Michałem. Trzymajcie kciuki by się dogadał z sunią.
  15. Kobitki dające ogłoszenia - wielkie dzięki Wam za pomoc!!! Codziennie dzwoni ktoś o psy! Od razu chce się działać. Dziś do nowego domu pojechał Tyron - do Szczecina. LUKANN, dzięki za sprawdzenie domku. Teraz trzymajcie kciuki, by dogadał się z sunią. Wierzymy jednak w niego bo już przecież z dziewczynką mieszkał. Jutro sprawdzamy domek dla Loli w Krakowie i jak wypali, to w weekend w nim zamieszka. Uff... COŚ SIĘ W KOŃCU RUSZYŁO!!! Teraz damy Dariiopole jechać na wakacje ale później będzie kojec wolny i coś zabierzemy. Na miejsce Loli też coś pozyskamy.
  16. Ania, nikt o Ninkę nie dzwoni? Sunia jest bardzo fotogeniczna. Do tego domowa, łagodna do zwierząt więc powinno być spore zainteresowanie. Do nas często dzwonią ludzie, którzy chcą 2 psa, ale my nie mamy łagodnych potforków do psów z reguły.
  17. Ksenka1, umowa mi ptrzebna ;) Male, a co lekarz zdiagnozował? Od czego to zapalenie? Wymiziaj Luka.
  18. To nie jest ast a DA. Głowę ma bardziej w DA niż asta, wrost.
  19. GB, oczywiście na tymczas. Posypało się szczeniaków jak grzybów po deszczu... W Łodzi, w ok. Łodzi, w Brodnicy...
  20. Diana, u nas nic nie słychać w kwestii domów bo chyba poza allegro nikt jej nigdzie nie ogłosił. Musisz ja ogłaszać bo my niezbyt mamy czas.
  21. GameBoy, czy nie wzięłabyś/wziąłbyś astki szczeniaka z ok. Łodzi na DT? Suni dopiero wyzynają się zeby a siedzi w schronisku.
  22. U nas na koncie jest 200zł na Nukę: Blue.Berry - 50zł Marcin Jaskółka - 100zł Kancelaria Radców Prawnych J.May i A.Stańczak - 50zł
×
×
  • Create New...