[quote name='Elitesse'][SIZE=3][COLOR=navy][B]uwaga ! szukam osoby ktora moglaby mi w czeskiej aptece wykupic lekarstwa dla mojego taty bo w Polce sa niestety niedostepne[/B][/COLOR][/SIZE] :([/quote]
kiedys chcialem kupic w Czechach w aptece tez jeden preparat i nie znalazlem ani jednej apteki otwartej w niedziele :roll:
ja np zmieniam karme ale w obrebie jednego producenta tzn co 3-4 worki 15 kg zmieniam z jagnieciny na 1x worek karmy z kurakiem po czym wracam do jagnieciny;)
a co do mieszania suchego z gotowanym pewnie duzo głosów na NIE byloby w momencie gdybys podawala suche razem z gotowanym w jednym posilku ( pies wtedy moze np polknac granulki bez gryzienia )
pozdrawiam ;)
a co za roznica czy FA VAT czy rachunek.
Jesli jakas firma ni ejest platnikiem VAT ( wcale bądź jeszcze ) wystawa rachunek ktory ksieguje sie bez problemu - wiekszosc firm zakladanych w 2005 roku - po zmniejszeniu zusu - na poczatku nei jest na Vacie i wystawia poprostu rachunki
[quote name='musia']Marcino,
Prosisz - masz
Psy, kl. Poś.
518 BRIAN O'KELLY von der Schonen Lausitz. hod K, R Fechner wł. K,S Fechner, Cottbus[/quote]
Musia wielkie dzięki ;)
wielu hodowcow nie konczy podawania L.B. Puppy w wieku 12 miesiecy - podają trochę dluzej ( w zaleznosci od psa ) przy ONach przechodzą albo na Adulta albo Pro Powera
takie pytanie juz kiedys padło w tym temacie i ktos sie dopytywał dlaczego i gdzie to jest napisane ze mozna podawac dluzej - nigdzie to nie jest napisane - robią tak z doswiadczenia i obserwacji swoich psów ;)
pozdrawiam
[quote name='Marta !!!']Graf narazie jeszcze troszkę marudzi ale myślę że z czasem się przekona.. Póki co je Pro dopiero kilak dni więc cięzko oceniać jej wpływ ale wydaje mi się,ze już chyba ciut mniej nam smrodzi ;)
No ale to dopiero po miesiacu czy dwóch potwierdzę czy faktycznie tak jest czy może mnie się zdaje..
[B] A kupony niezłe choc zielonkawe lekko.[/B]. ;)[/quote]
to jest spowodowane dodatkiem alg wiec nie ma obawy ;)
właśnie przed chwilą się dowiedziałęm że kilkanaście godzin temu na świat przyszły kolejne polskie softy:multi:
urodziły się cztery przeniczniaki
a mój Faridd po raz pierwszy został dziadkiem :lol: :lol: :lol:
ps. tatuś maluchów to Armando ;)
a co tam za emotke dalas na koncu? :lol::lol::lol:
jesli o nas chodzi to Lechno championy i Brno ( jak nie zapomne wyslac:diabloti:)
a potem hmmmm ... wielka niewiadoma ;)
Asher nie chodzilo mi tutaj o białko czy tłuszcz;)
chodzi właśnie o różnego rodzaju dodatki których w karmach jest cała masa;)
a o co mi chodziło mówiąc [B]proporcje w całości?[/B]
tak jak na przykłądzie nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 nie jest najważniejsze czy jest tego w karmie na tony - ważne jest żeby były w odpowiedniej proporcji ;)