[quote name='Betti']Bil jest toyem, a Twoja to miniatura - waga jak najbardziej ok.
Jak dla mnie wzorowo.[/quote]
Ach to jest toyek! To zmienia postac rzeczy. A moja to owszem, miniatura, ale taka bardziej toykowa :cool3:
Myslalam, ze Bill to miniatura, bo tak "stoi" w bannerku.;)
Edit.
a przepraszam, w bannerku jest tez "toy".