[quote name='Gośka']Pożyczysz tego pudla w okresie jesiennym?;) Może nazbiera mi chrustu do kominka na całą zimę:cool3::eviltong:
Spróbuj zwykłą ludzką odżywkę, nie pamiętam nazwy ale czasami jak mi się burki pokołtunią to kupuję taką za parę złoty w dość jasnej plastikowej butelce z namalowaną głową w kapeluszu;)[/quote]
Za pozno.
Pudel lysa jest.
Wyglada jak koopa, ale trudno.
Lato idzie, sezon kapieli wodno piaskowych sie zaczyna...ja nie bede miala czasu i cierpliwosci zeby ja skubac i czesac do 5 minut.
To ja spadam, wroce jak pudel odrosnie, bo wiem, ze z takimi co to gola psy nie chcecie gadac....:evil_lol: