Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. [quote name='Junka']Dobra to i jam się zgłosła :) Ale tylko na niedziele :)[/quote] [quote name='Junka']to ja siem zgłosila :)[/quote] Dwa razy? ;)
  2. [quote name='Junka']buu szkoda :) Ja tu widze, że prawie nikt nie kocha zerówek i im fot nie robił :-( Foch!!![/quote]Ja bardzo kocham zerówki, tyle że w nich z Lotką biegam. A że nie ma ich zbyt wiele, to jak biegam, to nie focę. (W Openach też biegałam, z Misią, ale w A2, więc spoko mogłam focić pozostałe egzaminy).
  3. [quote name='Junka']Flaire masz może jakiegoś zajaca z zerówek?? :diabloti:[/quote]Jak już pisałam, zerówek nie mam żadnych. Resztę będę dodawać powolutku, bo czasu brak. W Mokkę uderzcie - ona nie biegała tylko fociła, a póki co, żadnych fot od niej nie widzę... ;)
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/af3d51eba1a76cba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/2784f9004b382f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/fa03f92fb4c044ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/46e6edd31b172596.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/d85f7a927c021425.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/ee44cb9359e1f453.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/282/20807c0f9a146501.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/d7a3a6806a9cc8dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/227/b67a3edc80fe0784.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/228/fe1e473daec2c005.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/228/90c4ae744fb53b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/32778c794fdf41a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/3010265a2913935b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/b20cb53750a1cf13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/3afe20a69f6c164e.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/8c626ae08da96706.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/c1de6492a6b4a965.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/a829485057864be3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/59da0e5976ca068b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/88995c2aad58d434.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='sortis']Jejku, jaka cudna moja Buba :loveu: ... [B][B]Flaire[/B][/B], mogę umieścić na Bubowej stronce?[/quote]Tak, Buba pomimo że czarna, to mi dobrze wyszła - może dlatego, że gładka. Szczególnie ta wychodząca z tunelu mi się podoba. :) Jak najbardziej możesz zamieścić, gdzie chcesz, tylko podpisz. :)
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/280/965efefd27f9d297.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/1e32c92d914d899f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/9768151f698d9914.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/280/a3b966560c873b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/f436506b53e4506e.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/227/993dc235c379ec62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/a5f01a1566eea988.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/226/ee1e780667e92e47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/226/b9b46a3b0a1ff435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/278/35314ed8e088d8ae.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/cef1be6e2ea3f437.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/225/de36a5796bcfac93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/05c217db42f962f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/226/361e104e860bcf5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/279/7edeccf6f5490cde.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/e47e5e5fc469b951.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/46eeef6b2630734a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/226/5a2dc7563e36b2dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/cd48422cbac659f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/6fe1e19157643e90.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/6fb23b006284b731.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/b5d465eb58239dd0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/656b830d8423d28a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/279/c53d828c05516e62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/278/c20a66c5c7197cff.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/225/fa18b686079169f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/278/6c66d74886618c93.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/226/ed24381ab6327425.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/27ddbe5492c6b9ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/226/de6ba2c7b5b642b1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/279/4c7511db1eb17cf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/278/69f76e65f53cbc7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/279/c7beb3047a914b13.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='marider']20zeta od osoby za 1 nocleg pod namiotem? Zapewniacie w tej cenie rowniez namiot + zaplecze sanitarne czy to sa jakies zarty? [/quote]Masz literówkę w niku - "i" zamiast "u" ;) Od kiedy organizator zawodów (bo właśnie do organizatora zwracasz tu pytanie) "zapewnia" cokolwiek odnośnie noclegu? :niewiem: Organizator jedynie przekazuje warunki właściciela terenu - często na zawodach nie ma nawet tego i zgłoszeni szukają sobie noclegu na własną rękę. Możesz tak zrobić i w tym przypadku - teren zawodów znajduje się blisko Radomia, gdzie jest duża baza noclegowa. Rzadko kiedy na polskich zawodach jest możliwość nocowania na miejscu - tutaj akurat jest i jeśli chcesz nocować na miejscu, to podane są warunki właściciela terenu i tyle. :niewiem:
  17. [quote name='sheltia12']Ja również wolałabym agility ;][/quote] Jak nam obiecasz taką strefę jak w Bydzi, to ja też głosuję za agility! :)
  18. Poniższy post dorotyk dokładnie odzwierciedla moje zdanie w tym temacie, więc pozwolę go sobie po prostu zacytować: :) [quote name='dorotak']Zielsko, chodzi nam wszystkim chyba o to, żeby było sprawnie ale jednocześnie żeby nie wylewać dziecka razem z kąpielą... :roll: Gdybyśmy czas przyjęli za główne kryterium, to pewnie najwięcej akurat zaoszczędzilibyśmy każąc (zgodnie zresztą z zapisami regulaminu) schodzić z toru natychmiast po detce. Czy tego chcemy? Chyba nie. Dodatkowo dużo czasu zaoszczędzilibyśmy nie pozwalając biegać drugiego toru openowego parom, które w pierwszym miały detki (był już taki precedens i jakoś nie spotkał się z życzliwym przyjęciem :diabloti:, mimo że na pewno zaoszczędził sporo czasu :evil_lol:). Tak więc czas to nie wszystko... Myślę, że zasada, że "odhaczają się" przed startem kolejne 2-3 osoby (żeby było wiadomo że są i są przytomne) oraz że przy wejściu pojawia się i czeka kolejny zawodnik w trakcie startu poprzedniego (pozostali mogą się rozgrzewać lub czekać gdzieś w okolicy) byłaby wystarczająca, żeby zawody sprawnie trwały. Wydaje mi się, że ta jedna osoba jednak musi czekać tuż przed ringiem, bo bieg poprzedni może się skończyć bardzo szybko i powinna od razu wejść na tor a nie dopiero biec od namiotu "bo myślała, że to jeszcze potrwa". Więc jedna osoba tak, pozostałe jeśli zgłosiły gotowość - niekoniecznie. Naprawdę uważam, że ustawianie na starcie psa, gdy poprzedni pies biegnie nie zaoszczędzi nam jakoś specjalnie czasu a może spowodować problemy. Więc po co? Lepiej zadbać o to, żeby przy wyjściu zawsze na zawodnika czekała smycz i obroża i żeby mógł szybko i sprawnie zapiąć psa i zejść, a nie rozglądać się bezradnie i ich szukać w sytuacji, gdy następny pies rozpoczyna już bieg. To jak na razie na naszych zawodach niedoceniana funkcja (przenoszenie smyczy) a wydaje się, że może bardzo pomóc w sprawnym opuszczaniu toru i rozpoczynaniu kolejnego biegu. Myriad wstawiła film z "kolejką" - ładny, ale po pierwsze pod dachem (u nas się to raczej nie zdarza ;)), po drugie widać tylko zawodników a nie zawodników przemieszanych z tłumem widzów i innych gapiów ;) Więc jeśli możemy z niego wyciągnąć jakieś wnioski, to moim zdaniem tylko takie, żeby faktycznie zrobić ogrodzoną "strefę poczekalni", którą widziałaby dokładnie osoba zapraszająca na start, w której mogliby spokojnie oczekiwać zawodnicy.[/quote]
  19. Jeszcze dwa pyrki i idę spać: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/266/8e66c144ab77d3a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/266/7bcac5adb91fd261.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='PATIszon']a wiem, ze ja wychodze na zdjeciach jak pol doopy zza krzaka.:evil_lol:[/quote]W tym przypadku doopa jest pełna (a nawet dwie :evil_lol:) i nie za krzakiem. :evil_lol:
  21. [quote name='cyber_killer']Nigdy bym nie oddał suni, gdyby moje 8-miesięczne dziecko nie reagowało w tak makabryczny sposób na jej szczekanie (nie może złapać oddechu, kiedy rozpłacze się ze strachu).[/quote]OK - ja pytałam o to, bo właśnie chciałam zasugerować użycie obroży antyszczekowej - jestem przekonana, że pomoże, tzn. jestem pewna, że pies bardzo szybko przestanie szczekać, gdy będzie miał na sobie obrożę. Jeśli jesteście gotowi to spróbować, to moim zdaniem nie będzie problemu. :)
  22. [quote name='PATIszon']Ujecie to akurat jest w porzadku;)[/quote]PATI, jeśli chodzi o ujęcia, to mam jedno Twoje takie, że możesz zacząć zbierać kasę na haracz, żebym go publicznie nie pokazywała. :evil_lol:
  23. Rauni, dzięki za Misioloty! :)
  24. [quote name='Rauni'] Jak wiemy, dzień bez podlizywania się jest dniem straconym: [/quote]No to na początek jeden pyrek - przynajmniej widać, że właściwy ;) : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/220/48c0a93d78dedd0f.jpg[/IMG][/URL] [quote name='stereo']Flaire, a masz może takie 'niezbyt ciekawe ujęcie' Negry? :loveu: Ja bym bardzo takie chciała :evil_lol:[/quote]Negrę to akurat mam moim zdaniem całkiem fajną - chyba jedyne zdjęcie w kole, które mi wyszło: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/c3c6f2d50b9dc685.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Julix']Flaire to jest Misia? :oops: [URL]http://img134.imageshack.us/img134/628/14zm8.jpg[/URL] [URL]http://img89.imageshack.us/img89/7254/15fd6.jpg[/URL] [/quote]Tak! To Jej Misiowatość we własnej osobie! Dzięki! :loveu: A oto moja Una - nie dość, że jedyne zdjęcie, to jeszcze niezbyt ciekawe ujęcie. :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/266/f71ba5903abd8459.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...