A co Ty myślisz, że Gala tutaj pierwszej czystości jest? :lol: Przeciez foty na dziłce robione, po kąpieli w naszym starorzeczu, kładzeniu sie na tarasiepełnym piachu i tarzaniu się we wszystkim co sie nawinie ;)
Próbuj, nie wymyślaj i wstawiaj :D
I wystaw jej troche tylne łapy do tyłu, to moze psina sie skapnie, ze to taka nowa "zabawa" ;)