tak jak pisze Rybka ta sunia to owoc miłości Faridda i jednej czeskiej suni :lol: wlasnie skonczyla 8 tygodni wiec już czas żeby po nią pojechać.
Na dizeń dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć czy zostanie u mnie czy trafi do innego domu. Wszytsko wyjasni się w ciągu kilku najbliższych dni. Bardzo bym chciał ją zatrzymać ( mama 2x zw europy, multich.) ale nie wiem czy moge pozwolic sobie na kolejnego psa :roll: