od jakiegoś czasu moje psy karmię Boschem i jestem bardzo zadowolony. Stosuję Adult. Pies ładnie przybrał na wadze, nie ma problemu z załatwianiem no i widać że mu smakuje :) Według mnie bosch to już karma wyższego lotu ( klasy Hillsa, RC ) problemem jest tylko to czy będzie smakowała Twojemu psiakowi ( dość twarde granulki - co wpływa pozytywnie na ząbki ) wg mnie karma warta polecenia :D
pozdrawiam Marcino