-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='Asti']Wiem:cool3: Ja mam czasem skłonności do odbiegania od głównego wątku:eviltong:[/quote] Nie mówiąc juz o skłonności do uszkadzania kończyn ;).
-
Chyba będzie sporo Junior Handlerów na tym obozie, bo Justyna od Salsy jedzie z Frankiem :evil_lol:.
-
[quote name='PATIszon']Ech, to se juz ne wrati.......[/quote]Nie dobijaj mnie, no! :shake: [quote name='PATiszon']Ps. jade z Kubusiem, wiec nie jestem juz taka atrakcyjna partia do domku....;)[/quote]A co, Prezes [size=1]jeszcze[/size] nie pije? ;)
-
[quote name='Asti']Flaire, a weźmiesz mnie?:modla:[/quote]Wezmę Ciebie, spoko - jak mogłabym siostry-czekoladki nie wziąć! ;) (oczywiście po rozmowie z Tobą i Twoimi rodzicami!) :)
-
PATI, chcesz być ze mną w domku? :cool3: Jeszcze tylko agę_o musimy na obóz namówić i ... :evil_lol:
-
[quote name='PATIszon'][B]Wendka,[/B] bedzie wiecej dla Ciebie :cool3:[/quote]I dla mnie! Mniam! :)
-
Jeszcze co do opiekunów: znamy się z kilkoma z wypowiadających się tutaj "małolatów" ;). Jeśli któraś z Was potrzebuje opiekuna - dajcie znać, a być może się dogadamy. Jestem gotowa wziąć pod "opiekę" 2-3 osoby. Ale przed podjęciem decyzji będę chciała pogadać nie tylko z samą osobą, ale i z jej rodzicami. :) Dlaczego zmiana jeśli chodzi o wiek? Prawdę mówiąc, ilość zgłoszonych w zeszłym roku osób niepełnoletnich zaskoczyła nas - i w końcu przeraziła... Ja ze swojej strony powiem, że z mojego punktu widzenia, wszystkie te osoby zachowywały się bardzo odpowiedzialnie i nie było z nimi żadnego problemu [SIZE=1]no, może poza syfem pozostawionym w niektórych pokojach... :roll: [/SIZE] Pomimo to, świadomość odpowiedzialności za taką liczbę młodych ludzi niestety doprowadziła do bardziej restrykcyjnego podejścia do tematu w tym roku. Myślę, że większość osób, które naprawdę chcą ćwiczyć agility nie powinna mieć problemu ze znalezieniem opiekuna. Wiem, że wiele młodych osób już opiekuna znalazło - niektóre osoby umówiły się na przykład, że jeden rodzic weźmie pod opiekę nie tylko swoją pociechę, ale i koleżankę... Więc takie rozwiązania też są możliwe. :) Co do cen - niestety, to miejsce jest znacznie droższe - ale i znacznie fajniejsze :) - niż w zeszłym roku. Dodatkowo, zauważcie, że w tym roku obóz jest o dobę dłuższy... A sama doba z wyżywieniem w tym ośrodku kosztuje, jak ktoś słusznie zauważył, 75 zł - i to jest specjalna grupowa cena dla nas, bo normalnie taka doba kosztuje tam 100 zł :-o. To naprawdę są zupełnie inne warunki, niż PRLowskie domki, czy łąka, gdzie można rozstawić namiot. ;) I z tych powodów ten obóz musi być, niestety, droższy niż w zeszłym roku. :( Ale mogę chyba zapowiedzieć, że przewidujemy zniżki dla osób, które chcą pojechać na obydwa turnusy, jak również zniżki dla naszych powracających obozowiczów (czyli osób, które już wcześniej uczestniczyły w fortowym obozie). Zielsko niedługo zapoda szczegóły. :)
-
Ja jeszcze dodam, że miejsce, w którym będzie obóz jest jak z bajki - tam jest pięknie, po prostu rewelacyjne miejsce na wypoczynek. Właścicielka jest ciepłą, otwartą osobą, która wkłada w to miejsce dużo serca (wszystko jest wypielęgnowane i wypucowane), kocha psy (sama je ma), a nam stara się nam dogodzić jak tylko może (w czasie naszej wizyty przyjęła nas rosołem, który był jeszcze lepszy, niż niesamowity rosół mojej Babci). Dodajmy instruktorów, którzy wszyscy reprezentowali Polskę na MŚ, a do tego mają doświadczenie pedagogiczne, profesjonalny sprzęt (przeszkody), no i fortową obozową tradycję (kto był, to wie :cool3: ) - ja będę na obydwu obozach i nie moge się już doczekać! :)
-
Ja też bardzo dziękuję za Leokadię! :) Ma ktoś może jeszcze podium zerówkowe? :)
-
[quote name='Viris']Wierz mi że żadna ilość mi nie straszna jeśli wszystkie są ciekawe i dobre. Nie takie ilości się wstawiało.[/quote] Ale właśnie o to chodzi, że nie są ani ciekawe, ani dobre. ;) A nie wstawiam ich nie dlatego, że nie "chcę się przyznać" - tylko dlatego, że szkoda czasu: mojego, żeby wstawiać, a innych forumowiczów, żeby otwierać foty, które są do bani.
-
[quote name='Viris']Albo jak się ma dobry sprzęt i nie chce się przyznać do tego że nie zawsze wychodzą dobre foty. [/quote]Albo jak się ma sprzęt, którym robi się zdjęcia seryjne, to ma się ich po prostu za dużo. ;) Po jednych zawodach można wrócić z tysiącem zdjęć i raczej wszystkich wtawiać za bardzo się nie da, a i pustej palisady oglądać nikt nie chce ;). A jeśli chce się je jeszcze jakoś obrobić, to :roll: .
-
[quote name='ŁukaszK'] pewnosc to jest rzecz wzgledna... a dobry panning przy 1/15 bedzie imo duzo fajniejszy niz zwykla ostra fotka na 1/1000... :eviltong:[/quote]Moją ręką - nie będzie ;). A poza tym w mojej najgorszej chyba serii, psy leciały z tunelu prosto na mnie. Jest tam sporo fajnych ujęć, tyle że wszystkie do bani, bo nie ostre. Tu, o ile dobrze rozumiem, panning by nie pomógł, musi być szybka migawka.
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/45005b607d6015ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/c6a9d5cb9e7bbb3b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/90d6643870377f88.jpg[/IMG][/URL] Nieostre, ale nie mogłam się oprzeć :diabloti: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/9e25e0bfb0e866a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/db3a5ebe100559ba.jpg[/IMG][/URL] I to chyba koniec egzaminów A2. Jeszcze mam serię chyba jakąś openową, ale to następnym razem. :)
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/5f9758bb93b54161.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/1dd86aa4d7b50d65.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/b365a804300e3f28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/44f7e0c0e50dbaa3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/eced0686fa222006.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anza&Hacker'] [B]Flaire [/B]- no nie wiem jakiej szkoły Ty potrzebujesz, skoro chyba jako jedyna złapałaś Vigo całkiem ostro w biegu - BRAWO! :grins: [/quote]Za to Moni nie mam chyba ani jednej ostrej. :placz: A tutaj jeszcze jeden Vigo - jakoś się wcześniej nie załadował: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/d4cf953dfd2d647b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/420e8279a0e8b140.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/73cc426a16737396.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/27d88743dc1b773a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/a277c1579f749edf.jpg[/IMG][/URL]
-
Kolejna porcja: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/5a29ae50ce3825b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/5f54e33556617961.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/089703c08d120c6d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Flaire [/B]po pierwsze nie wiem, co marudzisz ze zdjęciami :mad: [/quote]Marysiu, wstawiam tylko te najlepsze - znakomita większość wyszła mi nieostra - to po pierwsze. A po drugie, ciekawa jestem, jakie ustawienia stosowaliście przy tej czwórce? Jak szybka musi być migawka, żeby można było mieć pewność, że szybko biegnący pies nie wyjdzie poruszony?
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/988ff8c9263d5c08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/337137da5ed6087e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/d7538bfb41add560.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/06d351b35dd27dfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/467e909207bca4fe.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/b9a31bb9ae291cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/160/5713434adef6f15c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/1b317d65ee7748a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/dcde0bea2e9910f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/67ba8576d664cd4a.jpg[/IMG][/URL]
-
Kolejna dawka zdjęć: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/7a39ce4b63dacd2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/51bdfbe715d22914.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/f7a60b56c3553cd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/905b809c0822174d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/bdce9287dbdc37c2.jpg[/IMG][/URL]
-
PATI, dzięki wielkie za rewelacyjny filmik z Lotką! :buzi:
-
Miny Franca mnie powalają: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/8d624221ee7d77ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/ccc187b19a067a2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/96b32c0de1aa6162.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/0bbff465b30c2490.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/3f559166fe9c2bcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/160/acf41403b6457407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/70188212428957d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/2be77c563318f26a.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj malutka porcja zdjęć z niedzieli (więcej będzie może jutro). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/333ae1e0227410e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/a325642b0cb63d85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/747cc234f7d1a689.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/8af232822816a71e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/e1aa0e17a7591946.jpg[/IMG][/URL]