Jump to content
Dogomania

PATIszon

Members
  • Posts

    5462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PATIszon

  1. A to zdjecie super pokazuje czemu tyczki do slalomu MUSZA byc gladkie [URL]http://images30.fotosik.pl/193/ec99a0a7cf718980.jpg[/URL] Justyna, super focisz! :klacz:
  2. Jedyne w czym asfalt moze byc pomocny to skracanie pazurow, jesli wlasciciel nie umie sobie z nimi inaczej poradzic....
  3. Pewnie nikt nie nagral mojego pudla? Kurcze, szkoda, bo to jej debiut...
  4. [quote name='Mokka']To ja na Monię ;).[/quote] To ja na Bulla..... W koncu komus sie uda, nie.:razz:
  5. PATIszon

    Biegunka

    A ja mam pytanie: co to znaczy "pojawia sie biegunka" JAk czesto wystepuje i jak dlugo trwa?
  6. [quote name='Sable'] A co do kleszczy, to mimo ilości u Jima wszystko w porządku, wyjęte już są wszystkie (łącznie 42).[/quote] Ile? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Lomatko, moje na szczescie nie zlapaly, co prawda w aucie siedzialy caly czas....
  7. Bardzo ladne nocne agility, ale mnie przerazila ta konstrukcja :o [URL]http://images32.fotosik.pl/207/eebb5389e2081dbb.jpg[/URL]
  8. [quote name='yassue']hmm to co widzialam podobywalo mi sie :stupid:[/quote] Wiesz, o gustach sie nie dyskutuje :evil_lol:
  9. [quote name='yassue']pudel wymiatala!!![/quote] No nie koniecznie.....:cool1: W kazdym razie jak kto chce to ja zgloszona, druzyna moze byc.
  10. Ja tez dziekuje za zawody! Bylo super bo: po pierwsze Pudel wreszcie mogla startnac legalnie, po drugie BYLAM BEZ DZIECI!!!! :ysluper: Nastepny przystanek Kozienice.
  11. [quote name='Astro&Marta']Jak dziś poszło?Torki ciekawe? No i pogoda jaka była?? idzie wytrzymać? Do zobaczenia jutro![/quote] Dzis jak dzis. Mnie bardziej ciekawi jak bedzie jutro.....
  12. Ja mam [B]Keniusie[/B] (zero szans na wygrana, ale za to duze szanse na spora ilosc punktow karnych:evil_lol:) i [B]zerowkowego pudlla[/B], ktory pokaze czy jest czegos warta jutro.....
  13. [quote name='Aussie']W takim razie, jeśli coś innego się nie trafi w obie strony, chętnie zabiorę się z Tobą w drogę powrotną :-)[/quote] Ok Dzwon, jakby co 0/691 66 19 11
  14. [B]Ula,[/B] ja bede jechac sama, ale tylko w niedziele. [B]Dorota,[/B] to nie jest ten stadion, na ktorym byly juz zawody, prawda?
  15. [quote name='Sajko']gruby jest repem[/quote] Znaczy, ze co mu jest?
  16. [quote name='Gośka']Bo Bili to toyek bardziej miniaturkowy:lol: Jest po dwóch miniaturkach a sam taki niedorobiony trochę:evil_lol:[/quote] Chyba przerobiony :evil_lol: A na powaznie to ile ma wzrostu i co ma w rodowodzie? Pytam z ciekawosci, jak to jest u pudli? U jamnikow to sie rase wpisuje po 15 miesiacach jak juz pies sie okresli czy jest krolikiem czy i miniatura...:evil_lol:
  17. [quote name='Betti']Bil jest toyem, a Twoja to miniatura - waga jak najbardziej ok. Jak dla mnie wzorowo.[/quote] Ach to jest toyek! To zmienia postac rzeczy. A moja to owszem, miniatura, ale taka bardziej toykowa :cool3: Myslalam, ze Bill to miniatura, bo tak "stoi" w bannerku.;) Edit. a przepraszam, w bannerku jest tez "toy".
  18. [quote name='Gośka']Bill to mój "standard" w 3 kg wydaniu;), .[/quote] Rany julek, 3kg?:o:o:o To ile on ma wzrostu?:o Moja jest mala, a wazy 4.5kg....moze jednak jest za gruba :hmmmm:
  19. Tyz owszem, ale ja poszukuje......;>
  20. Normalne sledy, tyle ze na miare. Napisz dokogos kto szyje. Swoja droga beda super wygladaly Twoje szare zaprzegniete do roweru...;)
  21. A mnie sie bardzo podobaja Twoje psiury, [B]Gośka.[/B] Zwlaszcza Bill, nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze fajny ma charakterek....:razz: Jakby kiedys mial w planach zalozenie rodziny to pochwals ie,, ok?:cool3:
  22. Tilia, ja bym szyla na miare.
  23. [quote name='belgunia']:) Czy u Was też taka ładna wiosna? [URL]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/foto/100_0016.JPG[/URL] [/quote] To raczej [B]Wiosen[/B] , a nie wiosna :cool3:
  24. A szpalerek, nie laska?;)
  25. [quote name='DuDziaczek'] A tak pozatym mi sie wydaje ze slalom to chyba najtrudniejsza przeszkoda do nauczenia psiaka :roll:[/quote] W ogole nie! Najtrudniejsze sa strefowki! Slalom to pryszcz! Samo sie uczy! Wystarczy odpowiednio zaczac!
×
×
  • Create New...