-
Posts
5186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by flashka-g
-
CHINOOK DE CIUKCI- pośrednia KIRKUK DE CIUKCI- otwarta SHERAKAN DE CIUKCI- otwarta psy Wendonah's Jambalaya - championy suki Legend Continues Baby Harvester- championy psy Explorer Bear Hydrargium- championy psy Eagle River Hydrargium- championy suki Cassandra de Ciukci- championy suki Ballada Eskimoski Domek- otwarta suki Evora De CIUKCi- otwarta suki Miss Arisha Eskimoski Domek- młodziez Happy Hilary Eskimoski Domek- młodziez Royal Lovely Sun- suki szczenieta LAnce de Ciukci- psy szczenieta SERHAT de ciukci- psy otwarta Kristari`s STOLI- psy otwarta Karnovanda`a ALEXANDER WOLF- championy CHIRICOTE de Ciukci- championy Innisfree INSIDER TRADE- championy LAGUNA de Ciukci- otwarta suki Kristari`s TEQUILA SUNRISE- otwarta suki Karnovanda`s BREE-ANNA- suki championy TIFFANI Eskimoski Domek- suki otwarta a ta suka Ayuka's Almost Unreal to raczej nie szczenie skoro planuja jej krycie na tegoroczna jesien?
-
ja wiem ze... LESHAN de Ciukci- młodziez Ebonyshadow`n`Shapali DRAGON- posrednia KASDAN DE CIUKCI- otwarta SHAPALI DE CIUKCI- championy Arktogea VIRTUAL VIRGO FOR HUSQVARNA- pośrednia PENNYROYAL TEA Fortunatus- otwarta
-
Najliczniej obsadzone chyba suki otwarta w goldenach..chyba ze cos przeoczyłam:)) 60- kilka sztuk
-
no wlasnie...czy sedziowanie zaczyna sie od championów??
-
przydałoby sie zeby chociaż jakis jeden Polak potem musiał coś postawić na oblanie sukcesu:razz: ja wystepuje pod barwami innego kraju tym razem wiec sie nie wliczam;)
-
Corti Certova Stena- championy KIM CIN CIN PET- pośrednia ALFY FILIP RODINNA POUTA- otwarta w sumie to ciezko tak ta stawke zlepic....tyle psow ze nawet ciezko mi mowic ktory bedzie a ktory nie bo juz nie pamietam:)
-
[quote name='Asiaczek']Nie jakiś, nie jakiś, tylko KISS Ibolya - kobieta. Pisałam wcześniej, że ma uprawnienia i na IX grupę. A oto wzmiankowane zdjęcie: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1319/resizeofobraz025fz0ot1.jpg[/IMG] Mnie b.podoba się i jakość i osoba na zdjęciu!:lol: Pzdr.[/quote] tylko mnie zaskakuje z czego ja sie tak cieszyłam:lol:
-
no jak jakis z uzytkow jest championem juz...to jak wygra to nastepny championat do kompletu:) tak mysle ze najwicej psow to tak z Polski;) w koncu tez mamy czym sie pochwalic:)
-
[quote name='Asiaczek']Hihi, nadajemy na tych samych falach, co? A widziałaś swoje piękne zdjęcie z Chorzowa wrześniowego? Bardzo ładnie mi wyszło (nie chwaląc się...).:lol: Pzdr.[/quote] ktore zdjecie???? bo juz nie wiem:roll: A u mnie jaki Kiss Iboyla z tego co pamietam ma grzywacze na wegrzech;)
-
w sumie ja tez myslalam ze bedzie wiecej:)) ale co za roznica czy wiecej czy mniej...psy tak bedą tak z niezłą klasą:)
-
taaa mi tez sie to nasunęło Asiaczku:)))
-
wrrr ...handlarze:mad:
-
Iwona Volcano w otwratej;] Cody z Haliparku w championach Oliver Modry Kvet- szczenieta Cenn Modry Kvet- weterany (?) na pewno kilka psów ma tez Germanika, Sasquehanna no i cala liczna reszta:) mozna liczyc i liczyc:)
-
[quote name='onka']myślę,że jak już będzie to nie tylko z Puzzle ;)[/quote] to czmeu tylko Puzzle napisałas??:razz:
-
[quote name='AiMiN']Kto rozumie po czesku? Potrzebuję coś przetłumaczyć na polski...[/quote] ja co ne co tam rozumet:))
-
ress popytam znajomych:)
-
[quote name='onka']Ramonda Lavandula kl.młodzieży Sun Dan Puzzle suka kl.championów ( nie jestem pewna);) Rubus Lavandula kl.młodzieży (też nie jestem pewna czy będzie) Secret Pan i Władca kl.młodzieży Vasco Rosa Thea kl.otwarta [/quote] Marika tylko z Puzzle przyjezdza???
-
[quote name='MOLA']Kłania się Mariola My będziemy: VOLCANO NEGRO SUB O DIVO -klasa otwarta LINDA Z JASNE HVEZDY-klasa szczeniąt[/quote] WITAMY NA FORUM:multi: :multi: :multi:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
flashka-g replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
a czemu kończycie?:roll: -
no ja zapewne w jakiejs otwartej takze wystapie...tylko jeszcze nie wiem czy w psach czy sukach:roll:
-
Myśle ze jak na światówke za dużo jest polskich sędziów. W niketórych rasach, gdzie dane osoby ktore naprawde sa znawcami i hodowcami danej rady wyhodowali mnóstwo championów itd to rozumiem. Ale niektore wybory sędziów to raczej totalna pomyłka. Jak ktoś co nic porzadnego nie wyhodował w danej rasie moze ja sedziowac? Pozatym mysle ze zagraniczni tez niechetnie zgłaszali sie do polskich sedziow ze wzgledu na na sedziowanie w swoim kraju. A Dortmund....hmm tak mi sie wydaje ze to była wystawa z maxi klasą. No a co do Poznania, mam nadzieje ze te finały to nie beda odbębnione byle jak, tylko bedzie dopowiednia oprawa muzyczna, świetlna, artystyczna. I dobrze mówisz wysłanniku o podium...alleluja aby było inne:)
-
a i zapomniałam dopisac ze Marika hoduje do tego piekne grzywacze:cool3:
-
ja mam takie pytanie czy je sie strzyże normalnie jak pudle, czy powinny miec krotszy włos czy dłuzszy?? Ze znajomymi mamy czekoladowego Pona na współwłasnosc...gdyby mu zrobic loczki to identyczny do Razo:cool3:
-
a ty monika nie w budapeszcie???
-
no trzymam za nich kciuki:multi: