Jump to content
Dogomania

Basenji

Members
  • Posts

    2910
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basenji

  1. Wspaniała czekoladka. A tak przez ciekawość: jaka to rasa? Zdrówkio
  2. Qrcze, drugi dzień nikogo tu nie ma? Dziwne. zdrówko [img]http://img23.imageshack.us/img23/6820/banner7he.gif[/img]
  3. Dawaj ten tekst. Muszę pomóc Inspektorowi w pracy..... Zdrówko :lol:
  4. Pieszczochy są wspaniałe, ale już nie rób tej dyskoteki, please Zdrówko
  5. [quote name='bellatriks']czo to szeplenienie??? to wyjątkowa czecha, która wyrósznia Komczę z innnych pszów :lol:[/quote] Wreście Ktosz to szroszumiał! Sztrófko [img]http://img187.imageshack.us/img187/2388/banner6jz.gif[/img]
  6. Koma, nie narzekaj! Zdrówko
  7. Fakt, Joanno dawno się nie pojawiałaś..... :roll: zdrówko
  8. Ale Bellatrix, zdażyło Ci się szeplenić. A poza tym, w topiku serialowym to co? Zdrówko
  9. A skąd wiesz? Zdrówko
  10. [size=7][color=red]Z ostatniej chwili...........[/color][/size] [size=2][color=blue][i]hm, yhym, szczyhm. Już?[/i][/color][/size] [color=blue][i]Szanowny Wydzowie pszerywamy na chwilę nasz arcyczekawy program o koszciach wołowych aby podacz najnowsze informaczje z Franci.[/i][/color] [img]http://img32.imageshack.us/img32/9086/0810dogonewspapirus6yq.gif[/img] [color=blue][i]Oto otszymałam z komendy psiolicji dokument niezwykłej wagi, który okazuje się bycz związany z nieszamowitą plagą gryzoni w Franci. Jeszt to kszerokopia yyyy...papier - to jeszt papiruszu odnalezionego przez naszego nieżawodnego Inszpektora Piesiaka w Louwrze. Z pierwszych analyz wynika, że zawiera on ukryte pszeszłanie lub obsztrukcję posztępowania. Praczują nad nim największi szpecze od szifrów. Zasztanawiające jeszt zniknięczie Lissy i Piesiaka z ich hotelu w Paryszu. Podejmujemy w tej szprawie nasze dziennikarski niuchanie i będziemy Wasz drodży widżowie informowacz o jego podsztępach. Dla DogoNews szczekała Komka! [size=2]Do licha, żnowu mi się szczęka kiwa po tych gumowych koszciach![/size][/i][/color] cdn 08-10 zdrówko[size=3][/size]
  11. W porównaniu do podhalańczyków to faktycznie koszmarek.... zdrówko
  12. [quote name='bellatriks']więcej!!!! więcej!!!!!! 8)[/quote] Twórców? :roll: zdrówko
  13. A co ty bella tak szeplenisz? Tak jak Komka masz gumowe zęby? Zdrówko :lol:
  14. [img]http://img81.imageshack.us/img81/8750/5ogon4df.jpg[/img] A co to jest? Zdrówko
  15. [quote name='Patka']stwórca jeden ale w trzech osobach :wink: :lol:[/quote] W dogomanii są tylko twórcy Zdrówko
  16. Ale dyskoteka, aż oczy bolą. Zdrówko :oops:
  17. Zależność jest prosta: Im więcej komentarzy od różnych osób tym szybciej pojawiają się kolejne odcinki.... Zdrówko
  18. Ale straszna paszcza.......... Pamiętam, mój Atlas parę razy mnie chapnął w różne miejsca..... :cry: zdrówko
  19. To tylko Felka? A Hipka, Baśka, etc? zdrówko
  20. Oj Asiu, Asiu, a samemu wkleić fotki? Możesz też mi je przesłać do zmniejszenia. zdrówko
  21. To czekam....... zdrówko
  22. Basenji

    Zdjęcia xolo

    To ja też czekam.... zdrówko :lol:
  23. Ciekawe stosunki społeczne panują wśród leonów Zdrówko
  24. To Ci Asiu życzę, aby Twoja suczka w wiadomym miejscu nie dała plamy i była grzeczna.... Zdrówko
  25. Ja ledwo nadążam za piesiakiem, a ty masz potężne stado Basenji. Zdrówko :lol:
×
×
  • Create New...