-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='Ludek']A kto zabierze nagrody?:lol:[/quote]No przeca już pisałam: [quote name='Flaire']Może tym razem jakąś komórkę by [B]dla mnie[/B] przywiozły, bo moja ciągle się rozlatuje. :cool3: [/quote]
-
[quote name='PARSONRK']Moje sobotnie starty:placz: :angryy: [/quote]To starty i stopy były! :-( PARSONRK, bardzo miło było Cię w końcu poznać w realu! :-)
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
Mokka, cudne fotki jak zwykle! Dziękuje bardzo! :buzi: Miały być jeszcze portrety Misi ze szczeniakiem, ale pogoda się zepsuła, a potem jeszcze w jakichś zawodach trzeba było biegać :niewiem:. -
[quote name='LALUNA']No to dawac mi tu jakie foty Mokki:mad: [/quote]LALUNA, przeczytaj kilka postów wstecz, przecież już wstawiłam :roll:, a raczej przekopiowałam czyjąś, żeby Ci pokazać, która to Mokka. Chociaż nie wiem, po co to piszę, bo jak tamto przeoczyłaś, to pewnie to również Ci umknie. ;-)
-
[quote name='PATIszon']A co to jest [B]AP?[/B] Bo moze ja wiem jak wlaczyc, tylko nie wiem co?:evil_lol:[/quote]Aperture preferred mode. Niech ktoś, kto jest dwujęzyczny na polski przetłumaczy. :roll: Ty ustawiasz przysłonę (tak to się nazywa??? :niewiem:), aparat dobiera migawkę (znów nie wiem, czy dobre słowo). Wiem jak włączyć, ale potem nie wiem, jak przysłonę ustawić.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='PATIszon']No , Flaire, czyli, mam rozumiec, ze opijamy to przy najblizszej okazji? [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Gratulacje Misia Blyskawica!!![IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/ok2.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/quote]PATI, ja wolę się publicznie nie przyznawać do czarnych realiów tego startu, ale to nie powód, żeby nie opić! :razz: Więc jasne, że opijamy! :evil_lol: -
[quote name='Mokka']Wiedziałaś, gdzie jest, jak miałaś ochotę focić, trzeba było brać.[/quote]Tiaa, jak leciałam po niego, żeby ufocić rozdanie nagród, to mnie zawróciłaś... Nic to - następnym razem lepiej się dogadamy, bo ja i tak wszystkie Twoje przebiegi oglądałam, a naprawdę bardzo lubię focić... A jeszcze jak się nauczymy jak włączyć w aparaciku AP to już w ogóle będzie super! ;-)
-
[quote name='Rauni']Większe mogę przysłać wieczorem, bo teraz to ja oczywiście, ekhm, jestem w pracy :), na airdale w trybie pilnym możesz sobie skopiować te stąd :)[/quote]Rauni, dzięki wielkie! Zdjęcia są naprawdę super - na priv prześlę Ci adres mailowy. Zawody też były superanckie - ale o tym już pisałam. :-)
-
[quote name='PATIszon']Nie, no ja chyba zaloze jej fanklub!!!:multi: [/quote]Chyba już istnieje, może Cię przyjmą... :cool3:
-
Rauni, do Ciebie ode mnie, poza buziaczkami :loveu: , dwa-trzy standardowe pytanka: czy można skopiować Twoje zdjęcia gdzie indziej (obecnie stronki jeszcze nie mam, ale w trybie natychmiastowym chciałabym je pokazać tutaj na dogo w topiku o Airedalach, oczywiście podpisane :-)) i czy masz je w większej rozdzielczości, a jeśli tak, to czy można je od Ciebie dostać?
-
[quote name='Mokka']Nikt nas nie focił :placz: [/quote]Bujda na kółkach! Oto Mokka z Monią: [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/monia1.jpg[/IMG] A jak prosiłam o aparat, to nie chciałaś dać! :mad:
-
[quote name='Mokka']Jadę, jadę, już 3 psy mam zgłoszone :lol: .[/quote]Chcesz czwartego? (Zamiast płacić Misi za hotel jak mnie w ten weekend nie będzie to ją na zawody z ciotką wyślę :evil_lol: . Ostatnim razem jak tak zrobiłam, Mokka była z moim psem druga w jumpingu - myślę, że to pierwszy i ostatni raz w życiu Misi, kiedy uda jej się stanąć na podium w JUMPINGU!!!. Może tym razem jakąś komórkę by dla mnie przywiozły, bo moja ciągle się rozlatuje. :cool3: )
-
[quote name='Mokka']I to już końcówka, nic więcej się nie nadaje :razz: [/quote]No nie, no - co za końcówka??? :crazyeye: Obiecałaś, że wstawisz to z rozdania nagród, a o ile się nie mylę, ktoś tu o nie prosił! Rauni, ogromne buzi za mojego teriera! :buzi: Zdjęcia SUPER!!!
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Gosia_i_Luka']Flaire - w Ryczywole niemal same doskonałe. Ciekawe, czy ci (jak mniemam) bardzo zmotywowani i dowartościowani uczestnicy podniosą swój poziom. :roll:[/quote]Gosia, odnoszę wrażenie, że nie przeczytałaś tego, co napisałam... :roll: W każdym razie ja o ocenach nic nie pisałam, szczególnie, że nawet nie wiedzialam, jakie były. Pisałam o krytyce i co więcej, tej tutaj nie potępiałam, bo wydaje mi się stosowna - napisałam dlaczego ta tak, a tamta - nie. -
Mnie też bardzo się te zawody podobały, chociaż tory były trudne (dzisiejszy egzamin A1 był trudniejszy od Opena :niewiem:). Organizacja była super, obliczenie wyników wyjątkowo sprawne, pogoda dla mnie też w sam raz, a na drodze do Warszawy nawet w Jankach nie było korków! ;-) Jeżeli mam jedno zastrzeżenie, to że nie było zerówek... Mnie osobiście to już (od wczoraj ;-) ) na razie nie dotyczy, ale myślę, że zerówki to ważna konkurencja dla popularyzacji sportu. Zdjęcia są super, a ja szczególnie dziękuję Krzyśkowi i Oli za zdjęcia z pierwszego startu w A1 mojego Misiołka! :loveu:
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Flaire replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Wind']Nie piszcie takich rzeczy :mad: To zabija w ludziach zapal, podcina skrzydla i w ogole jest beeeeee, bo "sport" powinien byc dostepny dla kazdego, a nie tylko dla wstretnie ambitnej "elity" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]Ja jednak mam nadzieję, że przynajmniej niektóre osoby czytające te kapiące ironią zdania dostrzegłyby różnicę pomiędzy zawartą w tym topiku ogólną krytyką zawodów IPO (zawodów dosyć wyspecjalizowanego sportu, który już z założenia nie jest dostępny dla każdego, a w których to zawodach biorą udział niemal wyłącznie ludzie z dużym doswiadczeniem), a zawartą w innym topiku krytyką, do której ten post nawiązuje, czyli krytyką konkretnych (wymienionych z imienia) osób w zawodach obedience, który to sport z założenia ma być dostępny dla każdego, a która to krytyka dotyczyła osób startujących w klasie początkującej (nie tej naj, najniższej "zerówki", ale "jedynki", w której często startuje się nawet tego samego nawet dnia co w "zerówce"). Bo dla mnie różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami krytyki jest ogromna :roll: zach, dlaczego Eyk nie startował? :-( Ludwiś wygląda pięknie! Gdy się zobaczymy - mam nadzieję, że niedługo - to pomogę Ci z tymi przejściami, bo nie mam dobrych zdjęć (sama nie jestem w tym mocna :-( ). Również na pysku przydałyby się poprawki - też wtedy pokażę. :-) Ale niezły z niego przystojniaczek! :-) My właśnie wróciłyśmy z zawodów agility we Wrocławiu. Nie zdążyłam poprosić Was o kciuki i niestety to się odbiło na wynikach: zdobyłyśmy tylko jedno trzecie miejsce :-(. Ale to był nasz pierwszy start w wyżeszj klasie, torki były trudne i w ogóle, pierwsze koty za płoty! W dodatku i Misia, i ja troszkę chorowałyśmy... O przypadłości Misi postaram się jutro napisać, ale już wszystko jest dobrze. :-) Lotka też z nami była i jestem z niej dumna, bo udało nam się bawić piłeczką wśród wielu psów i innych "rozpraszaczy", a poza tym całkiem ładnie przybiegała na zawołanie - z dużych odległości i od innych psów! Oczywiście do perfekcji jeszcze baaaardzo daleko, ale robimy postępy... Może Mokka zamieści jakieś zdjęcia z zawodów... :-) -
[quote name='Aussie']Przynajmniej do czasu następnych zawodów [/quote]Czyli do jutra? :cool3: :lol: Ale nam się robi tych imprez! Super!
-
Aniu, piękne, [SIZE=3]piękne, [/SIZE][SIZE=4]piękne!!! [/SIZE][SIZE=2]Bardzo żałuję, że nie startowałam, coby się załapać na taką śliczną fotkę! Ale mam nadzieję, że będą kolejne okazje! Bardzo podziękuj bratu - bo mam nadzieję, że to całe nasze pianie z zachwytu przekazujesz mu na bieżąco! :-)[/SIZE]
-
[quote name='bogula']Upsssssss!:oops: zapomniałam [B]zadziorny[/B], że się rejestrujesz.......[/quote]Tia... Zapomniałaś... :cool3: Ja w każdym razie oplułam monitor z tego Twojego zapominalstwa. :lol:
-
Piszesz o trzech różnych weterynarzach, ale o ani jednej diagnozie... Czy któryś z nich mówił może, co psu dolega?
-
[quote name='PATIszon']O czyzby Zwirowi dostalo sie po nabiale?:cool3:[/quote]To już nie jest ten Żwir, tylko to Żwiro! :evil_lol:
-
Wszystkim dzieciom i prawie dzieciom, dwu i czteronożnym, życzymy miłego dnia no i spełnienia wszystkich marzeń! [quote name='Ali26762']Mam rację? Poproszę o odpowiedź którejś/goś z ekspertek/ów..[/quote]Ja nie ekspert, a poza tym trudno powiedzieć co się dzieje tak s opisu - ale myślę, że masz rację. :-)
-
Super Tosiek, super Gutencjusz wpatrzony w Pana niewątpliwie, Britka w ujmującej pozie ;-), a to zdjęcie Toli wygląda jakby było złożone w Photoshopie, a nie prawdziwe! :evil_lol:
-
Uuu, zdjęcie wielgachne, ale suczka śliczna! Hmm...
-
madziara1983, troszkę inna pisownia ;-) . Doktor Igor Bissenik również operuje w Elwecie w Al. Niepodległości i rozcinał Apci żołądek, coby usunąć piłkę o średnicy 8 cm, którą połknęła w całości. :crazyeye: Szwy były malutkie, piękniaste, jak hafcik mojej prababci ;-).