Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='psiulka']Ja tam bym się cieszyła jakby w moim mieście były takie koncerty jak w W-wie. Jak na razie idziemy w dobrym kierunku pod tym względem, ale coś bardzo powoli. ;) Zdjęcia super i w końcu nie jest ich tak mało![/QUOTE] Wszystko pięknie, tylko że to jest bardzo uciężliwe dla mieszkańców.. Raz że normalnie do domu dojechać się nie da, dwa że muzyka gra cały dzień i nawet przy zamkniętych oknach jest to bardzo głośna muzyka. Nie każdemu musi to odpowiadać - szczególnie że koncerty trwają do północy albo lepiej. Mnie tam się to nie podoba, choć na koncerty bardzo lubię chodzić ;) No, to jestem na półmetku.. Zaraz idę spać, żeby z rana mieć siłę i cierpliwość do nauki mikro(je)bów - bo jak się okazało egzamin ustny mam w poniedziałek o 11 :mdleje: A ja się głupia cieszyłam, ze trochę odetchnę w weekend.. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4189/dsc1350.jpg[/IMG]
  2. Piekna czarna dama :loveu: A jednak kupiłyście tą kapsułę z petstages :p Galina się frustruje szybko jak nie może wyciągnąć z niej smaków..
  3. [quote name='ariss']ciekawe czy uczeń przerośnie mistrza:diabloti:[/QUOTE] Gdzieżby tam.. mistrz jest i będzie zawsze mistrzem z własnym zdaniem i przejawem samouwielbienia :diabloti:
  4. [quote name='ariss']powinnyście się uczyć ode mnie:diabloti:[/QUOTE] Od Ciebie? Ja sie wolę uczyć od deer ! :diabloti:
  5. [quote name='smallpati']Boshe jakie kiepskie zdjęcie, naucz się robić porządne od deer :diabloti:[/QUOTE] to jest MOJA galeria i mogę sobie tu wstawiać co ZECHCĘ :diabloti: :lol:
  6. Obawiam sie miłe panie, że to koniec tej cudownej dyskusji :placz:
  7. [quote name='ariss']myślałam, że trochę więcej tych beznadziejnych fot wstawiłaś, zawiodłaś mnie:obrazic:[/QUOTE] Odezwała się ta od profesjonalnych :diabloti:
  8. Przez Was musze jeszcze jedno zdjęcie trzasnąć, bo tyle ich wstawiłam a już nikt nie pamięta :diabloti: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8060/dsc1459.jpg[/IMG] No i czas wracać do nauki.. Kolejny masakryczny tydzień ma się ku końcowi. Jakimś cudem zdałam egzamin z żywienia.. Także póki co 2:0 dla mnie :diabloti:
  9. [quote name='ariss']Myślałam, że ja to pisałam w galerii Moli:crazyeye::mdleje:[/quote] Widzisz jak się u mnie wszyscy zadomowili :p [quote]foty widziałam, no cóż nie chciałam nic mówić:roll: Tobie się już nie da pomóc:roflt::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tak myślałam.. ale to jest TWOJE zdanie i ja nie muszę mieć TAKIEGO SAMEGO ! :diabloti:
  10. [quote name='smallpati']kurcze, aż tak łatwo mnie przewidzieć ?:diabloti:[/QUOTE] Teraz wszyscy czekamy :diabloti:
  11. [quote name='smallpati']mogę moją zmierzyć linijką :evil_lol: 2 jest dużo większa, taśma jest szersza, więc będzie wyglądać topornie przy Galli, po za tym 2 ma większy karabinek (przynajmniej te które ja widziałam, bo chyba nic nie pomyliłam). Po za tym jeśli Gall nei ciągnie i nie szarpie, to po co ci mocniejsza smycz?[/QUOTE] Oj jak ona czasem pociągnie to huhuhuuu.. :diabloti: Aż takim aniołem nie jest :lol: Po prostu różnica cenowa jest praktycznie żadna tam gdzie chcę kupić i wyszłam z założenia, że mocniejsza nie zaszkodzi.. Pozatym tacie byłoby wygodniej nosić większą, bo dłoń ma raczej wielką, a muszę dbac o jego potrzeby żeby mnie czasem wyręczył w wyprowadzaniu :diabloti: Chyba najlepiej będzie jak sobie obejrzę je w jakimś sklepie, do ręki chwycę i porównam :p A tak na marginesie skąd Ci się wzięły 2 'l' w Galiny imieniu? :D
  12. [quote name='ariss']też miałam o tym pisać, ale stwierdziłam, że to może być dla niektórych zbyt trudne:diabloti:[/QUOTE] Ach ta moja wiara w ludzi.. :roll: :diabloti:
  13. [B]Ewa[/B] fot jest chyba z milion zaraz przed tym nagadanym ! I masz wszystkie pięknie obejrzeć i skrytykować ich nieprofesjonalizm :diabloti:
  14. Jakby tak się już zagłębiać.. To właściwie Gasska nie jest ani Twoim dziełem ani dziełem Darka ino dziełem natury :diabloti: W końcu przypadkowa kombinacje genów nie zależy od nikogo.
  15. [URL="http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/17062010-017.jpg"]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/17062010-017.jpg[/URL] To jest Stefa? Bo jesli tak.. to skóra zdjęcia z Panicza :mdleje:
  16. [quote name='AngelsDream']Ja proponuję inną opcję: ignorować, bo takie rzeczy to na forach norma właściwie.[/QUOTE] Tudzież uśmiechać sie i przytakiwać.. Życie i tak zweryfikuje tych co.. a zresztą :)
  17. [quote name='smallpati']podobno mam małą :p[/QUOTE] W takim razie pewnie jest wielkości tej mojej aktualnej.. najlepiej byłoby gdybym sobie ją obejrzała gdzieś w sklepie na żywo, ale wypadałoby zakupić ją jak najszybciej, bo stara jest na wykończeniu a wszyscy oprócz mnie jej używają w domu :shake: To myślisz, że 2 będzie za duża? Miałam nadzieje, że może taśma bedzie nieco szersza/mocniejsza i ta rączka większa.. ale psu będzie ciężej ja wyciągać? Jak myślicie?
  18. Śmiać się? Płakać? :mdleje:
  19. Dziękuję bardzo ;) Wydaje się być większa od tej mojej (chyba że masz taką malutką rączkę :p)
  20. Ok, w takim razie wezmę 1. small możesz zrobić zdjęcie z ręką tej 1 ? :p
  21. Czy ma ktoś może zdjęcie Flexi Summertime medium (2) ? Chodzi mi o zdjęcie które pokazywałoby wielkość - w ręce na przykład. Zastanawiam się nad nią dla mojego sznaucera miniatury tylko nie wiem czy nie będzie zbyt toporna? Mamy flexi plastikową całą (do 12kg) już chyba 6 rok ale powoli zaczyna się pruć no i chciałabym, żeby miała trochę większy uchwyt ta nowa..
  22. [quote name='smallpati']Ooo szalejesz ze zdjęciami, czyżby koniec egzaminów? :cool3: Ale fajnie wygląda ten rogz różowy, szkoda tylko że to nie łańcuszek :roll: Gall jeszcze nei wymaga fryzjera, wygląda całkiem, całkiem :loveu:[/QUOTE] Jaki tam koniec :placz: Dopiero 3 za mną.. jeszcze 3 przedemną.. Mnie bardzo pasuje ten półzacisk szmaciany ;) Tylko na flexi w tym wychodzić się nie da, bo jest non stop sciągnięty, więc póki ma cieczkę chodzi w zwykłej na zatrzask. Ale i tak marzy mi się jakaś piękna skórzana obróżka.. i równie piękne skórzana smyczka. Najlepiej ciemny brąz albo czarna. Galina jakoś 2 tygodnie temu była kąpana i robiona :diabloti: więc dopiero jak z praktyk wrócę to się za nią wezmę ;)
  23. Wczoraj dudnili przez cały dzień.. Jak już było mi wszystko jedno i doznałam zalamania w sprawie nauki do egzaminu to nawet okno sobie otworzyłam i posłuchałam. A potem już tylko ludzi krzyczeli, karetki jeździły, megafon informował gdzie są przystanki. Cyrk na kółkach i oby w najbliższym czasie nie wymyślili czegoś podobnego :mdleje: [B]Ola[/B] mnie sesja już przeżuła i wypluła - dzisiaj po raz trzeci :mdleje: Coraz czarniej to wszystko widzę.. Kilka fotek Galeństwa, bo idę się przespać przed kolejną porcją nauki.. [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4255/dsc1319.jpg[/IMG] żebrak [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8716/dsc1488b.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8956/dsc1504k.jpg[/IMG]
  24. [quote name='smallpati']na czym cała polska kynologia zyska :loveu:[/QUOTE] Niestety psów w Polsce którymi możnaby pokryć fajną sukę nie ma :shake: Wogóle sytuacja z czarnymi średniakami w Polsce wygląda nieco dramatycznie.. Więc ja liczę na to, że Ewcia stworzy piękną linię :loveu: i że się podzieli ! :diabloti:
×
×
  • Create New...