-
Posts
640 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marcino1978
-
Żeby jechać z psiakiem do Szwecji potrzebne są dodatkowe badania krwi - niestety nie wiem kto je robi w Polsce - słyszałem też że to dość drogie badania ( około 150 Euro ) pozdrawiam
-
Moim psom Hills smakuje średnio. Royal lepiej im wchodzi :D Nie ma przeciwskazań żeby podawać Royala Hepatic w puszce pozdrawiam
-
Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Marcino1978 replied to Yorkies's topic in Grupa 3
Terry a może zdjęcie zapisane jest w formacie bmp??? mialem wczoraj ten sam problem jpg i gif wchodzą :D -
Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Marcino1978 replied to Yorkies's topic in Grupa 3
-
Klub Royal Canin... (Nie chodzi mi o Klub Hodowców Royal Canin)
Marcino1978 replied to seska's topic in Kluby hodowców
Briards tu się z Tobą nie zgodzę. Suka hodowlana może mieć szczeniiaki raz do roku - powiedzmy 5-10 maluszków. Reproduktor - jeśli jest psem znanymi i uznanym może dać kilaknaście razy więcej szczeniąt ( jak nie więcej ) np w softach jest jeden pies który widnieje praktycznie w każdym rodowodzie - nie wiem ile razy krył w swoim życiu może 100 może 200 może jeszcze więcej. Więc przelicz to na szczeniaki od jedej suni :))) Wychodzi na to że Royal Canin umie liczyć - wyprawka dla szczeniaka dużo nie kosztuje a przyszły właściciel malucha będzie miał miłą niespodziankę :wink: pozdrawiam- 32 replies
-
- karma sucha
- klub
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
:cry: :cry: :cry: .............................................................................................................
-
:cry: :cry: :cry:
-
Jeśli spotkasz gdzies w Polsce Royale plizzzz napisz do mnie - szukam szukam i jak narazie nigdzie nie ma pozdrawiam
-
Klub Royal Canin... (Nie chodzi mi o Klub Hodowców Royal Canin)
Marcino1978 replied to seska's topic in Kluby hodowców
dzwoniłem do Royala i wystarczy mieć reproduktora a nie hodowlę :D- 32 replies
-
- karma sucha
- klub
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
już piszę chodzi mi o: szampon: Biovite OB Shampoo + Bodifer + spray - Magic Touch będę wdzięczny za wszelkie info pozdrawiam
-
trzymamy kciuki trzymamy :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :D
-
Pucha Royala jest zupełnie inna jak te dostępne w każdym sklepie ( pedigree chapi rokusy i inne) przede wszytskim inny - zdecydowanie bardziej intensywny jest zapach co powinno przyciągnąć Twojego psa! poza tym inna jest też konsystencja - to jest sucha papka - można bez problemu wymieszać z ryżem. Puszki te z tego co się orientuję dostępne są tylko u vetów. W Twojej sytuacji chyba musisz spróbować - może zacznie jeść ps. wiele razy słyszałem że psiaki jedzą niechętnie lub baaardzo mało a wyglądają bardzo dobrze. Wszytsko zależy od przemiany materii i indywidualnych cech psa. poza tym część psów " mężnieje" dopiero po upływie 3-4 lat pozdrawiam
-
Poszukaj może są też na innych częściach ciała - jeśli tak może to uczulenie np na jakiś składnik w jedzeniu? :-?
-
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Marcino1978 replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
Temat jest widzę odkopany z zeszłego roku ale super że ktoś zaczyna interesować się softami :D Polska gromadka stale się powiększa - w tej chwili jest około 30 przedstawicieli tej rasy- niestety wystawianych jest tylko kilka... Jeśli macie pytania chętnie ( oczywiście w miarę możliwości ) na nie odpowiem :wink: pozdrawiam Marcino -
taka baza to super sprawa - ja osobiście jestem za :D
-
Animonda mojemu niestety nie podchodzi :-? a co do mieszania puszek z suchym teżwydaje mi się że nie ma pzreciwskazań
-
Puszki Hills'a też są bardzo dobre i mogą byc alternatywą dla Royala. Przy czym Hill's jest karmą "ogólną" a Royal Hepatic dodatkowo wspomaga wątrobę i trawiienie. Psiakom chyba będą smakować obie :wink: pozdrawiam
-
6 miesięczne szczeniaki szczególnie większych ras nie muszą a nawet nie powinny być za grube. Tak jak napisała Beata bardzo często rozną niesymetrycznie. To że szczeniak ni ebędzie potęzny i ciężki w wieku 6 miesięcy wpłynie tylko pozytywnie na jego rozwój ( stawy itd ) oczywiście nie piszę tu że ma być jakąś chudzinką :D wszyttsko w granicach zdrowego rozsądku :wink: pozdrawiam
-
Naprawdę polecam ! Klaudia widzę że jesteś z Poznania - więc karma jest dostępna np w klinice na Mieszka I po 8 zł ( cały czas można podawać np Hepatic pozdrawiam
-
Ostatnio będąc w lecznicy trafiłem na bardzo ciekawy produkt. Jest to puszka Royala Muszę powiedzieć że jeszcze żadne psie jedzonko nie spowodowało takiego zamieszania przy psich miskach :) Psy które nigdy jakoś specjalnie nie objadały się teraz całe dnie czekają na swoją porcję :D Karma z tej puszki ma raczej gęstą konsystencję. Podaje ją z ryżem a psiaki jedzą aż miło :) Więc jeśli ktoś ma problemy z niejadkiem gorąco polecam tą karmę. Może nie jako stałą dietę bo puszka 400 gram kosztuje około 8 zł więc przy większych psach trochę to kosztuje ale jako dodatek smakowy jak najbardziej :wink: pozdrawiam Marcino
-
pewnie że są pręgusy :D
-
Na 100% nie wiem, wydaje mi się że albo tak jak pisałem ktoś mógł coś podać przez płot, ewentualnie jakieś opryski na polu gdzie niekiedy biega, albo tzw PLN albo PLE czyli mnie więcej to że niektóre psy nie tolerują białka roślinnego ( ryż , makaron itd ) jednak to ostatnie jest raczej mało prawdopodobne bo jczęsto dostawał dodatek do suchego właśnie w takiej postaci. Więc chyba opryski na polu.
-
Wiec tak: pisak ma krwotoczne zapalenie jelit :evil: teraz jest juz prawie wszytsko ok ( rano mial nastepna kroplowke jakies antytbiotyki i cos jeszcze. Humor i dopre samopoczucie juz ma ( ja zreszą też ) jeszcze jutro dokaldne badanie i chyba jeszcze jedna kroplowka. Dzieki wszystkim za slowa otuchy 8) pozdrawiam
-
witam ponownie, to nie była wina ani ryżu ani wody. Z dnia na dzień stan się pogarszał. Dzisja w nocy mies zacząt dodatkowo wymiotować z krwią. Momentallnie pojechaliśmy do veta. Kilak zastrzyków kroplówka wieczorem będzie jeszcze raz, jutro znowu może jeszcze za dwa dni....Pies biega luzem tylko po terenie zamkniętym więc odpadażeby coś zjadł na spacerze. Może ktoś przechodził i coś podał :-? nie wiem nikogo za rękę nie złapałem. Mam nadzieję że wkrótce będzie widoczna poprawa. Na koniec apel - uważajcie na swoje psiaki żeby nie było takjiej sytuacji jak u nas pozdrawiam
-
uff dobrze że nie Perriera :D dzieki za pomoc pozdrawiam