-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='Rauni']Tia, cały czas się pocieszam tym, że pyrki długo żyją i długo są w dobrej formie, więc może zdążymy przed emeryturą [SIZE=1](moją lub jego...)[/SIZE][/quote]Rauni, za tydzień jadę z moim 78-letnim tatą na narty. On na temat swoich umiejętności narciarskich mówi, że jeszcze jakieś 10 lat i będzie całkiem niezłym narciarzem! :lol:
-
[quote name='Marysia_i_gończy']U [COLOR=silver]Moja szkoła[/COLOR] ;););) [SIZE=1][COLOR=silver]i moja 300/4[/COLOR][/SIZE] ;)[/quote]To ja też chcę do Twojej szkoły :(. Na lufę nie narzekam, tylko umiejętności brak. :(
-
Ogromniaste dzięki za filmik i kolejne zdjęcia mojej piLotki!!! :buzi: [quote name='Sajko']może na przykład drago/seayess się znalazł??:razz:[/quote]Sajko, przebieg Dragulca jest tuż pod przebiegiem Lotki - Drago figuruje jako "Lotnik". :lol:
-
[quote name='wendka']Cus takiego moze byc? :cool3: [/quote]Super! Qrcze, dlaczego większość z moich zdjęć jest nieostra?
-
[quote name='Sajko']to jeszcze ściskam kciuki za jakąś Monię, bo mi Mokka więcej sucza nie pożyczy:razz:[/quote]Mi jakoś Monia totalnie nie wyszła :placz: - za szybko chyba śmigała... ;)
-
[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Flaire[/B] dziękuję za Uniaczka :multi::loveu::loveu::multi: Czy mogę przekleić (z podaniem autora ofkors) na nasze blogi? EDIT: nie, niestety nie mam buldożka... :([/quote]No pewnie, że tak. Mam ją jeszcze z niedzieli - to, co Ci pokazywałam z otwartą paszczą. :)
-
Tyle mam z soboty. Mam jeszcze trochę z niedzieli; postaram się wstawić niedługo. Żadnych zerówek nie fociłam, ale egzaminy i jakieś openy - tak, więc wszystko co jakoś tam wyszło to wstawię.
-
"No chodź, Malutki, tędy, zmieścisz się, no! " ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/8fc7ac3969efb253.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/ec1aaaedc8908e4c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/c639feda2b28a98f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/141/47989b5a73822085.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/9fea29aa469e598a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/df3911be3e9a16c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/158/d679cfd529146ac4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/e09e512343ed015d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/141/9d12e54d18189628.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/06145570d04659fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/81acd5426f2ff391.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/157/60e4af20a44b9ac2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/157/d3b1e66882fe406d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/fc868c08f335b1dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/48f98e53be8591e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/af87ac0dae30409e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/141/a4fe93477ef9452b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/567d6493d35257fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/a3895d733b10571a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/ae3ded6cd3509535.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/059412aa53baf81b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/141/10a313f9a536245f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/a80cc0781de97b05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/963eac27a57f167d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/157/51d5c0523ed94ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/157/e980b6dcf3254174.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/db62374557fdd589.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/3b3aedafbbd43f18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/f37206c1a04f626d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/158/ec21037400257cd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/c13844ad19c14a74.jpg[/IMG][/URL]
-
Oki, jedziemy... Choco: "Łomatko, co ja zrobiłam! :-o " [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/c15679d20059abfc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/157/07b0bc91292c5c83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/54fecc5418ecef1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/43008955c068e2a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/142/e889378f709c0bba.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Flaire']Spoko, ja mam Vigulskiego na zdjęciach. Jedno bardzo kiepściuchne już obrobione i zaraz będę wstawiać, ale mam chyba jeszcze trochę lepsze z niedzieli...[/quote]Ale co ja gadam - przecież masz już pełno pyrków... :roll: A tak przy okazji - jeszcze raz wielkie dzięki za piLotkę! :)
-
[quote name='Rauni']A nagrał ktoś może Sunday albo Vigo? Zwłaszcza, że jak słyszę, ten ostatni nie załapał się na zdjęcia... :-([/quote]Spoko, ja mam Vigulskiego na zdjęciach. Jedno bardzo kiepściuchne już obrobione i zaraz będę wstawiać, ale mam chyba jeszcze trochę lepsze z niedzieli...
-
[quote name='Paskuda_Bandzior'] Lotka czy Misia :eviltong: [URL]http://images31.fotosik.pl/140/983c31dc7f82d443.jpg[/URL] [/quote] Cudna piLotka - dzięki wielkie! Misiasta nie startowała. :( Moje fotki - bida z nędzą, ale coś tam powybieram, obrobię i powstawiam...
-
[quote name='PATIszon']Myslalam o takim ogrodzeniu dla szczeniakow...[/quote]Posiadam...
-
Ja właśnie zgłosiłam oba moje suczydła. A dzisiaj na treningu biegałam z... Monią! Magda zafundowała nam na rozgrzewkę torek A3, który Monia przebiegła cudnie, szybko i bezbłędnie, poszczekując po drodze. A na koniec wskoczyła mi na ręce, na co nie byłam przygotowana i mało jej nie upuściłam! :lol: Sucz była przeszczęśliwa cały trening, biegała doskonale, bezbłędnie, oj, jak miło się biega z takim pieskiem!!! :) Nie było mnie jak ta licytacja o Monię miała miejsce, więc przegrałam na starcie ;), ale jeśli chodzi o wożenie Mokki w rozmaite miejsca autem, to chyba ciągle prowadzę... ;)
-
[quote name='PATIszon'] To byl najlepszy moj Sylwester....(bo Pajo u babci zostala:evil_lol:)[/quote]I najlepsze zawody! :loveu::knajpa:
-
wendka, zdjęcia cudne! Dziękuję bardzo za wszystkie MisioLoty i za resztę również! To były naprawdę fajne zawody! :)
-
[quote name='Viris']Kasia jesteś niesamowita. [/quote]Wszystkie dziewczyny jesteście niesamowite! :) Dobrze wiem, ile to roboty obrabiać i zgrywać takie materiały. Dzięki wielkie Wam wszystkim! A ja właśnie zdałam sobie sprawę, że w tym zamieszaniu ja belguni nawet nie podziękowałam! :oops: Dorotko, jak wiesz, ja i Misia - a teraz również Lotka - na Twoje zawody zawsze i wszędzie! Było super. Rozetki przepiękne :loveu:, loteria dla detek - pomysł rewelacyjny [SIZE=1][COLOR=White]chociaż tym razem nie udało nam się wziąć udziału - miałam z dziewczynami 11 na 11 ukończonych przebiegów!!![/COLOR][/SIZE], sędziowanie coraz lepsze (muszę powiedzieć, że Pani Sędzia ewidentnie "czuje" zerówki - torki zerówkowe naprawdę świetne, zdecydowanie lepsze od tych, które trafiają się od sędziów zagranicznych, tylko czasy zerówkowe troszkę zbyt wyśrubowane, szczególnie jak na warunki - patrz niżej). Moim zdaniem, jedyny problem to że torki i czasy standardowe nie były dostosowane do warunków - czylil do śliskiej wykładziny w hali. Wszystkie psy w takich warunkach biegają sporo wolniej niż normalnie (nawet Maczek nie zawsze osiągał 4m/sek :crazyeye:), hopki po ciasnych zakrętach częściej powodują zrzutki (bo ze śliskiego podłoża trudno się dobrze wybić) i myślę, że to należy brać pod uwagę przy planowaniu torów. (Myślę, że to właśnie ta sytuacja spowodowała brak borderów na podium - czyli w sumie nie powinnam narzekać ;) ). Może warto uprzedzić przyszłych sędziów o takich warunkach? :)
-
Bardzo, baaardzo dziękuję za fotki i filmiki moich dziewczynek! :) Szczególnie kilka fotek Lotki wyszło SUPER! :) Zazwyczaj to Misia jest ta fotogeniczna, a Lotce trudniej jest zrobić dobrą fotkę, ale tutaj jest parę skarbów! :) [URL="http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/e26.jpg"]Ta mina![/URL] :roflt:
-
[quote name='wendka']bordery maja jedna potworna wade: za szybko biegaja :evil_lol: A drugą, ze sa bialo czarne :cool3:[/quote] Bordery za szybkie, belgi również, a poza tym to są rasy [SIZE=1][COLOR=white]na[/COLOR][/SIZE] be. Natomiast Airedale są na a, nie są ani za szybkie, ani biało czarne... i przez to fotogeniczne! :)