Jump to content
Dogomania

PATIszon

Members
  • Posts

    5462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PATIszon

  1. [quote name='fattyciak']To nie taka prosta sprawa z tym nadepnięciem jest - ze mnie jest kawał baby, rozpędzona jestem naprawdę groźna... a mój Gizmo to spaniel tybetański, czyli 7 kilogramowe "bydlę". ;) Juz raz w domu wszedł mi pod nogi i kulał potem jakiś czas :-( (słonica w składzie porcelany :shake: ) tak więc wolę nadeptywania krasnoludków unikać.[/quote] Fakt, na kurduple trzeba uwazac, ale z drugiej strony warto jednak male nauczyc, ze wejscie pod nogi boli. Ja swoje (4.5kg) nauczylam.
  2. Powiedzial co wiedzial! Lepiej powiedz jaki rower jest dobry do psow!
  3. PATIszon

    przeszkody

    Nie przesadzalabym z tym "niebezpieczenstwem" ;)
  4. A ja nie mam roweru tylko toczydlo :eviltong: A to w sam raz, bo mam 2` psy, wiec i tak traktuje go jak hulajnoge;)
  5. [quote name='Tundra'] A przecietni ogladacze i moze potencjali posiadacze psow czego naucza sie na takich filmikach? \[/quote] Ze psy sie kupuje na bazarze i karmi potem kilkanascie razy na dobe :evil_lol:
  6. [quote name='Bzikowa'] Mój by kradł... Gdyby nie był pokurczem :P .[/quote] Moj d rugi pies to pokurcz i radzi sobie swietnie. Zezrala, na przyklad, cala Alleluje z mazurka, ktory stal na stole :evil_lol:
  7. [quote name='prittstick08'] co do kupowania psow na stadionie- ok nie wolno. ale z drugiej strony gdyby ich nikt nie kupil to pewnie poszy by do schronu lub na dno rzeki[/quote] Trudny temat, ale tu trzeba myslec przyszlosciowo, choc to trudne. Niestety kupujac zapewniasz takiemu handlarzowi zbyt, skoro udalo mu sie sprzedac szczeniaczki stanie na straganie ponownie :niewiem:
  8. Moja kradnie jak wsciekla! I to nasila jej sie z wiekiem. Niestety potrafi w kilka chwil pochlonac poltorakilogramowy schab przygotowany na pieczen :mad: Kiedys zlodziejstwo ja zgubilo. Zaraz po zjedzeniu swojej kolacji dorwala sie do masla i zezarla 350g oselki:crazyeye: ...po czym wszystko, lacznie z kolacja zwrocila na podloge :evil_lol: Tym sposobem byla szczuplejsza o 150g karmy;) A jaka smutna byla....bidulka.
  9. dzieki......
  10. Dzis ogladalam i ogarnelo mnie przerazenie. Oni tam widza problem: pies kradnie, ja tam widzialam inny problem: [B]pies jest agresywny w dodatku w rekach slodkiego blad aniolka, ktory pieska nie ma serca skarcic, bo piesek ma takie slodkie oczy.[/B] Kuswa, mam nadzieje, ze jej na spacerach nie spotkam.:mad: Oni sie zarciem przejmuja! Ani slowo jedno nie padlo, ze pieska ze stadionu od niewiadomo kogo sie NIE KUPUJE, bo potem moga wyjsc takie kwiatki! A krasc ze stolu to chyba kazdy moze, jaki to problem. Wystarczy zarcie schowac. Moja w okresie przedswiatecznym w kagancu chodzila, bo inaczej nie mielibysmy co na stol podac:evil_lol: [quote name='WŁADCZYNI'] I kaganiec do zmiany na fizjologiczny - jeśli pies ma spędzać w nim masę czasu to niech będzie jak najbardziej komfortowy.[/quote] Co to jest kaganiec fizjologiczny?
  11. [quote name='fattyciak']U mnie występuje problem natury takiej, że mój krasnolud (...)nagle odbija się jak piłeczka i w sekundę już podskakuje tuż pod moimi nogami... cóż za manewry muszę wykonywać aby go wtedy nie nadepnąć. :shake:[/quote] to go nadepnij, moze zacznie uwazac na to co robi :niewiem:
  12. [quote name='mingacz']Uwaga! Wszyscy zainteresowani agality w Zielonej Górze prosze regularnie przeglądać stronę Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Zielonej Górze ([URL]http://zkwp.zgora.pl/[/URL]). Będzie tam podany termin spotkania. Wstępnie jest uzgodnione z Panem L. Kaliszem z Wrocławia, który zajmuje się agality na co dzień, ze przyjedzie i pomoże nam na początek.[/quote] [B]Agility[/B], nie ag[B]a[/B]lity, ale to taka drobnostka.;)
  13. [quote name='saJo'] PS. PATIszon, napisz jak tam moj patent, czy sie sprawdza, czy nie.[/quote] Napisalam Ci na gg, ze poki co wielka dopa, po Pudel noga szura po ziemi:shake: Nie wiem co jej jest :niewiem:
  14. Ja dzis przypielam moje suki do roweru. Fajnie bylo, ale stracha mialam. Obie sie tak nagrzaly, ze az sie pozarly (one tak maja),wiec najpierw puscilam je loozem, zeby sobie energii upuscily nieco, dopiero potem je przypielam, a i tak bylo niezle. Nie polecam jazdy bez kasku i okularow :shake: A co do trasy: ja sie staram calosc pokonac galopem, ale mam problem, bo: Kobrunia-klusak bez kondycji Keniusia-galoper z kondycja :niewiem: Dla tego musze sie hamowac i robie tak max 5km, bo poki co Kobra wiecej nie wydoli :shake: Jak chce potrenowac na powaznie to zapinam sama Kenie i wtedy obie dajemy ile fabryka dala.
  15. [quote name='Sajko']Jak znowu będą kurczaki sado-maso to biorę w ciemno:evil_lol: chłopcy szanują go tak, że od miesięcy przy moich dwóch osiłkach żyje bez najmniejszego draśnięcia:evil_lol:[/quote] Lubia lateksik?:razz: A jeden taki bez glowy lezy u nas na cwiczaku. Pajo mnie pytala czemu kurka nie ma glowki.....
  16. Jesu, wlasnie do mnie dotarlo, jak posiadanie dwoch psow jest kosztowne.....:roll: A jakies propozycje noclegowe macie moze? edit A! Sa na zgloszeniu podane.
  17. [quote name='Edyta & Regis'][B]PATIszon: [/B]I z kim ja teraz będę się wymieniać złośliwymi uwagami, co? i kto mnie będzie opierdalał,że mam się wyprostować?:placz:[/quote] Mozemy kontynuowac tutaj :loveu: A poza tym ostatnie dwa treningi, na ktorych mialam okazje Cie obserwowac nie daly mi zbyt duzo powodow do opierdalania.... :niewiem:
  18. [quote name='Magda i Saga']Przepraszam, pomyliłam się Ewa raczej w MO pobiega, więc ja będe miała konkurencję.[/quote] No cos Ty, Maja jest ze 2 cm wieksza od Kimulca! Moim zdaniem to eS-ka jak w morde szczelil!
  19. [quote name='Magda i Saga'] Wracaj do nas często.[/quote] Na pewno wpadne sie pakowac po swietach i tak sobie mysle, ze zabiore Pudel ze soba, niech mi pomoze w pakowaniu :cool3: A Ewy jako konkurencji juz sie boje.....:razz:
  20. No sliczny bialasek.
  21. [B]Kochani,[/B] jeszcze raz dziekuje za wszystko! Pa....
  22. [quote name='YUKI YOKO']tak? A obroże musimy mieć czy połączyć szorki?:dog:[/quote] Pytasz serio czy zartujesz???????;)
  23. PATIszon

    Kącik koniarzy

    Hmmmm jak ja zaczynalam konno jezdzic (jakies 20 lat temu:evil_lol:) to toto sie [B]lonza [/B]nazywalo;)
  24. PATIszon

    Kącik koniarzy

    [quote name='ewka i haker']ja w sumie moze dwa razy siedzialm na lazy a tak to sama jezdzilam:lol:[/quote] Na czym??????
  25. PATIszon

    Pudel i dziecko

    [quote name='bonsai_88']PATIszon to mój Maciuś dzisiaj pobił twojego malucha - próbował zeżreć całego konia :D[/quote] A jakies zdjecia-dowody?;)
×
×
  • Create New...