Dzidka - nie wiem dlaczego ale czuję trochę napastliwy ton... stwierdziłam, że pogryźć na ringu może równie dobrze pies, który nie ukończył IPO i trzeba włożyć sporo pracy - zależy oczywiśćie od psa - żeby dał się obmacać, zajrzeć w zeby itp. Spokojnie na ringu ma się zachowywać pies niezaleznie od tego jakie kursy przeszedł.
Nie mówiłam tutaj o programie zajęć.