[quote name='BORA']Skład białka i tłuszczu ok :p
Ale nie wiem co to za karma, nie znalazłam nigdzie z czego jest robiona i co zawiera.
A z tych proponowanych przeze mnie?
Coś mnie skłania do proformance :cool3: Co o tym sądzicie?[/quote]
jeśli chodzi o PROFormance masz jeszcze poza karmą Maintenance ( 21%,12% ) karmę Low Fat ( 18%, 8% )