Jump to content
Dogomania

PATIszon

Members
  • Posts

    5462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PATIszon

  1. Tak robie, ale nie idzie. Nawet nie umiem dobrze nozyczek trzymac :niewiem:
  2. [quote name='bonsai_88'] Ps. PATIszon... przez ciebie mój maluch jest co p godziny budzony wybuchami śmiechu.... czy ty naprawdę musisz mieć AZ TAKIE poczucie humoru ;)[/quote] JA i poczucie humoru, tez cos, phi!:evil_lol:
  3. PATIszon

    frisbee

    Ja wczoraj z Pudel troche sie bawilam i musze powiedziec, ze byla bardzo zadodolona! Mloda calkiem ladnie lapie rollerki, szybciutko porzuca je u mnie i gna po nastepne. Udalo nam sie tez zrobic taka mini sekwencje: rollerek i hopka przez noge z podaniem talerzyka z reki.
  4. Ladny, ale na maliniaka to on mi nie wyglada. Raczej mix ON-a o umaszczeniu podobnym do malinki.
  5. PATIszon

    co z tą piłką?

    A ja mialam dosc mordowania sie z Keniusia i dla tego kupilam sobie Pudel. Z nia nie mam problemu, ciach i plka moja kiedy tylko chce :evil_lol: A jak sie mala wkurza jak jej wyszarpie! Zazwyczaj wtedy zostaję ugryziona w tylek za kare :evil_lol:
  6. Nie umiem ladnie obciac nog wrrr:angryy:
  7. JA bym dala laczowke, czyli linke laczaca dwie obroze. TAk poza tym to juz, powinno byc Ok.
  8. ;)Nie znam sie w ogole na BC, ale Rasta mi sie bardzo podoba.
  9. PATIszon

    co z tą piłką?

    [quote name='Davie']Wersja czarna lub brązowa...:cool3:[/quote] Brazowych nie widzialam.
  10. A sorki, nie doczytalam, o tych lisciach.
  11. [quote name='Martyna2006']Dobra juz zrobione :) Wysuszyłam go suszarką i czesałam,wszystko ładnie wyszło :multi:[/quote] No to sru, zdjecie dawaj. Ja zaczne kapac jak Pajo pojdzie spac.....
  12. [quote name='wix']takie, ktore maja miesnie, ale nie maja mozgu, nie potrzebuja. ;) czyli- tak, wszystkie ;)[/quote] Nie, nie wszystkie. ;)
  13. PATIszon

    co z tą piłką?

    [quote name='wix']ja uzywam tych w ktorych jezdze konno :D :cool3:[/quote] A nie, tych to by mi bylo szkoda....
  14. [quote name='zakla']Na ten pierwszy, ale nie grygarowy, tja?:cool3: To ja chętnie, psze pani, a dziecko, no cóż, chyba to przeżyje (on, o siebie się nie martwię:lol:). Eee, nawet moi rodzice Cię znają, juuuupi...:loveu:[/quote] No to tylko pozostaje nam sie dostac na ten oboz. ;)
  15. PATIszon

    co z tą piłką?

    [quote name='wix'] ale i na to jest sposob - rekawiczki jezdzieckie :lol::lol::lol:[/quote] GO sport za 8 zl :cool3: Sa bardzo fajne, bo lekkie i w lato mozna, ale wade maja jedna: strasznie szybko sie przecieraja....;)
  16. [quote name='Mrzewinska']To moze ja zrezygnuje z wyjazdu. Nie bede nikomu zabierac czasu tym, co nieinteresujace. A Kenia bylaby tam obecna w razie czego? Zofia[/quote] Jesuuu nie, blagam, nie rezygnuj, bo mnie jeszcze bardziej znielubia! :modla: Nas niestety nie bedzie, bo w tym czasie mamy zawody....;)
  17. [quote name='Ludek'] Choć szczerze mówiąc nie bardzo sobie wyobrażam Milo grzecznie siedzącego w takiej torbie.:evil_lol: Kiedyś wiozłam go w koszyku z tyłu i jakoś niedokładnie przypiełam. Po chwili miała latająco-wiszącego psa.:evil_lol:[/quote] Ja mialam tylko latajacego, bo nie przypielam w ogole :cool3:
  18. [quote name='Mrzewinska'] PS Czy ten rudzielec z aportem w pyszczydle jest typowy dla rasy? Bo cos mi sie obilo o uszy, ze one brzydza sie aportow, mam nadzieje, ze to nieprawda?[/quote] No wiec albo Kenia jest wyjatkiem w rasie (z czego sie bardzo ciesze) albo aportem i ogolnie szkoleniem brzydza sie wlasciciele rr-ow:evil_lol: (co jest chyba blizsze prawdy) tak wiec...milej zabawy na pikniku :cool3: Edit: do dobra, moze nie tyle co sie brzydza, a nie sa nakreceni na szkolenie czy sport tak jak wlasciciele inych ras.
  19. To moze jakies zdjecia, skoro juz tak offujemy na maxa? Ps Zofio, slyszalam ze zaszczycisz swoja odoba pewnien piknik dla rudzielcow w Sielpii?:cool3:
  20. PATIszon

    Pudel i dziecko

    Dziecko moje, ogon nanalezy do mojego sucza rowniez. Pudlowa nie daje sie obgryzac.:cool3: A teraz spadam po drugie moje do przedszkola.
  21. Ze mną im sie nie udalo, wiec niech próbuja z Tobą.....
  22. PATIszon

    Pudel i dziecko

    Nie wiem jak psie, ale konskie sa calkiem dobre, polecam.....:evil_lol: Ps. po co ogolilas mu ądra?
  23. PATIszon

    Pudel i dziecko

    Ja wiem, ze to topik o pudlach, ale nie moglam sie powstrzymac. Kuba wszystko do paszczy bierze, a ze najlepiej smakuje zakazany owoc, a mama pilnuje kwiatkow jak goopia, dziecko znalazlo sobie obiekt zastepczy: [img]http://images33.fotosik.pl/178/bc8786e9bd39152emed.jpg[/img] :evil_lol:
  24. [quote name='saJo'] Gnojek spi z kopytami opartymi o sciane i mam dziury w scianie....[/quote] Moze powinnas go rozkuc? :hmmmm:
  25. Tak sobie czytam i sie nie odzywam, bo to nie moja dzialka, az tu widze takie cos:o [quote name='Angel_'] Dla was agresja pita do drugiego psa to coś złego, anormalnego, pierwszorzednego do wytępienia.[B] Dla wielu hodowców jest to porpostu cecha tych psów która mniej,lub bardziej pomaga im w osiągnięciu sukcesów na torach.[/B] [/quote] No przepraszam Cie bardzo, ale mam gdzies co sadza o agresii pita hodowcy! Jak se wyhoduja pita co sie bedzie rzucal tylko na drugiego pita to OK, poki co te psy maja gdzies podzialy rasowe i z taka sama determinacja zaatakuja jamnika jak i psa swoich gabarytow, wiec jesli hodowcow rajcuje taki wlasnie pies to ich w takim razie tez trzeba wytepic! Jestem teraz na maksa wkurzona i agresywna, ide se powisiec na oponce.....
×
×
  • Create New...