-
Posts
5462 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PATIszon
-
Tak robie, ale nie idzie. Nawet nie umiem dobrze nozyczek trzymac :niewiem:
-
[quote name='bonsai_88'] Ps. PATIszon... przez ciebie mój maluch jest co p godziny budzony wybuchami śmiechu.... czy ty naprawdę musisz mieć AZ TAKIE poczucie humoru ;)[/quote] JA i poczucie humoru, tez cos, phi!:evil_lol:
-
Ja wczoraj z Pudel troche sie bawilam i musze powiedziec, ze byla bardzo zadodolona! Mloda calkiem ladnie lapie rollerki, szybciutko porzuca je u mnie i gna po nastepne. Udalo nam sie tez zrobic taka mini sekwencje: rollerek i hopka przez noge z podaniem talerzyka z reki.
-
A ja mialam dosc mordowania sie z Keniusia i dla tego kupilam sobie Pudel. Z nia nie mam problemu, ciach i plka moja kiedy tylko chce :evil_lol: A jak sie mala wkurza jak jej wyszarpie! Zazwyczaj wtedy zostaję ugryziona w tylek za kare :evil_lol:
-
Nie umiem ladnie obciac nog wrrr:angryy:
-
JA bym dala laczowke, czyli linke laczaca dwie obroze. TAk poza tym to juz, powinno byc Ok.
-
;)Nie znam sie w ogole na BC, ale Rasta mi sie bardzo podoba.
-
[quote name='Davie']Wersja czarna lub brązowa...:cool3:[/quote] Brazowych nie widzialam.
-
A sorki, nie doczytalam, o tych lisciach.
-
[quote name='Martyna2006']Dobra juz zrobione :) Wysuszyłam go suszarką i czesałam,wszystko ładnie wyszło :multi:[/quote] No to sru, zdjecie dawaj. Ja zaczne kapac jak Pajo pojdzie spac.....
-
[quote name='wix']takie, ktore maja miesnie, ale nie maja mozgu, nie potrzebuja. ;) czyli- tak, wszystkie ;)[/quote] Nie, nie wszystkie. ;)
-
[quote name='wix']ja uzywam tych w ktorych jezdze konno :D :cool3:[/quote] A nie, tych to by mi bylo szkoda....
-
[quote name='zakla']Na ten pierwszy, ale nie grygarowy, tja?:cool3: To ja chętnie, psze pani, a dziecko, no cóż, chyba to przeżyje (on, o siebie się nie martwię:lol:). Eee, nawet moi rodzice Cię znają, juuuupi...:loveu:[/quote] No to tylko pozostaje nam sie dostac na ten oboz. ;)
-
[quote name='wix'] ale i na to jest sposob - rekawiczki jezdzieckie :lol::lol::lol:[/quote] GO sport za 8 zl :cool3: Sa bardzo fajne, bo lekkie i w lato mozna, ale wade maja jedna: strasznie szybko sie przecieraja....;)
-
[quote name='Mrzewinska']To moze ja zrezygnuje z wyjazdu. Nie bede nikomu zabierac czasu tym, co nieinteresujace. A Kenia bylaby tam obecna w razie czego? Zofia[/quote] Jesuuu nie, blagam, nie rezygnuj, bo mnie jeszcze bardziej znielubia! :modla: Nas niestety nie bedzie, bo w tym czasie mamy zawody....;)
-
[quote name='Ludek'] Choć szczerze mówiąc nie bardzo sobie wyobrażam Milo grzecznie siedzącego w takiej torbie.:evil_lol: Kiedyś wiozłam go w koszyku z tyłu i jakoś niedokładnie przypiełam. Po chwili miała latająco-wiszącego psa.:evil_lol:[/quote] Ja mialam tylko latajacego, bo nie przypielam w ogole :cool3:
-
[quote name='Mrzewinska'] PS Czy ten rudzielec z aportem w pyszczydle jest typowy dla rasy? Bo cos mi sie obilo o uszy, ze one brzydza sie aportow, mam nadzieje, ze to nieprawda?[/quote] No wiec albo Kenia jest wyjatkiem w rasie (z czego sie bardzo ciesze) albo aportem i ogolnie szkoleniem brzydza sie wlasciciele rr-ow:evil_lol: (co jest chyba blizsze prawdy) tak wiec...milej zabawy na pikniku :cool3: Edit: do dobra, moze nie tyle co sie brzydza, a nie sa nakreceni na szkolenie czy sport tak jak wlasciciele inych ras.
-
To moze jakies zdjecia, skoro juz tak offujemy na maxa? Ps Zofio, slyszalam ze zaszczycisz swoja odoba pewnien piknik dla rudzielcow w Sielpii?:cool3:
-
Dziecko moje, ogon nanalezy do mojego sucza rowniez. Pudlowa nie daje sie obgryzac.:cool3: A teraz spadam po drugie moje do przedszkola.
-
Ze mną im sie nie udalo, wiec niech próbuja z Tobą.....
-
Nie wiem jak psie, ale konskie sa calkiem dobre, polecam.....:evil_lol: Ps. po co ogolilas mu ądra?
-
Ja wiem, ze to topik o pudlach, ale nie moglam sie powstrzymac. Kuba wszystko do paszczy bierze, a ze najlepiej smakuje zakazany owoc, a mama pilnuje kwiatkow jak goopia, dziecko znalazlo sobie obiekt zastepczy: [img]http://images33.fotosik.pl/178/bc8786e9bd39152emed.jpg[/img] :evil_lol:
-
[quote name='saJo'] Gnojek spi z kopytami opartymi o sciane i mam dziury w scianie....[/quote] Moze powinnas go rozkuc? :hmmmm:
-
Tak sobie czytam i sie nie odzywam, bo to nie moja dzialka, az tu widze takie cos:o [quote name='Angel_'] Dla was agresja pita do drugiego psa to coś złego, anormalnego, pierwszorzednego do wytępienia.[B] Dla wielu hodowców jest to porpostu cecha tych psów która mniej,lub bardziej pomaga im w osiągnięciu sukcesów na torach.[/B] [/quote] No przepraszam Cie bardzo, ale mam gdzies co sadza o agresii pita hodowcy! Jak se wyhoduja pita co sie bedzie rzucal tylko na drugiego pita to OK, poki co te psy maja gdzies podzialy rasowe i z taka sama determinacja zaatakuja jamnika jak i psa swoich gabarytow, wiec jesli hodowcow rajcuje taki wlasnie pies to ich w takim razie tez trzeba wytepic! Jestem teraz na maksa wkurzona i agresywna, ide se powisiec na oponce.....